Dziś jest: Sobota, 24 października 2020, godzina 04:47
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy The Twin Blades of Azzinoth

Odpowiedź

Temat: The Twin Blades of Azzinoth

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
uchiha747
Wiadomość [#1]: 30.08.2011 o 00:11

Konto skasowane

Chce zdobyć wyżej wymienione oprzyrządowanie i zastanawiam się do której klasy będą owe twin blady pasować najbardziej? Tak wiem, że teraz mocne to one nie są, ale mam do nich słabość, a że zdobyć je trudno to chce gruntownie przemyśleć na jaką postać je założyć. Sądząc po statystykach najbardziej przydadzą się dla dk, ale jako iż pro koks gracz ze mnie żaden to chętnie usłyszę wasze opinie.

Garn
Wiadomość [#2]: 30.08.2011 o 00:15

Konto skasowane

Kij ze statystykami - masz Wara Rogala albo DK to poluj na nie ;)

Recent Activity >
for 10 points. 18/02/2014
» 76 Newbie helped 17/02/2014
» 75 Newbie helped 15/02/2014
   ͏͏͏
uchiha747
Wiadomość [#3]: 30.08.2011 o 00:17

Konto skasowane

Właśnie mam wszystkich trzech i decyzja jest trudna lol.gif A jako, że broń ekicka pod każdym względem i marzy mi się od początku mojej historii z wowem to pora zacząć realizować cel.

MieH
Wiadomość [#4]: 30.08.2011 o 08:09

Konto skasowane

IMO najbardziej pasuje do Rogala, wiec jego pierwszego probowalbym w nie ubrac smiley.gif

Naprawa i sprzedaż ciągników rolniczy m.in. Massey Ferguson
Spawanie konstrukcji stalowych. Regeneracja łyżek do koparek.
http://expom-miedary.pl http://exmar.com.pl
uchiha747
Wiadomość [#5]: 30.08.2011 o 17:46

Konto skasowane

Pasuje znaczy pasuje czy pasuje znaczy, że na rogalu będą najefektywniejsze ?lol.gif Bo najbardziej mi na tym drugim zależy. Wydaje mi się, że rogalem w kombat się dużo nie zwojuje, za to dk we frost...

Nekkro
Wiadomość [#6]: 30.08.2011 o 18:56

Konto skasowane

gosciu, ta bron jest z tbc, to co ty chcesz nia wojowac ?

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
Bimbaj
Wiadomość [#7]: 30.08.2011 o 19:18

Konto skasowane

na nowy pacz^^

MieH
Wiadomość [#8]: 30.08.2011 o 21:06

Konto skasowane

Bimbaj napisał
na nowy pacz^^

Legendarów nie da sie(nie będzie się dało) transfo.... coś tam, wiec możesz dać sobie spokój smiley.gif

Naprawa i sprzedaż ciągników rolniczy m.in. Massey Ferguson
Spawanie konstrukcji stalowych. Regeneracja łyżek do koparek.
http://expom-miedary.pl http://exmar.com.pl
uchiha747
Wiadomość [#9]: 30.08.2011 o 21:34

Konto skasowane

Nekkro napisał
gosciu, ta bron jest z tbc, to co ty chcesz nia wojowac ?

Walczyłem raz z gościem co miał twiny i nie dało mu się podskoczyć. takiego skubaniec miał skila. Poza tym tu chodzi o frajde biggrin.gif To powie mi ktoś w końcu jak to wygląda pod względem statystyk?

MakaO27
Wiadomość [#10]: 30.08.2011 o 21:52

Konto skasowane

A nad czym tu się zastanawiać? To jest item pod TBC i jest mega słaby na ten moment. Jedynie fajnie wygląda. Co do klasy to też nie wiem nad czym się zastanawiać? Bierzesz pod uwagę DK? Przecież z tych itemków może korzystać tylko rogue i warrior...

baka14
Wiadomość [#11]: 30.08.2011 o 21:59

Konto skasowane

Miał skilla? Lol, jeżeli miał broń z TBC i Ty nie mogłeś mu podskoczyć mając broń na poziomie 359 ilev, to współczuje smiley.gif Pod względem statystyk, to zielony item z questa w Zul'Drak jest lepszy, więc nie rozumiem Twojego problemu.

MakaO27 - DK też może, zmienili to.

[Edycja baka14 - 30.08.2011 o 22:00]

MakaO27
Wiadomość [#12]: 30.08.2011 o 22:26

Konto skasowane

Faktycznie - zwracam honor smiley.gif W takim razie pora zacząć farmić biggrin.gif

uchiha747
Wiadomość [#13]: 30.08.2011 o 23:22

Konto skasowane

Dobra powiem inaczej... Chce mieć twiny i rybka mi to, że są słabe. Chce tylko wiedzieć na której postaci noszenie ich będzie dawało najwięcej (nie mówię, że dużo). Jeśli nikt nie potrafi udzielić odpowiedzi to proszę o zamknięcie tematu.

Nekkro
Wiadomość [#14]: 30.08.2011 o 23:57

Konto skasowane

Zabawnie to brzmi, ze chcesz miec twiny ( legendary z raidu ) i rybka ze sa slabe ale zaraz potem pytasz na ktorej postaci je wyfarmic. Powodzenia.

na rogue.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Blask
Wiadomość [#15]: 31.08.2011 o 00:52

Konto skasowane

baka14 napisał
Miał skilla? Lol, jeżeli miał broń z TBC i Ty nie mogłeś mu podskoczyć mając broń na poziomie 359 ilev, to współczuje smiley.gif Pod względem statystyk, to zielony item z questa w Zul'Drak jest lepszy, więc nie rozumiem Twojego problemu.

MakaO27 - DK też może, zmienili to.

A tam, widziałem na YT filmik gdzie rogal uczy kontroli na arenie. Żeby udowodnić, że nie NUKEOMAGAD!!!!111ONE się liczy najbardziej w tej klasie używał Twinsów oraz broni ze starego ZG zamieniającej w tygrysa bodaj że. Rozwalili różne setupy w aktualnym im gearze.

ENSIDIA TRIAL - PAMIĘTAMY [*]
IMPREZA U PATRYCJI - PAMIĘTAMY [*]
POSTĘPUJĄCY ANALFABETYZM - PAMIĘTAMY [*]
baka14
Wiadomość [#16]: 31.08.2011 o 01:40

Konto skasowane

No dobra, ale prawda jest taka że to są wyjątki. W przypadku tego filmiku prawdopodobnie ten rogue służył tylko i wyłącznie do zakładanie spowolnień/stunów/cc, a team-mate robił NUKEOMAGAD!!!!111ONE. Tak samo gdzieś słyszałem o Blood DK solującym z powodzeniem 2 vs 2. Natomiast wracając do tematu, to pytanie powinno raczej brzmieć : "Która z tych klas jest najmniej zależna od poziomu gearu/broni".

Mordrakus
Wiadomość [#17]: 31.08.2011 o 09:17

Konto skasowane

niesamowity temat.... Gościu chce twin blady żeby używać ich statystyk.... Albo jest totalnym idiotą, albo kłamczuszkiem - i "zapomniał" napisać, że gra na priwie..

ithilin
Wiadomość [#18]: 31.08.2011 o 09:41

Konto skasowane

hmm z Twin Blades of Azzinoth da sie grac areny, malo tego ! mozna nawet grac w pvp secie z tbc jak Reckful

http://www.youtube.com/watch?v=H7vFlhKWHJc

Nekkro
Wiadomość [#19]: 31.08.2011 o 09:51

Konto skasowane

pewnie, z frost magiem, uhum.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
ithilin
Wiadomość [#20]: 31.08.2011 o 10:06

Konto skasowane

ta, no z healem jakby gral to raczej nic by nie zwojowal