Dziś jest: Poniedziałek, 1 czerwca 2020, godzina 18:10
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Diablo II Pomoc Twoj klucz jest uzywany!

Odpowiedź

Temat: Twoj klucz jest uzywany!

skalpelik
Wiadomość [#1]: 04.02.2007 o 16:06

Konto skasowane

Mam taki problem że wylogowalem sie dzien wczesniej i dzisiaj próbuje sie zalogowac i nie moge bo pokazuje sie komunikat ze klucz jest aktualnie używany.
Wiem że nikt nie siedzi na moim koncie bo kolega mi sprawdzał i mówi że postać sobie stoi na czacie.
Wyglada na to że ja sie z gry wylogowałem ale serwer mnie nie wylogował i teraz nie mogę grać.
Prosiłbym o pomoc i może ktoś wie gdzie mogę sie z tym problemem zgłosic.
Pozdrawiam Skalpelik.

DontAskMeWhy
Wiadomość [#2]: 04.02.2007 o 17:05

Konto skasowane

a moze ktos korzysta z twojego klucza i jego postac siedzi na czasie? trojany/map hacki/inne gowna masz na dysku?

skalpelik
Wiadomość [#3]: 04.02.2007 o 17:17

Konto skasowane

nie nic takiego nie mam dlatego mnie to dziwi bo nikt nie pisze na czacie moja postacia tylko caly czas jest na czacie.

KamilUriel
Wiadomość [#4]: 04.02.2007 o 18:45

Konto skasowane

Ja miałem takie cuś ale wyjąłem płytke, zresetowałem kompa i gitara... smiley.gif

Kornicki
Wiadomość [#5]: 04.02.2007 o 22:44

Konto skasowane

też tak miałem. Miałem JB i sie wqrzyłem i wcisnąłem alt+F4 smiley.gif bo nie chciało mi sie czekac. Kolejnym razem jak chciałem pograć to właśnie pisało że Aktualnie klucz jest używany przez Kornicki. Ale u mnie restart kompa załatwił sprawę.

skalpelik
Wiadomość [#6]: 08.02.2007 o 15:36

Konto skasowane

Juz naprawione ja rozlaczylem neta przy chodzeniu i sie odblokowalo bo mnie wyzucilo z serwera dzieki za pomoc.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :