Dziś jest: Czwartek, 29 października 2020, godzina 23:03
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Tank

emaxx
Wiadomość [#1]: 23.04.2011 o 14:01

Konto skasowane

Witam, nie wiem dokładnie która klasa jest bardziej potrzebna na raidach, bardziej mobilna, posiada większą przeżywalność i także inne aspekty które dotyczą tanków. Wojna tyczy się Dk i Pala, również przyjemność gry jest dla mnie ważna.

Z góry dzięki smiley.gif

raziel666
Wiadomość [#2]: 23.04.2011 o 14:18

Konto skasowane

skoro przyjemnosc gry jest dla ciebie wazna (w sumie powinna byc najwazniejsza) to po(wulg.) ci wiedziec, ktora klasa jest "lepsza"? graj tym co lubisz!
wszystkie tanki sa takie same; kazdy jest dobry a jesli ktorys jest lepszy / gorszy to w najblizszym patchu zostanie znerfiony / zbuffowany zeby byl balans wiec...

[Edycja raziel666 - 23.04.2011 o 14:19]

Madness is the gift, that has been given to me!
Lukikot
Wiadomość [#3]: 23.04.2011 o 15:33

Konto skasowane

Zależy co kto lubi. Moim zdaniem palem łatwiej utrzymać aggro i ma więcej defa, dk natomiast musisz więcej kombinować.

baka14
Wiadomość [#4]: 23.04.2011 o 16:13

Konto skasowane

DK z kolei ma potężny self-heal i dużą mobilność w walce.

mindseeker
Wiadomość [#5]: 23.04.2011 o 20:23

Konto skasowane

I tak najlepszy Tank to Warrior.

pussymonsta
Wiadomość [#6]: 23.04.2011 o 21:46

Konto skasowane

albo shaman, powie mi ktoś na(wulg.) shamanowi ten ench na wep do lepszego nabijania threatu?

Nekkro
Wiadomość [#7]: 24.04.2011 o 16:53

Konto skasowane

pussymonsta napisał
albo shaman, powie mi ktoś na(wulg.) shamanowi ten ench na wep do lepszego nabijania threatu?

do kitowania addow byc moze.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
Eluveitie
Wiadomość [#8]: 25.04.2011 o 04:59

Konto skasowane

raziel666 napisał
skoro przyjemnosc gry jest dla ciebie wazna (w sumie powinna byc najwazniejsza) to po(wulg.) ci wiedziec, ktora klasa jest "lepsza"? graj tym co lubisz!
wszystkie tanki sa takie same; kazdy jest dobry a jesli ktorys jest lepszy / gorszy to w najblizszym patchu zostanie znerfiony / zbuffowany zeby byl balans wiec...

chyba dlatego podal tylko dk i paladyna a nie wszystkie klasy ktore moga tankowac :|

atylla3
Wiadomość [#9]: 25.04.2011 o 07:31

Konto skasowane

Eluveitie napisał
raziel666 napisał

chyba dlatego podal tylko dk i paladyna a nie wszystkie klasy ktore moga tankowac :|

Nie zmienia to faktu, że my nie możemy mu doradzić, którą z tych 2 klas będzie mu się przyjemniej grało, a takie kryterium też postawił.

lsh
Wiadomość [#10]: 25.04.2011 o 21:52

Konto skasowane

ja bym na twoim miejscu wybrał paladyna jeśli ma być to twój pierwszy tank, a wahasz się pomiędzy tymi dwiema klasami. Imo łatwiejszy do opanowania na początek, no i poprowadzenie go od zera daje trochę czasu na naukę gry tankiem i poznanie postaci. A jak ci się nie spodoba to 55 lvli do dk masz z głowy smiley.gif. Moja czysto subiektywna opinia - jak lvlowałem dk, w zasadzie dopiero w okolicach 70+ lvlu przyjrzałem się co ten zbój tak w zasadzie potrafi. I nie powiem gra mi się nim również całkiem przyjemnie (ale ofc nie tak przyjemnie jak ukochanym wuhhiohem biggrin.gifbiggrin.gif )smiley.gif

"If the guns are churnin', your ass is burnin'. If the guns are blazin', you ass is... erasin'. I don't know, what do you want from me? " - anonymous Siege Tank gunner.
"generalnie melee dps powinno stać za bossem na rajdzie, żeby ich tank pianą nie obryzgał jak dostanie enrage"
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :