Dziś jest: Niedziela, 19 stycznia 2020, godzina 12:41
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: The green Drake

Gotrek
Wiadomość [#1]: 05.07.2008 o 17:50

Konto skasowane

Witam!
Gram hunterem i właśnie dostąłem questa: "The green Drake". Wiem że trzeba gdzoeś biec i rozwalić jaieigoś potworka, zabrać mu coś i przynieść zleceniodawcy... Ale tem potworek jest "elite" i sam nie dam rady, oczywiscie mogę jakiegoś dobrego gracza poprosić o pomoć, ale w opisie questa (anglika znam słabo więc mogłem coś źle zrozumieć) jest napisane że ten mobek ma dużo wrogów i trzeba z nimi pogadać żeby pomogli...
O co ty chodzi? Z kim pogadac? I jak w ogóle to rzobić?

Bardzo proszę o wyczerpjącą odpowiedź, która rozwieje moje wszelkie wątpliwości...

Pozrawiam

Crom
Wiadomość [#2]: 05.07.2008 o 22:25

Konto skasowane

Masz znalesc sobie druzyne z ktora pojdziesz do Sunken Temple i tam zrobisz tego questa. Instancje znajdziesz w Swamp of Sorrows w Eastern Kingdoms.

[Edycja Crom - 05.07.2008 o 22:26]

| Format Sig? [Yes/No]
| Enter Command: .......Yes
| Format percentage: 10%...25%...50%...75%...100%...Complete!
| Sig Formatted.
|
| Have a Nice Day!

[System Shutdown]
ver.1.05 made by Crom, Last Update: 21.07.11y

[SYSTEM REMINDER] - [ON]
nomilktoday
Wiadomość [#3]: 05.07.2008 o 23:08

Konto skasowane

Zainstaluj sobie addona questhelper

Arystokrata
Gotrek
Wiadomość [#4]: 06.07.2008 o 08:09

Konto skasowane

Byłem tam i było naprawde cięszko (wspierał mnie warlock na 70lvlu) prawie doszliśmy, ale mobki sie zrespiły... Wtedy stwierdziliśmy, że lepiej to olać, bo itemty za tego q i tak bym szybko wymienił na lepsze...

Q heplera mam, ale nie pokazywał tego...

Dużo jest jeszcze takich specjalnych q dla huntera?

Fogg
Wiadomość [#5]: 10.07.2008 o 11:09

Konto skasowane

zobacz sobie na www.wowhead.com

Mobiva
Wiadomość [#6]: 11.07.2008 o 08:09

Konto skasowane

Jeżeli jest to quest wieloosobowy to dopiero po zebraniu odpowiedniej liczby osób Questhelper wskaże lokalizację jego wykonania.
A co do Sunken Temple to sugeruję Ci wsparcie co najmniej dwóch 70-tek (zakładam że jesteś na niższym lewelu) albo zebranie pełnego 5 osobowego składu

Igor
Wiadomość [#7]: 11.07.2008 o 12:46

Konto skasowane

Mobiva napisał
Jeżeli jest to quest wieloosobowy to dopiero po zebraniu odpowiedniej liczby osób Questhelper wskaże lokalizację jego wykonania.

powaznie? ale czy to by nie oznaczało, ze żadnego z q w instancjach qh by nie pokazywał póki nie miałoby się w party przynajmniej 5 osób? pytam bo jak na razie nie spotkałem q, którego qh nie pokazuje (poza może ostatnimi z festwiwalu ognia smiley.gif )
a zdarzyło mi sie miec q oznaczone jako: dungeon, raid, group, wszystkie qh pokazywał bez stresu.

a Sunken Temple da się zrobic 1 70tka - mnie bustował kiedyś kolega magiem, nawet się nie zmęczył, chyba, że bieganiem. ale fakt, że to dobrze ubrana 70tka jest smiley.gif to pewnie też ma znaczenie smiley.gif

klierowski
Wiadomość [#8]: 11.07.2008 o 12:55

Konto skasowane

Wkurzają mnie qesty grupowe...może są fajne (kiedy już jakimś cudem znajdziesz 2 3 osoby) ale przeciesz znalezienie chętnych osób graniczy z cudem:/ np ostatnio w Western plugelands chciałem ubić tego Licza i jego horde nieumarłych ochroniarzy....samemu bo przez 2 godziny szukałem chętnych-podciągałem nieumarłych w grupkach po 4 i ubiłem a na końcu zaatakowałem licza(20minut odciągałem ochrone) i on przywołał 2 stado nieumarłych Cylon_anim.gif i po Qeście:P.

http://forum.eufi.org/
Igor
Wiadomość [#9]: 11.07.2008 o 13:23

Konto skasowane

fakt, ale w sumie zawsze się ktos znajdzie z kim można to zrobić, choć ze dwa razy zdarzyło mi sie juz krążyć wokół q ze dwie godziny zanim ktoś przylazł i się z nim dogadałem na grupe smiley.gif ew. woła sie większych kumpli na dwie minuty i załatwiają sprawe za Ciebie smiley.gif

Mobiva
Wiadomość [#10]: 11.07.2008 o 13:31

Konto skasowane

Igor napisał
Mobiva napisał

powaznie? ale czy to by nie oznaczało, ze żadnego z q w instancjach qh by nie pokazywał póki nie miałoby się w party przynajmniej 5 osób? pytam bo jak na razie nie spotkałem q, którego qh nie pokazuje (poza może ostatnimi z festwiwalu ognia smiley.gif )
a zdarzyło mi sie miec q oznaczone jako: dungeon, raid, group, wszystkie qh pokazywał bez stresu.

Jak ostatnio pół roku temu robiłem grupowe w Nagrandzie (a jest tam ich sporo) to widziałem je dopiero będąc w grupie.
Być może aktualna wersja pokazuje już takie questy.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :