Dziś jest: Poniedziałek, 22 września 2014, godzina 00:10
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Taktyki na Raidy/Heroiki

shakiriela
Wiadomość [#1]: 15.12.2009 o 13:38

Witam ,wpadłam na pomysł ,żebysmy opisali wszystkie taktyki dostępne w grze.
Polega to na tym ,żeby każdy z was (ten który chce pomóc) napisał np:
Taktyka Onyxia 25:
co trzeba robić ,ilu tanków ,healerów ,wymagany sprzęt danych postaci
jeśli kazdy z was opisze daną taktyke to zrobię edit i wkleje tekst.
w ten sposób stworzy nam się poradnik do taktyk wszystkich heroików i raidów w grze.
myślę że dzieki temu unikniemy w przyszłosci bicia addów w azjol nerub ,gdzie pająk rzuca sie razem z addami
ludzi którzy nie uciekają od addów w halls of lighting itd :P
ja osobiscie zajmę sie paroma taktykami ,ale poczekam aż temat ruszy ,i czy wogóle jest sens coś takiego robic?
smiley.gif
mile widziane także taktyki innych osób na insty/raidy które są juz opisane.

Onyxia 25 - dodał Igor:
bic Onyxie, jak podleci, range ja bije, whelpy na srodek w aoe, mele ubija duze ady, unikac breatha, jak wyladuje fear ward na tanka, totem w mele. dobic. zlootowac. oddac q.

Onyxia 25 - dodał Kakarato:

Czyli zaczynamy walke wszyscy nuke na onyxi. Przy ok 70% HP Onyxia wzlatuje w powietrze i z tamtad ciska firebale w wybranego gracza oraz zieje ogniem. W tym czasie z bokow jaskini wylatuja male addy (1 tank badz 2 w wersji 25) casterzy aoe na male addy hunterzy najlepiej niech caly czas siedza na onyxi (trzeba jej jak najszybciej z HP do 40% zjechac wtedy onyxia londuje i jest faza 3. Wracajac jeszcze do chwili gdy onyxia wystartuje do lotu. Wiec male addy beda wychodzic z bokow jaskini i je zdejmuja rangerzy a jak juz zdejma to na onyxie. A 2 tanki i melasi czekaja przy wejsciu do jaskini. Z tamtad wychodzic beda duze addy (zadanie dla melasow) W momencie gdy duzy add bedzie castowal "Nova" zalecam odsuniecie sie od niego graczy z zyciem ponizej 25k (25os) np ragali. Nova potrafi zjechac ladnie z zycia. A i uwaga dla wszystkich: w momencie gdy onyxia bedzie ziala ogniem (na ekranie "Onyxia take deaph .....) chyba tak sie to pisze wszysct jeszcze raz wszyscy musza jak najszybciej odsunac sie na krawedz komnaty na taka skarpe otaczajaca komnate. Jeszcze cos mi sie przypomnialo: gdy onyxia jest na ziemi to nie stoimi w okolicach jej ogona bo odrzuca graczy stojacych za nia (mozna przeleciec skarpe i wpasc do legowiska malych addow = death) oraz w fazie 3 (jak juz wyladuje) oczywiscie nie lac onyxia tylko dokonczyc zabijanie addow, ale tez nie stac na laczeniu plyt na ziemi. Leca z nich takie nazwe je fale ognia.

ToC 10-25 - dodał Kakarato:
Podstawy (oczami rogala).
Na wstepie poradnika trzeba zaznaczyc ze DBM to podstawa Skoro ma byc to poradnik dla kazdego.
Boss 1
Faza 1
boss tankowany przy samym wejsciu (jego wejsciu). Musi byc odwrucony plecami do raidu. Wszyscy leja ile wlezie. Co jakiś czas na glowe losowego gracza bedzie wskakiwal add (nazywam go malpa ). W takim wypadku gracz z malpa na glowie podchodzi tak by go rangersi widzieli. Oni maja za zadanie jak najszybciej zabic adda. melasi bija dalej bossa. Jak add wskoczy na tanka jego role przejmuje 2 tank a ten pokazuje sie rangera. w przypadku wersji 10 mozna wyznaczyc 1 bijacego z bliska do pomocy rangera w zabijaniu addow.
Faza 2
Jeden tank bierze Poisona drugi fire worma. Najpierw wszyscy bija poisona. Robale musza byc tankowane blisko siebie. Gdy ktos dostanie poison debufa podchodzi do fire worma. Po zabiciu Poisona fire bedzie troszke mocniej bil ale nie powinno to sprawic problemu.
Faza 3 (banalna)
Lac byczka ile wlecie. Raid powinien sie troszke rozproszyc by nie doszlo do sytuacji ze boss zamroci caly raid (szczegolnie mowa tu o helerach) Boss trzyma agro wiec tank nie bedzie mial problemu z przezucaniem sie bossa. Po pewnym czasie boss odrzuci wszystkich pod sciane. Gracze wtedy beda miali stuna (3s) nastepnie boss wybiera kierunek szarzy. Cofa sie pod sciane (gracze wtedy maja na ok 8s cos w rodzaju sprinra) I tu podstawa na tego bossa. Trzeba caly czas pilnowac w ktora strono bos zaszarzuje i uciekac z tamtad! W momencie gdy ktos nie zdazy 100% death. Jak wszystkim uda sie uniknac szarzy boss wywali glowa w sciane i ma 15s stuna podczas ktorego ma zwiekszone otrzymywane obrazenia. Koniecznie raid musi jak najszybciej podbiec do bosa i lac wtedy z wszystkiego co ma jak najmocniej.

Boss 2 (Diabelek)
Ogolnie duzo latwiejszy od 1 bossa. Lac go ile wlezie. Rogale badz inne klasy musza przerywac castink kiedy tylko sie da ( z oczu rogala - kick bosa jak tylko castuje). W momencie gdy boss przyzwie pomocnika (chyba pomocnice nie wiem zadko ja wice) 1 tank trzyma bosa z dala a 2-gi tankuje przywolanca. Caly raid z wyjatkiem rogali i innych przerywajacych casting leci i zabija przywolanca.

Boss 3 (PvP)
Tu sa rozne taktyki. Podstawa to jak najszybciej zabic helerow. Warki i rogale o ile mozliwe kitowane z dala od raidu. Kto moze to stunuje, lock moze fearowac, i mass dispel. Bardzo wazne jest wyznaczenie kolejnosci bicia (pierw helerow potem rogal i dalej jak leci). Najlepiej wyznaczyc czesc rajdu na nuke damage na 1 cel oraz kogos lub kilka osob od stunow i przeszkadzania w kazdy mozliwy sposob pozostalych helerow (raid skupia sie by nukowac tylko 1 przeciwniku naraz. Najgorsza jest panika i sytuacja gdy ludzie w raidzie bija co popadnie.

Boss 4 (blizniaczki)
My zawsze robilismy noob taktic. Czyli caly raid na 1 (nie wiem czemu zaczynamy zawsze od czarnej) potem jak ona padnie na 2-ga. Po przelaczeniu kolorow nie bilismy bialej tylko czekalismy na powrot do kolorow wyjsciowych i zbieranie kulek. uczywiscie swojego koloru.

Boss 5 (najgorszyu)
Ten boss sprawial nam najwiecej klopotu. Sposobem na poradzenie sobie z nim (25os) bylo wyznaczenie 2 hunterow do zbijania chmurek. I nie moga oni sobie zbijac gdzie popadnie ale najlepiej na srodku jaskini a super jak uda im sie trafic nas bossem lub addami. Tu dla poczatkujacych: chmurki lataja u gory jaskini jak ja sie zestrzeli to na ziemi pod miejscem gdzie ze zestrzelono tworzy sie lod. Na tym lodzie addy nie moga sie zakopywac (zakopuja sie pod koniec energii i jak wychodza z pod ziemi to maja spowrotem 100%HP wiec trzema im ta mozliwosc zakopywania sie ukrucic). Tank tankujacy addy powinien trzymac addy na lodzie . Addy duzo musza byc jak najszybciej zabite. Po pewnym czasie boss tez sie zakopie (wtedy wlasnie wychodza addy) Tak zakopany boss bedzie markowal wybranego gracza (czyms na podobie marka huntera) i na wybranego gracza beda szlu kolce z pod ziemi (schowany boss) taki gracz musi oczywiscie od tych kolcow uciekac jednoczesnie starajac sie naprowadzic kolce (bossa) na lod na ziemi. Jak zakopany boss trafi na lod boombnie w niego i zmieni cel. Jak sie nie myle po 4-5 takich zmienach celu boss sie ujawnia spowrotem. Zapomnialem oddac ze boss musi byc tankowany tylem do raidu. Jeszcze wskazowka melasi nie powinni bic malych addow (malych zukow). Za zaatakowanie w recz takiego zuka nakladany jest dosc nieprzyjemny debuff. Wiec male addy powinny byc zdejmowane przez rangerow. Melasi niech bija duze addy.

To takie moje spostrzezenia.

[Edycja shakiriela - 15.12.2009 o 14:35]

[Edycja shakiriela - 16.12.2009 o 18:42]

[Edycja shakiriela - 16.12.2009 o 18:44]

[Edycja shakiriela - 16.12.2009 o 18:45]

PM Email
Igor
Wiadomość [#2]: 15.12.2009 o 13:55

a po co? przeciez pelno tego w necie. w dodatku taktyka na Onyxie? prosz...

bic Onyxie, jak podleci, range ja bije, whelpy na srodek w aoe, mele ubija duze ady, unikac breatha, jak wyladuje fear ward na tanka, totem w mele. dobic. zlootowac. oddac q.

PM Email
shakiriela
Wiadomość [#3]: 15.12.2009 o 14:33

Igor napisał
a po co? przeciez pelno tego w necie. w dodatku taktyka na Onyxie? prosz...

moze i pełno ale po angielsku ,niby wszyscy gracze wowa znają angielski ,ale po co mamy korzystać z innych stron ,jak ktoś z nas moze poswięcic 10 minut na opis jakiejs instancji lub raidu ,i bedziemy mieć wszystko w jednym temacie.
z reguły to własnie polacy nie znają podstawowych taktyk ,idąc na inste bedąc nowym ,mysląc że trzeba se bić mobka i tyle ,widocznie nie jesteś tankiem ,skoro nie chcesz takiego poradnika ,bo tank sie stara ,robi wszystko żeby insta wyszła ,a jeden ktoś nie znający prostej taktyki może popsuć całą inste ,a pozniej niedorozwoje myslą ,że wina tanka.
dzieki temu też mało jest tanków ,a pozniej trzeba czekać aż sie jakis zgłosi, i tylko czas sie traci,
mysle że taki poradnik stworzony przez nas chociaz minimalnie zmniejszy wipe na kazdej instancji.
dla Ciebie wydaje sie wszystko proste bo grasz pewnie dlugo ,a na raidy chodzisz z gildią.
Jak ktoś ma ochote pomóc niech pisze ,dodam w edit smiley.gif

PM Email
Igor
Wiadomość [#4]: 15.12.2009 o 14:41

ech... skoro ktos Ci pisze ze w necie tego pelno to moglabys choc sprobowac w tym necie poszukac smiley.gif

http://wow-space.info/wotlk/taktyki

ale oczywiscie mozesz opisac wlasne taktyki, w sumie mi to na pewno nie przeszkadza smiley.gif

PM Email
Kakarato
Wiadomość [#5]: 16.12.2009 o 12:38

ToC 10-25 Podstawy (oczami rogala).
Na wstepie poradnika trzeba zaznaczyc ze DBM to podstawa biggrin.gif Skoro ma byc to poradnik dla kazdego.
Boss 1
Faza 1
boss tankowany przy samym wejsciu (jego wejsciu). Musi byc odwrucony plecami do raidu. Wszyscy leja ile wlezie. Co jakiś czas na glowe losowego gracza bedzie wskakiwal add (nazywam go malpasmiley.gif ). W takim wypadku gracz z malpa na glowie podchodzi tak by go rangersi widzieli. Oni maja za zadanie jak najszybciej zabic adda. melasi bija dalej bossa. Jak add wskoczy na tanka jego role przejmuje 2 tank a ten pokazuje sie rangera. w przypadku wersji 10 mozna wyznaczyc 1 bijacego z bliska do pomocy rangera w zabijaniu addow.
Faza 2
Jeden tank bierze Poisona drugi fire worma. Najpierw wszyscy bija poisona. Robale musza byc tankowane blisko siebie. Gdy ktos dostanie poison debufa podchodzi do fire worma. Po zabiciu Poisona fire bedzie troszke mocniej bil ale nie powinno to sprawic problemu.
Faza 3 (banalna)
Lac byczka ile wlecie. Raid powinien sie troszke rozproszyc by nie doszlo do sytuacji ze boss zamroci caly raid (szczegolnie mowa tu o helerach) Boss trzyma agro wiec tank nie bedzie mial problemu z przezucaniem sie bossa. Po pewnym czasie boss odrzuci wszystkich pod sciane. Gracze wtedy beda miali stuna (3s) nastepnie boss wybiera kierunek szarzy. Cofa sie pod sciane (gracze wtedy maja na ok 8s cos w rodzaju sprinra) I tu podstawa na tego bossa. Trzeba caly czas pilnowac w ktora strono bos zaszarzuje i uciekac z tamtad! W momencie gdy ktos nie zdazy 100% death. Jak wszystkim uda sie uniknac szarzy boss wywali glowa w sciane i ma 15s stuna podczas ktorego ma zwiekszone otrzymywane obrazenia. Koniecznie raid musi jak najszybciej podbiec do bosa i lac wtedy z wszystkiego co ma jak najmocniej.

Boss 2 (Diabelek)
Ogolnie duzo latwiejszy od 1 bossa. Lac go ile wlezie. Rogale badz inne klasy musza przerywac castink kiedy tylko sie da ( z oczu rogala - kick bosa jak tylko castuje). W momencie gdy boss przyzwie pomocnika (chyba pomocnice biggrin.gif nie wiem zadko ja wice) 1 tank trzyma bosa z dala a 2-gi tankuje przywolanca. Caly raid z wyjatkiem rogali i innych przerywajacych casting leci i zabija przywolanca.

Boss 3 (PvP)
Tu sa rozne taktyki. Podstawa to jak najszybciej zabic helerow. Warki i rogale o ile mozliwe kitowane z dala od raidu. Kto moze to stunuje, lock moze fearowac, i mass dispel. Bardzo wazne jest wyznaczenie kolejnosci bicia (pierw helerow potem rogal i dalej jak leci). Najlepiej wyznaczyc czesc rajdu na nuke damage na 1 cel oraz kogos lub kilka osob od stunow i przeszkadzania w kazdy mozliwy sposob pozostalych helerow (raid skupia sie by nukowac tylko 1 przeciwniku naraz. Najgorsza jest panika i sytuacja gdy ludzie w raidzie bija co popadnie.

Boss 4 (blizniaczki)
My zawsze robilismy noob taktic. Czyli caly raid na 1 (nie wiem czemu zaczynamy zawsze od czarnej) potem jak ona padnie na 2-ga. Po przelaczeniu kolorow nie bilismy bialej tylko czekalismy na powrot do kolorow wyjsciowych i zbieranie kulek. uczywiscie swojego koloru.

Boss 5 (najgorszyu)
Ten boss sprawial nam najwiecej klopotu. Sposobem na poradzenie sobie z nim (25os) bylo wyznaczenie 2 hunterow do zbijania chmurek. I nie moga oni sobie zbijac gdzie popadnie ale najlepiej na srodku jaskini a super jak uda im sie trafic nas bossem lub addami. Tu dla poczatkujacych: chmurki lataja u gory jaskini jak ja sie zestrzeli to na ziemi pod miejscem gdzie ze zestrzelono tworzy sie lod. Na tym lodzie addy nie moga sie zakopywac (zakopuja sie pod koniec energii i jak wychodza z pod ziemi to maja spowrotem 100%HP wiec trzema im ta mozliwosc zakopywania sie ukrucic). Tank tankujacy addy powinien trzymac addy na lodzie smiley.gif . Addy duzo musza byc jak najszybciej zabite. Po pewnym czasie boss tez sie zakopie (wtedy wlasnie wychodza addy) Tak zakopany boss bedzie markowal wybranego gracza (czyms na podobie marka huntera) i na wybranego gracza beda szlu kolce z pod ziemi (schowany boss) taki gracz musi oczywiscie od tych kolcow uciekac jednoczesnie starajac sie naprowadzic kolce (bossa) na lod na ziemi. Jak zakopany boss trafi na lod boombnie w niego i zmieni cel. Jak sie nie myle po 4-5 takich zmienach celu boss sie ujawnia spowrotem. Zapomnialem oddac ze boss musi byc tankowany tylem do raidu. Jeszcze wskazowka melasi nie powinni bic malych addow (malych zukow). Za zaatakowanie w recz takiego zuka nakladany jest dosc nieprzyjemny debuff. Wiec male addy powinny byc zdejmowane przez rangerow. Melasi niech bija duze addy.

To takie moje spostrzezenia.

Co do Onyxi
Wiekszosc juz opisane.
Czyli zaczynamy walke wszyscy nuke na onyxi. Przy ok 70% HP Onyxia wzlatuje w powietrze i z tamtad ciska firebale w wybranego gracza oraz zieje ogniem. W tym czasie z bokow jaskini wylatuja male addy (1 tank badz 2 w wersji 25) casterzy aoe na male addy hunterzy najlepiej niech caly czas siedza na onyxi (trzeba jej jak najszybciej z HP do 40% zjechac wtedy onyxia londuje i jest faza 3. Wracajac jeszcze do chwili gdy onyxia wystartuje do lotu. Wiec male addy beda wychodzic z bokow jaskini i je zdejmuja rangerzy a jak juz zdejma to na onyxie. A 2 tanki i melasi czekaja przy wejsciu do jaskini. Z tamtad wychodzic beda duze addy (zadanie dla melasow) W momencie gdy duzy add bedzie castowal "Nova" zalecam odsuniecie sie od niego graczy z zyciem ponizej 25k (25os) np ragali. Nova potrafi zjechac ladnie z zycia. A i uwaga dla wszystkich: w momencie gdy onyxia bedzie ziala ogniem (na ekranie "Onyxia take deaph .....) chyba tak sie to pisze wszysct jeszcze raz wszyscy musza jak najszybciej odsunac sie na krawedz komnaty na taka skarpe otaczajaca komnate. Jeszcze cos mi sie przypomnialo: gdy onyxia jest na ziemi to nie stoimi w okolicach jej ogona bo odrzuca graczy stojacych za nia (mozna przeleciec skarpe i wpasc do legowiska malych addow = death) oraz w fazie 3 (jak juz wyladuje) oczywiscie nie lac onyxia tylko dokonczyc zabijanie addow, ale tez nie stac na laczeniu plyt na ziemi. Leca z nich takie nazwe je fale ognia.

Narazie wsio jak bede mial wiecej czasu opisze. Nax i inne.

PM Email
Izmop
Wiadomość [#6]: 16.12.2009 o 13:07

o boże, na początku chciałem pod tymi twoimi taktykami errate dać, ale nie chce mi się tyle pisać
nie no nie moge biggrin.gif rozśmieszyłeś mnie biggrin.gif
pozdro biggrin.gif

PM Email
Kakarato
Wiadomość [#7]: 16.12.2009 o 14:27

Tzn cos żle?

PM Email
Igor
Wiadomość [#8]: 16.12.2009 o 14:40

usiluje przeczytac... ale po trzeciej fazie pierwszego bosa zdechlem. to juz wole po angielsku niz takim łamańcem smiley.gif

edit:

aaaaa w pierwszym poscie jest moja taktyka hehehehe jestem imba biggrin.gif
Shakiriela litosci smiley.gif

[Edycja Igor - 16.12.2009 o 14:43]

PM Email
Lilly
Wiadomość [#9]: 30.12.2009 o 13:44

Konto skasowane

Oto dlaczego takich topików nie powinno być ... no chyba, ze chcemy je traktować humorystycznie :P

A tak na poważnie, jak się chce opisywać jakiekolwiek taktyki to:
- warto znać ortografię i gramatykę języka, w którym się piszę
- warto znać encounter

P.S. "Gracz z małpą na głowie" hahaha.gif

Kakarato napisał
Tzn cos żle?

Tzn, może daruj sobie pisanie poradników ... albo w ogóle daruj sobie pisanie czegokolwiek zanim nie nauczysz się pisać ...

Żeby napisać, co jest źle, trzeba by napisać prawie cały poradnik od nowa.

[Edycja Lilly - 30.12.2009 o 13:45]

I don't subscribe to the 'don't feed the troll' philosophy. My philosophy is 'eat the troll'. TotalBiscuit

.:: Lilija - Lvl 85 Balance druid ::.

.:: Elitist Jerks ::.
Harimakenji
Wiadomość [#10]: 18.01.2010 o 22:15

Lilly napisał

Oto dlaczego takich topików nie powinno być ... no chyba, ze chcemy je traktować humorystycznie :P

A tak na poważnie, jak się chce opisywać jakiekolwiek taktyki to:
- warto znać ortografię i gramatykę języka, w którym się piszę
- warto znać encounter

P.S. "Gracz z małpą na głowie" hahaha.gif

Kakarato napisał
Tzn cos żle?

Tzn, może daruj sobie pisanie poradników ... albo w ogóle daruj sobie pisanie czegokolwiek zanim nie nauczysz się pisać ...

Żeby napisać, co jest źle, trzeba by napisać prawie cały poradnik od nowa.

[Edycja Lilly - 30.12.2009 o 13:45]

moze lepiej napisz cos od siebie......

napisac ze jest do du... to kazdy mozenono.gif

PM Email
Silmarillion
Wiadomość [#11]: 18.01.2010 o 23:43

Może każdy, ale nie zawsze jest to powiedziane szczerze i zgodnie z rzeczywistością tak jak tutaj. Z twojego poradnika wnioskuję, że onyxia bucha ogniem, macha ogonem i szczuje addami, do jej zabicia potrzebni są tankowie rangerzy i melesi. A meles to był mój pies.

[Edycja Silmarillion - 18.01.2010 o 23:43]

PM Email
raziel666
Wiadomość [#12]: 19.01.2010 o 00:17

sa rzeczy, za ktore moze sie zabrac kazdy i jakkolwiek sie to nie skonczy, bedzie dobrze. dla przykladu kazdy moze podokarmiac ptaki w zimie. czy sypniesz im za malo, czy za duzo, czy sypniesz im krzywo...bedzie dobrze.
oczywiscie sa tez rzeczy, za ktore nie kazdy powinies sie zabierac. jedna z takich rzeczy sa wszelkiej masci poradniki. zly poradnik potrafi bardziej zaszkodzic niz pomoc. poradniki powinny byc rzeczowe (nie mozesz napisac "okolo 70%" poniewaz faza zmienia sie przy konkretnej wartosci HP, nie okolo tej wartosci), zrozumiale dla kazdego (bez zadnych "gracz z malpa na glowie") no i przede wszystkim napisane poprawna polszczyzna (tutaj nic nie wymienie, gdyz musialbym wkleic caly tekst ;p).
trzeba jednak miec pewne kwalyfikacje zeby napisac dobry poradnik. jak myslisz, dlaczego slownik jezyka polskiego (czyli swego rodzaju poradnik jak pisac po polsku) pisze profesor a nie uczen liceum ;p

Madness is the gift, that has been given to me!
PM Email
Raahal
Wiadomość [#13]: 19.01.2010 o 14:10

shakiriela napisał
Boss 4 (blizniaczki)

Kurde moze ja czegos nie skumalem albo o innym Bossie mowimy, ale zdaje mi sie ze 4 Boss w ToC25 czyli tak zwane Twinsy nie padaja po kolei tylko "maja wspolne HP" a tutaj zrozumialem ze pada jedna potem druga. Moze sie myle albo jakis Hotfix wporwadzilii ostatnio.

Songoten Armory

Give me one Shot
PM Email
Voom
Wiadomość [#14]: 19.01.2010 o 14:43

Dobrze myślisz, jest po prostu źle napisane, jak 1 valkiria padnie to druga od razu też.

PM Email
nabonid
Wiadomość [#15]: 19.01.2010 o 14:46

Nie mylisz sie, hotfix byl na starcie ale dotyczyl czegos innego.

PM Email
Lilly
Wiadomość [#16]: 29.01.2010 o 15:20

Konto skasowane

Harimakenji napisał
moze lepiej napisz cos od siebie......

napisac ze jest do du... to kazdy mozenono.gif

Swego czasu pisałam poradniki z taktykami na potrzeby gildii w Vanilli. Dlatego teraz piszę od siebie, co sądzę o tym, jak poradnik NIE powinien wyglądać.

Obecnie taktyk na bossów nie opisuję, bo nie mam czasu na zrobienie tego porządnie, a pisanie taktyk "po łebkach" często wprowadza więcej zamieszania niż pożytku.

I don't subscribe to the 'don't feed the troll' philosophy. My philosophy is 'eat the troll'. TotalBiscuit

.:: Lilija - Lvl 85 Balance druid ::.

.:: Elitist Jerks ::.
Tremiec
Wiadomość [#17]: 29.01.2010 o 21:37

Dobrze mówi Lilija. Małpy na głowie - bardzo ciekawe. Poradniki jak pisać to porządnie. Tym bardziej, że w necie jest teraz tego cała masa i większość z nich jest na wysokim poziomie.

PM Email
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :