Dziś jest: Poniedziałek, 27 maja 2019, godzina 03:56
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Twój styl gry (build) Mnicha

Valkemen
Wiadomość [#1]: 13.09.2011 o 23:56

Konto skasowane

Hej, zastanawialiście się już nad własnym stylem gry?
Solo?
Party?
Solo/Party Nightmare/Hell?
A może Nowy Krowi Level?
PvP?

Pierwszy mój pomysł na Monka jest bardziej w konwencji RPG. Powiedzmy - w stylu hiszpańskiej inkwizycji, czyli palimy wszystkich heretyków! >:-(
Mnich Ognia:
http://eu.battle.net/d(...)g!aZbcaZ
coolgleamA.gif

[Edycja Valkemen - 13.09.2011 o 23:57]

V.A.L.K.E.M.EN. Valorous Armored Leader Knight Enhanced by Magical ENergy
Autor bloga o Mnichu gry Diablo 3: SZAOLIN.pl
Moje stare konto: http://forum.battlenet.pl/Valkemen-u255.html
Sprite
Wiadomość [#2]: 14.09.2011 o 13:40

Konto skasowane

stary myslalem dokladnie nad tym samym biggrin.gif tak nieco odbiegajac od tematu, skoro piszesz o hiszpanskiej inkwizycji to moze masz do polecenia jakis ksiazki o Torquemada? jak co to na priv smiley.gif

ZealotAttack
Wiadomość [#3]: 14.09.2011 o 14:41

Konto skasowane

Normal pocisne solo zapewne(ale niekoniecznie) a wyzej juz w party

Zapraszam na www.sc2tv.pl - Pierwszy polski portal streamingowy w StarCrafta II
Nolaan
Wiadomość [#4]: 14.09.2011 o 20:03

Konto skasowane

Ja waham się między Barbem a Monkiem, ale na pewno sobie zrobię Monka do 60 i zobaczę jak się nim gra na inferno, tak samo z Barbem. A potem się zdecyduję którą klasą męczyć hardcora ;) Oczywiście wszystko w party z kolegami ( i rodziną :P)

[Edycja Nolaan - 14.09.2011 o 20:03]

BattleTag: Nolaan#2781
HAKUNA MATATA
mexovic
Wiadomość [#5]: 15.09.2011 o 11:50

Konto skasowane

Oczywiscie Const PARTY farm/PvP w PraimTime
W wolny czas mozna PvP i random/cos pokrawcic' zarobic na AH itp...
1 max 2 postacie bedo "IMBA", a reszta to alty do poznania ich mechaniki w PvP
No a monka w Party widze takiego : http://eu.battle.net/d(...)c!ZbaZcb

Terrennon
Wiadomość [#6]: 15.09.2011 o 16:06

Konto skasowane

Moj monk bedzie bardziej pod PvP , ale najpierw bede nabijac max lvl biggrin.gif

Ja widze cos takiego : http://eu.battle.net/d(...)e!bZZYZY

Dzieki unikom z Dash'a oraz mantry bede miec 60% + armor
heal jakby cos
Way of the Hundred Fists do pompowania spirita
Wave do grania w party
DPS na arenach 7Strike z runa mam 14Strike dlatego mysle ze bedzie to spory i wydowiskowy dmg

+60% uników = co drugi cos barba/mnicha = pudlo (nie zapominajmy ze moge uleczyc praktycznie cale zycie naciskajac klawisz
w Dash'u dalem unik bo wszyscy w PvP beda ustawiac sie na stunowanie innych i zlagodzenie stuna np. z 3s na 1s wiec stun u nas jest nie potrzebny
W mantrze mozna dac +speed zamiast +armor (rune) ale areny beda chyba male wiec az taki +ms bedzie zbedny (mamy jeszcze dash'a)

Jedynym problemem bedzie wizzard ze wzgledu na brak unikow na czary ale dash + 7Strike(14) = sporo dmg wizzardowi z mala iloscia hp
Problemem moze byc tez DH i WD , ale z DH wystarczy troche skilla i po klopocie smiley.gif
Pety WD zjade z Wave albo wogole je omine i z tego co widze dmg czarow WD sa troche slabe wiec heal wystarczy

Mysle ze to dobra takta PvP Monk i czekam na opinie cool.gif

Uwaga : Ta takta zadziala prawdopodobnie tylko wtedy kiedy bedzie sie miec max lvl + max runy

sared
Wiadomość [#7]: 18.09.2011 o 15:41

Konto skasowane

każda taktyka jest dobra na papierze, zobaczymy co z tego wyjdzie w praktyce. Ja osobiście idę w czysta siłę i szybkość.

katalog stron PR 4, najlepszy seo katalog w Polsce.
administracja serwerami
Denthar
Wiadomość [#8]: 10.05.2012 o 10:34

Konto skasowane

Ja wykombinowałem coś takiego - http://eu.battle.net/d(...)d!cbcaca

Widziałbym to tak, że z racji tego iż Dash kosztuje tylko 10 Spirita mogę z nige często korzystać więc wpadam w tłum z Dashem, trzaskam Cyclone Strike a później SSS ... i teoretycznie powinno być pozamiatane. To na wypadek silniejszych mobów bo przecież drobnicę to mogę młócić WotHF w połączeniu z WoL. Cały czas pamiętając o Dashu. Do tego mantra, zwiększająca DPS opcjonalnie zamienna z mantrą do dodg'a. Myślałem o dwóch Spirit Generatorach i w becie owszem sprawdzało się to ale z drugiej strony brakowało mi wtedy "siły przebicia" dlatego sądzę, że będę się starał opanować właśnie taki build. Jedyne czego się obawiam to tego, że WotHF będzie zbyt wolne (przykładowo FoT jest chyba najszybszym atakiem Mnicha). No zobaczymy ... animacja WotHF wygląda dobrze ale między pierwszym a drugim atakiem jest jak na moje oko ... zbyt duża przerwa.

Jak to się mówi - wyjdzie w praniu smiley.gif

BattleTag: Denthar#2579

Monk 60 lvl
Wizzard 60 lvl
Demon Hunter 60 lvl
mati6330
Wiadomość [#9]: 10.05.2012 o 16:05

Konto skasowane

Najpierw pójdzie monk pod farmienie itp., a potem (jak już wejdą areny) pomyślę o takim czystym PvPsmiley.gif

Battletag:
Ramithiel#2607 biggthumpup.gif
Postacie: Kragoth - Mnich - poziom 60 - uzi2.gif INFERNO, Layda - Czarownica - Poziom 50 - uzi2.gif PIEKŁO.
Denthar
Wiadomość [#10]: 10.05.2012 o 23:53

Konto skasowane

Ja też się właśnie zatsnawiałem, którą postać zrobić pod farmienie ... i waham się między Czarodziejką a Barbem. Czarodziejka - duży MF ... a Barb - w becie najszybciej mi się nim pokonywało mobki (na nim zrobiłem największego DPS'a)

BattleTag: Denthar#2579

Monk 60 lvl
Wizzard 60 lvl
Demon Hunter 60 lvl
sojer
Wiadomość [#11]: 14.05.2012 o 13:44

Konto skasowane

pod gre solo wybiore skile ktore dadza mi najwiekszy fun z gry

a reszte sie zobaczy w graniu

@up
duzo tez zalezy jak sie czuje dana postac. Mi osobiscie dobrze gralo sie monkiem i demon hunterem, natomiast barbem padlem pare razy za bardzo wierzac w jego potege ;))

[Edycja sojer - 14.05.2012 o 13:47]

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :