Dziś jest: Wtorek, 23 lipca 2019, godzina 12:07
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Tankowanie Palladynem Prot

Andyk
Wiadomość [#1]: 02.09.2010 o 13:56

Konto skasowane

Witam

Mam mały problem z utrzymaniem agro na instancjach heroic lvl 80. Na instancja normal mode Lich King zero problemów, natomiast na heroikach kiedy przyjdzie DPS z lepszym gear'em nie mogę utrzymać aggro. Robi taki dmg że zabiera mi agro. Ja mam w tym momencie 4292 GS. Czy to zależy od mojego equ? Potrzebuje lepszych przedmiotów? Używam regularnie hammer of righteous, holly shield, consecration itd? Może powinienem w jakiejś kolejności ich używać? Lepsze itemy dadzą mi więcej many czy defa ale nie zbudują mi chyba lepszego agro? Defa mam ok 540. Problemów z ustaniem nie mam, nie leją mnie tak bardzo healer spokojnie daje rade. Proszę o wskazówki co zrobić z tym agro?

Silmarillion
Wiadomość [#2]: 02.09.2010 o 14:39

Konto skasowane

Daj swój link do armory, wtedy sytuacja się trochę rozjaśni. Podstawą jest stosowanie Righteous Fury. O przydatnej rotacji 69 poczytasz w dziale dla paladynów. No i Glyph of Righteous Defense też się przydaje.

Alzat
Wiadomość [#3]: 02.09.2010 o 15:15

Konto skasowane

centralnie pietro nizej masz opisany podobny problem

http://forum.battlenet.pl/Buildy_holyprot-t42789.html

nabijanie threatu tez zalezy od jakosci noszonego sprzetu, im wiecej sily tym mocniej bijesz, im lepsza bron tym wiekszy threat, ale i bez tego da sie utrzymac agro duzo lepiej wyposazonych czlonkow grupy. Odpowiedni dobor seala, zmiana targetow zrobi swoje

Alzatka - Retribution Paladin - Burning Legion EU
Sithalzat - Assassination Rogue - Burning Legion EU

Arena -Albionu
Andyk
Wiadomość [#4]: 03.09.2010 o 00:02

Konto skasowane

Silmarillion napisał
Daj swój link do armory, wtedy sytuacja się trochę rozjaśni. Podstawą jest stosowanie Righteous Fury. O przydatnej rotacji 69 poczytasz w dziale dla paladynów. No i Glyph of Righteous Defense też się przydaje.

Proszę oto link do mojego equ. Trinkety i relic ma te akurat bo nie znalazłem nic lepszegosmiley.gif Glyph of Righteous Defense już zakupiłem.

Alzat
Wiadomość [#5]: 06.09.2010 o 10:00

Konto skasowane

Nie bede zakladal noweo topica, zapytam tutaj
Ostatnio pojawil sie u mnie problem z addonem DBM podczas walki z Saurfangiem nie pokazuje mi debuffa runed of blood co jest arcy istotne wiadomo z jakiego powodu oraz w walce z Festergutem nie wyswietla mi ostrzezenia o ilosci stakow drugiego tanka co tez jest problemem. Wersje mojego DBM jest aktualna pod ostatni patch. Ktos wie co z tym fantem zrobic, co jest przyczyna ?

za wszystkie wskazowki jak to poproawic wielkie dzieki

Arena -Albionu
Szklany
Wiadomość [#6]: 23.09.2010 o 11:16

Konto skasowane

moze masz powylaczane te spelle saurfanga w opcjach DBMa. Wejdz Interface>Addons>DMB i tam popatrz

galatrix
Wiadomość [#7]: 23.09.2010 o 23:37

Konto skasowane

ale jak sie ma na targecie bossa i wlaczona opcje zeby widziec target targetu, to widac wtedy jakie debuffy ma drugi tanksmiley.gif wiec i bez tego da rade sie tankowac

Alzat
Wiadomość [#8]: 24.09.2010 o 09:14

Konto skasowane

galatrix napisał
ale jak sie ma na targecie bossa i wlaczona opcje zeby widziec target targetu, to widac wtedy jakie debuffy ma drugi tanksmiley.gif wiec i bez tego da rade sie tankowac

oczywiscie ze da rade tankowac bez tego i tak tez robie, ale skoro DBM dzialal bez zarzutu i nagle cos mu sie odwidzialo to warto w miare mozliwosc sprobowac wyjasnic dlaczego, przeciez ten addon od tego jest zeby ulatwiac nam gre, a skoro nie dziala poprawnie to nie spelnia swojej funkcji ;)

poszperam jeszcze w ustawieniach DBMa jak podpowiada Szklany, w sumie ostatnio rzadko zdarza mi sie tankowac w ICC (ostatni dpsuje) to jednak od czasu do czasu jak jest potrzeba zmieniam spec

Moze polecicie jakis inny sprawdzony dobry addon typu DBM ?

[Edycja Alzat - 24.09.2010 o 09:39]

Arena -Albionu
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :