Dziś jest: Środa, 8 lipca 2020, godzina 06:08
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Taming the Beast

KAMILOSOP1
Wiadomość [#1]: 02.12.2008 o 20:03

Konto skasowane

Jestem na trzecim etapie tego questa Taming the Beast i nie wiem co robic jak daje aaaaa zrobilem tylko tyle uzylem taming rod na tym Elder Springpaw taki zwierzak i pisze invail target i stanolem.Ps jestem blood elf hunter i tu stronka po angielsku z malym opisem http://thottbot.com/q9486

maties7
Wiadomość [#2]: 02.12.2008 o 20:12

Konto skasowane

Na jakim serwerze grasz?

KAMILOSOP1
Wiadomość [#3]: 02.12.2008 o 20:18

Konto skasowane

Burnin Blade PVP English

maties7
Wiadomość [#4]: 02.12.2008 o 21:22

Konto skasowane

Więc jednak grasz na globie, a już myslałem, że to jakiś priv.

Ogółem to mam takie trzy teorie:

1. Po prostu robisz coś źle. Tylko, że do tego musiałbyś sam dojść, bo nie wiem co można zepsuć w q, gdy wcześniej się wykonywało indentyczny q tylko, że na innym mobku. Właściwe to może być jakaś drobna rzecz na którą nie zwróciłeś uwagi.
Jedynie co mi przychodzi na myśl to, że ustawiłeś q item z poprzedniego questu w action bara i teraz po przez action bar próbujesz użyć tego itemu na mobku. A tak właściwie to mogę tutaj tylko zgadywać jaka może być tego przyczyna.

2. Błąd z winy addonów/klienta. Wtedy musiałbyś wpierw po wyłaczać addony, jeśli nie pomoże to kasujesz katalogi "wdb", "wtf". Ostatnią rzeczą, którą można zrobić to repair, albo reinstal gry.

3. Błąd z winy serwera. Powiedzmy, że to dość mało prawdopodbne, żeby to było przyczyna. Jednak w takim przypadku pozostaje ci opisanie problemu w tickecie do Gm-a.

KAMILOSOP1
Wiadomość [#5]: 02.12.2008 o 21:45

Konto skasowane

doszedlem Ps mam juz cat na 11

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :