Dziś jest: Środa, 26 stycznia 2022, godzina 20:55
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Tak ubrany na ICC ?

Szklany
Wiadomość [#1]: 19.07.2010 o 12:12

Konto skasowane

Mam pytanie, czy ubrany w taki gear mogę startować ICC10 ew. trochę później 25man... może HP trochę przy mało bo 36,8k unbuffed ale z full buffami jest 45,4k a z 25% buffem z ICC jest w sumie - około 55k

http://www.chardev.org/?profile=434208

P.S
Ten gear jest w całości dorobkiem z HC (są tu itemki wyłącznie za emblemy), oraz pare craftów z BS'a. Tak więc jest to dobry materiał również dla ludzi pytających o gear na 80lvl w momencie przejscia z HC na jakiś raid...

Nolaan
Wiadomość [#2]: 19.07.2010 o 14:11

Konto skasowane

Ostatnio z braku tanków w ICC 25 tankowal Warek z 40k hp. Warek ma trochę więcej avoidance zwłaszcza w ICC, ale jak jest dobry heal to nie ma problemu. Więc z 37k hp powinieneś dać rade w ICC 10, przynajmniej na pierwszych 6 bossów. Zależy też jaki by był drugi tank.
Mógłbyś dać linka do armory? Bo jakoś mało widzę na tej stronce i coś mi się nie podoba że z takim gearem musisz się gemować pod defa. Większość tanków olewa też hit i expertise nawet jak daleko im do capped i wala wszystko w staminke.

BattleTag: Nolaan#2781
HAKUNA MATATA
Szklany
Wiadomość [#3]: 19.07.2010 o 14:22

Konto skasowane

nie mam linka do armory bo ten char nie ma jeszcze 80 lvl, tak siedząc w pracy i szperając trochę z nudów po necie znalazłem tą stronkę i tak sobie popatrzyłem czy z samych HC + profesje da się wyciągnąć gear który umożliwi raidowanie ICC10/25. a co do gemow z defem, to po części masz racje, pomyliło mi się nie wiem czemu ze capped jest 545, powinienem jednego usunąć i zstąpić go np. gemem z expertise lub hit. pozostałe muszą zostać gdyż mimo takiego gearu nie mam capped bez nich, pewnie dlatego iż jest to DK i nie mam defa na broni+tarczy oraz mam buty i spodnie bez defa.

Nolaan
Wiadomość [#4]: 19.07.2010 o 14:35

Konto skasowane

Jeżeli się pytasz czy można tankować ICC 10 w samym gearze z HC i za emblemy to oczywiście że można i wydaje mi się że nie trzeba się gemować pod defa. Jak już dobijesz do 80 i zaczniesz zbierać sprzęcik to się zobaczy, nie? smiley.gif
A dla tanka naprawdę nie opłaca się marnować gem slotów żeby dojść hit i exp capa, nie ma capa z samych itemów? Trudno. Olej to i idź w stainke, albo dodge/parry jak już od biedy.

BattleTag: Nolaan#2781
HAKUNA MATATA
Szklany
Wiadomość [#5]: 20.07.2010 o 08:37

Konto skasowane

Co do defa, pewnie że się zobaczy jak nie będzie trzeba to będę wymieniał na inne. Hit capp jest dosyć ważny i potrzeba go dosyć dużo w przypadku DK tanka bo on używa kilku skilli które są spellami a nie fizycznymi obrażeniami, dla upartego można wpakować glyph na taunta żeby nie robić missow np. na saurfangu lub sindragosie gdzie miss taunta znacznie utrudnia bądź jest niekiedy murowanym wipem. Co do expertise to jest ono bardzo ważne z tego względu że gdy bosek sparuje twój hit dostaje boosta do speeda i bije w Ciebie kolejnym hitem dwa razy szybciej. Dlatego czasami wolę poświęcić te 60 stamy dla expertisa bądz hit ratingu.

[Edycja Szklany - 20.07.2010 o 08:38]

MasterpiteR
Wiadomość [#6]: 20.07.2010 o 14:07

Konto skasowane

Szklany napisał
Co do expertise to jest ono bardzo ważne z tego względu że gdy bosek sparuje twój hit dostaje boosta do speeda i bije w Ciebie kolejnym hitem dwa razy szybciej. Dlatego czasami wolę poświęcić te 60 stamy dla expertisa bądz hit ratingu.

Tylko lady D i sindra maja parry haste enabled, ale to tylko dlatego ze na normalu bija po 8k moze, wiec sie nie stresuj exp capem jesli tylko jestes w stanie trzymac agrro( a jak masz hunta/rogue ktorzy md i tricks uzywaja to bedziesz).

Ten gear co dales jest bardzo zle dobrany, zle ogemowany jak i pare chantow zlych dales.
Przyklad to ilvl 200 neck zamiast tego ilvl 226 zabadge, jak i ilvl 200 macka zamiast toporka z ostatniego bossa h pos, za duzo def gemow, dodge trinket zamiast black heart dales, a to czysta glupota juz, chant na shoulders powinien byc ten za 10k honor.
Przy 3 socketach w spodniach i klacie dajesz 3x30sta, zadnych tam 20def itp.

Pobawilem sie tym character planerem i zamieniajac pare itemkow(wszystko w obrebie 5man hero+te crafty co podales) i gemow/chantow dobilem do 40,7k hp tanka unbuffed tylko we frost presence( oczywiscie z 5,6% crit immune, ktora musisz miec na rajdy).

Edytka: tutaj wklejam Ci poprawne gear i gemy/chanty, przy okazji, build tez masz zly jak i zle glyphy

Head:
Headplate of the Honorbound
Austere Earthsiege Diamond
Jewelcrafting [440] 1x
Enduring Eye of Zul
Jewelcrafting [440] 1x
+37 Stamina and +20 Defense Rating
Neck:
Shard of the Crystal Forest
Shoulders:
Shoulderguards of Enduring Order
Solid Majestic Zircon
Jewelcrafting [440] 1x
+30 Stamina and +15 Resilience Rating
Back:
Platinum Mesh Cloak
+225 Armor
Enchanting [440] 15x 2x
Chest:
Breastplate of the White Knight
Blacksmithing [460] 12x 8x 2x 8x
Solid Majestic Zircon
Jewelcrafting [440] 1x
Solid Majestic Zircon
Jewelcrafting [440] 1x
Solid Majestic Zircon
Jewelcrafting [440] 1x
+275 Health
Enchanting [435] 20x 4x
Wrist:
Saronite Swordbreakers
Blacksmithing [460] 8x 20x 4x
Solid Majestic Zircon
Jewelcrafting [440] 1x
Solid Majestic Zircon
Jewelcrafting [440] 1x
+40 Stamina
Enchanting [460] 4x 1x
Hands:
Koltira's Handguards of Conquest
Solid Majestic Zircon
Jewelcrafting [440] 1x
Solid Majestic Zircon
Jewelcrafting [440] 1x
+18 Stamina
Waist:
Indestructible Plate Girdle
Blacksmithing [455] 5x 6x
Solid Majestic Zircon
Jewelcrafting [440] 1x
Guardian's Dreadstone
Jewelcrafting [440] 1x
Solid Majestic Zircon
Jewelcrafting [440] 1x
Legs:
Pillars of Might
Blacksmithing [475] 12x 20x 8x
Solid Majestic Zircon
Jewelcrafting [440] 1x
Solid Majestic Zircon
Jewelcrafting [440] 1x
Solid Majestic Zircon
Jewelcrafting [440] 1x
+55 Stamina and +22 Agility
Feet:
Boots of Kingly Upheaval
Blacksmithing [475] 8x 12x 5x
Enduring Eye of Zul
Jewelcrafting [440] 1x
Solid Majestic Zircon
Jewelcrafting [440] 1x
+22 Stamina
Enchanting [380] 3x 3x
Ring:
Clutch of Fortification
Ring:
Signet of the Impregnable Fortress
Trinket:
The Black Heart
Trinket:
Essence of Gossamer
Two Hand:
Tyrannical Beheader
Solid Majestic Zircon
Jewelcrafting [440] 1x
Rune of the Stoneskin Gargoyle
Relic:
Sigil of Insolence

[Edycja MasterpiteR - 20.07.2010 o 14:13]

http://s28.bitefight.pl/user/bite/39798
Szklany
Wiadomość [#7]: 21.07.2010 o 09:00

Konto skasowane

wielkie dzięki,
ja może trochę źle wyjaśniłem... to co ja stworzyłem to są same itemki z BS oraz itemki za emblemy nie ma tam dropów z HC które raz padną a raz nie, dlatego nie ma trinketa z ToC'a, nie ma macki z PoS etc etc. co do gemow z defem, nie wiem czy zauważyliscie ale mam spodenki z crafta bez defenca które muszę czyms nadgonic dlatego jest pare gemow z defem podobnie jak encha na shoulderki z defem... po wymianie necka jak słusznie zauważyłeś wymieniłem również dwa gemy z defem przez co został mi już tylko jeden...

oczywiście robiąc HC trafi mi się jakiś dobry drop jak ten axe z PoS czy trinket z ToC'a to będę wymieniał, ale jak już nadmieniłem wcześniej mój char ma gear bez drop itemków z hc...

MasterpiteR
Wiadomość [#8]: 21.07.2010 o 20:28

Konto skasowane

Black heart dropi z normal toc, mozesz to farmic i po 50 razy na dzien poki nie dropnie.

2h axe z PoS mozna zdobyc tylko raz dziennie, ale gwarantuje Ci ze po paru razach dropnie(oczywiscie mozesz stracic roll bo jakis tam hunter sobie neednie zeby sprzedac, no ale to ryzyko jest zawsze, bronie maja wieksza szanse na dropniecie niz np ring, trinket czy neck, ale losowo mimo wszystko ;)

Ze swojej strony polecam brac chociaz jeszcze 1 osobe(z gildii, znajomego czy kogo tam wolisz), ktora tez moze need dla Ciebe dany itemek, zawsze wieksza szansa zdobycia kontra pugi.

Szklany
Wiadomość [#9]: 11.08.2010 o 13:53

Konto skasowane

nawet nie wiedzialem ale DK tank jest przekoksany i nawet bez 2-3itemkow dawal spokojnie na ICC 25man, z agro tez nie mialem problemu, najgorsze jest jednak to ze tym całym światem dotyczącym taków rządzi nic wiecej jak tylko gearscore i stamina, i ciezko mi bylo z 35k i 5k gs sie zalapac ale sie udalo i czasami ratowalem raid przed wipem po ninja pullu etc biggrin.gif

MasterpiteR
Wiadomość [#10]: 13.08.2010 o 12:04

Konto skasowane

Roznica w otrzymywanych obrazeniach miedzy 35k hp i 5k gs a 45k hp i 5,8k gs to moze z 30-40%, roznica miedzy ogarnietym healerem a kims kompletnie bez skilla i doswiadczenia jest duzo wieksza moim zdaniem, takze abys mial dobrego healera to w 90% przypadkow wszystko pojdzie gladko.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :