Dziś jest: Niedziela, 5 grudnia 2021, godzina 20:47
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: To prawda ze mag...?

RodeO84
Wiadomość [#1]: 17.06.2012 o 22:43

Konto skasowane

czesc, czy prawda jest ze mag frost używa najmniejszej ilości czarow na pvp? Wiem ze każda postać ma dużo skilly i żeby dobrze grać pvp trzeba używać około 30 skilly, ale ja szukam postaci która używa najmniej czarow i jest bardzo efektywna na pvp. Jestem po wypadku i taka postać była by mi bardzo na rękę smiley.gif

Proszę o konkretne odpowiedzi i z góry bardzo dziękuję.beerchug.gif

baka14
Wiadomość [#2]: 18.06.2012 o 01:01

Konto skasowane

Żeby efektywnie grać, to przy każdej klasie należy używać podobnej liczby ability, ale na pewno nie 30 (koło 10-15) licząc CD i sytuacyjne ability).
Czy do gry frost magiem potrzeba stosunkowo mało 'przycisków'? Zależy, jak na to spojrzeć. Deep freeze + Blink + Ice Barrier + Cone of Cold + Frost Nova + Ring of Frost + ability Water Elementala + Ice Block + Trinkety/ManaGem + Evo + Frostbolt + Frostfirebolt + Frostfire Orb + Ice Lance + Sheep + Mirrory + Spellsteal. Pewnie nie wymieniłem wszystkiego, bo nie gram magiem PvP.
Tak więc nie sądzę, żeby mag frost był szczególnie prostszy w obsłudze PvP od innych klas.

Nekkro
Wiadomość [#3]: 18.06.2012 o 08:01

Konto skasowane

lepiej kup sobie diablo3...

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
RodeO84
Wiadomość [#4]: 18.06.2012 o 12:36

Konto skasowane

Diablo 3 posiadam, ale diablo nawet nie lezalo kolo wow (jak dla mnie). Baka wiem ze kazda postac musi uzywac duzej ilosci czarow, ale czy jest ktos kto gral nie tylko jednym charakterem a prawie wszytkimi? I ten pro doswiadczony gracz powiedzial by mi ktora postac uzywa najmniej bindow/czarow.
Pozdro ;)

Taldoron
Wiadomość [#5]: 18.06.2012 o 15:34

Konto skasowane

arcane mage i wszystko wiadomo ;)

spam 2 offensive bindow (missle i blast czasem barrage ze wzgledu na instant - na dodatek ma niewiele spelli sytuacyjnych) nie wiem tylko jak jest na arenach (tzn z uzytecznoscia tego speca)

Garn
Wiadomość [#6]: 18.06.2012 o 17:39

Konto skasowane

Arcane Mage to nie jest żaden Build PvP, więc ile spelli by nie używał i tak nie będzie użyteczny na arenach, nawet na BG spisuje się słabo i nie mów że używa tylko 2 spelli, używa trochę więcej, może nie tyle co Affi Lock czy Subietly Rogal ale na pewno nie 2. I jak się myśli poważnie o PvP to raczej tylko Frost, Mag nie jest takim Druidem czy Paladynem gdzie każdy spec nadaje się na PvP, tutaj każdy spec ma trochę inne zastosowanie i na areny/BG wypada najlepiej Frost(chodź widziałem i Fire Magów na Battlegroundach, ale tak sie mogą bawić ludzie z dobrym gearem, nastart każdy bierze Frosta)

Recent Activity >
for 10 points. 18/02/2014
» 76 Newbie helped 17/02/2014
» 75 Newbie helped 15/02/2014
   ͏͏͏
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :