Dziś jest: Niedziela, 5 grudnia 2021, godzina 22:25
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Mag Tsktyki gry magiem - jak trzymac na dystans?

Odpowiedź

Temat: Tsktyki gry magiem - jak trzymac na dystans?

Sebastek
Wiadomość [#1]: 27.07.2011 o 10:27

Konto skasowane

Witam
Może juz ktoś odpowiadał na to pytanie, proszę więc i link, jeśli ktoś będzie uprzejmy. Gram głównie arcane magiem na pve ale z racji tego że jestem na pvp serwarze i muszę wykonywać q oraz że chodzę czasami na bg, zrobiłem sobie drugiego speca we froście. Wiem jakie powinny być staty i gear do niego oraz czym gemować ale mam problemy z samą techniiką gry. Mam po prostu problemy żeby trzymać melasy na dystans i taki np. warek szybko mnie dochodzi i w zwarciu zaraz padam, podobnie feral druid czy dk. W jaki sposób sobie radzicie z takimi problemami? Jeśli ktoś podpowiedziałby mi jakieś triki czy sposoby walki z tymi klasami byłbym wdzięczny.

Saito37
Wiadomość [#2]: 04.08.2011 o 16:25

Konto skasowane

No to tak : jeśli podchodzi do Ciebie dudu lub war z charge to używaj frost nova + blink. Potem frostbolt, aby spowolnić cel. Możesz używać ice lanc po zakończonym frostbolcie. Masz elementala, który posiada drugą frost nove ( nie pamiętam nazwy ;]) więc ustaw sobie w bind, że np. po naciśnięciu shift + 2 używa jej. Najważniejsze jest to aby Twój cel miał na sobie cały czas spowolnienie z frostbolta. Blink przerywa stuny nie zapominaj o tym dlatego możesz połączyć skille - blink + frost nova elementala. Tak samo zresztą z feralem ;) Jeżeli war/dudu zniszczy Twój ice barrier to dostaje kolejną frost nove. Możesz improwizować np. zamrozić się i czekać, aż skończy się cd na blink, ale war raczej użyje skilla aby Cię wyciągnąć z zamrożenia i tłuc dalej.
To są główne zasady lecz mam nadzieję, że pomogłem ;)

Garn
Wiadomość [#3]: 04.08.2011 o 19:26

Konto skasowane

Cone of Cold
Freeze
Frost Nova
Shattered Barrier

Tak na przemian.

Recent Activity >
for 10 points. 18/02/2014
» 76 Newbie helped 17/02/2014
» 75 Newbie helped 15/02/2014
   ͏͏͏
Sebastek
Wiadomość [#4]: 18.09.2011 o 18:06

Konto skasowane

Dzięki za dobre porady. Sorki że odpowiadam dopiero teraz. Po treningu stwierdzam że mag lodu ma duże możliwości na pvp. Rzeczywiście, bardzo pomocne są tu macra związane z żywiołakiem i ice blockiem, swoje robi też silence i owca. Jeszcze raz dzięki.

Pozdrawiam smiley.gif

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :