Dziś jest: Wtorek, 23 lipca 2019, godzina 11:57
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Tank Rotacja - poprosze

Ikswezclam
Wiadomość [#1]: 06.11.2010 o 16:34

Konto skasowane

Poprosze o rotacje dla paladyna tanka, przed 4.0.1 spamowalo sie consekracje i mobbki staly przy tanku jak przyklejone, teraz mam ogromny problem z nabiciem treatha. Czytalem poradnik ze strony podanej przez Luneya mam swiezy build ale nigdzie nie znalazlem info po polsku o swierzej rotacji.

[bron koniecznie 2.6 speed teraz?]

[Edycja Ikswezclam - 06.11.2010 o 16:38]

[Edycja Ikswezclam - 06.11.2010 o 16:39]

robbo38
Wiadomość [#2]: 06.11.2010 o 16:38

Konto skasowane

Po co ci stara rotacja? Teraz gramy na paczu 4.0.1 i wszystko sie pozmieniało. W dziale warriorów jest temat "Tank oczami dps" poczytaj bo na ostatniej bodajże stronie Luney właśnie napisał co i jak i to powinno wystarczyc.

btw. coś mi śmierdzi piratem uzi2.gif

Super hicior
Lucjan
Ikswezclam
Wiadomość [#3]: 06.11.2010 o 16:39

Konto skasowane

ja prosze o NOWĄ rotację

robbo38
Wiadomość [#4]: 06.11.2010 o 16:43

Konto skasowane

Wkleiłem Ci to co napisał Luney

"
Rotacja to Crusader Strike/Hammer of Right. (pierwszy na single target, drugi na aoe - nawet na 2 moby używasz Hammera) -> Filler i tak aż zrobisz 3 holy power -> Shield of Right. i od początku.

Dobrze jest zaczynać od AS. Rzucasz go na najdalszy target w packu, Judgement na najbliższy i potem Hammer -> Holy Wrath -> Hammer -> Concecration -> Hammer -> Shield of Right.

Na bossie zaczynasz podobnie:

Rzucasz AS, bo to jedyny ranged spell i zaczynasz rotacje na CS/Filler: Crusader Strike -> Judgement -> Crusader Strike -> Holy Wrath -> Crusader Strike -> Shield of Right. i tak cały czas. Jak procnie Ci AS to używasz jego zamiast Holy Wratha. Jak potrzebujesz dużo threathu na początku to zamiast Judgementa można użyć AS (o ile procnie). Jak nie masz żadnego fillera wolnego to użyć Concecration. "

Super hicior
Lucjan
General86
Wiadomość [#5]: 13.11.2010 o 19:16

Konto skasowane

Ikswezclam napisał
ja prosze o NOWĄ rotację

http://wow.curse.com/d(...)cpr.aspx

Human Paladin
REY
Wiadomość [#6]: 22.11.2010 o 12:55

Konto skasowane

ja używam takiej i mam zero problemów z aggro:

AS->HoR/CS->HW->HoR/CS->Jud->HoR/CS->SoR i powtórka z rozrywki. u mnie priorytetem jest używanie AS jak tylko talent procnie i zejdzie cd.

HoR/CS - multi/single target

czas na hordziaka

http://eu.battle.net/w(...)n/simple
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :