Dziś jest: Środa, 13 listopada 2019, godzina 01:19
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Taxi dla siedmiu [classic]

m4t3k
Wiadomość [#1]: 08.03.2009 o 10:51

Konto skasowane

Witam. Chciałbym sobie porobić taxi siedmiu postaci na raz. Gram na jednym komputerze z uruchomionymi ośmioma grami więc zależy mi na zminimalizowaniu ilości ruchów jakie muszę wykonać.
1. czy w pierwszym akcie wszyscy taxowani muszą wejść do Katakumb
2. kto w II akcie musi zniszczyć ołtarz, być przy śmierci demonologa, przeczytać księgę w sanktuarium, rozmawiać z Tyraelem
3. czy opłaca się używać bramek i jak to zrobić jeśli ich używamy
4. czy wszyscy muszą być przy śmierci rady w Travincal
5. czy wszyscy muszą być przy śmierci Diablo w CS

Bosek
Wiadomość [#2]: 09.03.2009 o 20:28

Konto skasowane

w lordzie wystarczy 1osoba wykonująca zadnie(rushowana) reszta czeka w mieście(chyba ze takie wymagania jak: porozmawiaj z Jerhynem po Durielu , żeby dostać się do 3 aktu)

nie wiem o co chodzi Ci z bramkami

ołtarz 1 osoba , 1 laska tylko potrzeba

demonolog , wszyscy , ale tylko do zaliczenia zadania , do zaliczenia aktu 1 osoba

tyrael chyba 1 osoba , bo jak ktoś robi Ci taxi i naciśnie na tyraela to ty już nie musisz (jeżeli dobrze pamiętam)

diablo wszyscy , i muszą znajdować się niedaleko , stanie gdzieś na końcu sanktuarium nie zalicza q (przynajmniej kiedyś tak było , ale nie wiem dlaczego mi kilka razy nie zaliczyło zadana :< )

travincal niewiem

wiem że chodzi o samo diablo , ale napisze jak obejść starych : nie robimy zadania 5 , tylko od razu 6 . w grze musi być osoba która zalicza zadanie , zabija Baala a ty czekasz w mieście po zabiciu Baala po prosu wychodzisz z gry i tyle

[Edycja Bosek - 09.03.2009 o 20:37]

m4t3k
Wiadomość [#3]: 09.03.2009 o 23:53

Konto skasowane

Właśnie jak robiącym taxi rozmawiałem z Tyraelem to pozostałym nie zaliczało zadania i musiałem robić grę od nowa hmm.
W każdym razie dzięki za pomoc, trochę ciekawych wskazówek znalazłem tutaj:
How to Rush a Mule in Diablo II (Hardcore)

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :