Dziś jest: Poniedziałek, 6 lipca 2020, godzina 08:06
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Szukam ludzi do turnieju

Sidus
Wiadomość [#1]: 02.10.2010 o 15:04

Konto skasowane

Clan VZP ktory zrobil Vampirism VZP - chyba najlepsza mieszanke pomiedzy hero craftem, budowaniem i macro wkrotce oglosi start turnieju. Szukam ludzi, ktorzy sa dosc dobrzy, niekoniecznie w ta jedna mapke, ale szybko kumajacy z szalenie dobrym macro, umiejacym szybko przeskakiwac powiedzy ustawionymi druzynami. Wiadomosc nie jest jeszcze oficjalna, ale mimo iz nie jestem w klanie - bo mnie nie chca, to kilka osob na wyzszych stanowiskach mowi, ze turniej wkrotce sie odbedzie z konkretnymi nagrodami. Ktokolwiek jest zainteresowany, prosze pisac.

Wilderness Survival, Vampirism Zero VZP, Paladin TD, Green Circle TD, Space Command, Julien's RPG,

Desert of Exile > Dota
kondi96
Wiadomość [#2]: 03.10.2010 o 01:05

Konto skasowane

btw.
Była zgoda moda? Bo jeśli nie to przypominam, że to grozi banem.

Sidus
Wiadomość [#3]: 03.10.2010 o 11:16

Konto skasowane

Co grozi banem? Poszukiwania ludzi do gry?

Wilderness Survival, Vampirism Zero VZP, Paladin TD, Green Circle TD, Space Command, Julien's RPG,

Desert of Exile > Dota
kondi96
Wiadomość [#4]: 03.10.2010 o 17:26

Konto skasowane

Szukasz ludzi do turnieju. Mówiąc nam o tym, że taki turniej chcesz zorganizować, ogłaszasz to. Ogłoszenie
(na naszych tablicach przynajmniej) musi zawierać zgodę na zamieszczenie od moderatora tablicy.

Olos
Wiadomość [#5]: 03.10.2010 o 17:36

Konto skasowane

Nie jest to nic oficjalnego, wiec nie będe sie czepiał.

" I think, therefore I am... I think."

Moderator Tablic Warcraft 3 i Moderator Globalny
Sidus
Wiadomość [#6]: 03.10.2010 o 17:50

Konto skasowane

Ja wcale nie oglaszam turnieju, dostalem nieoficjalne informacje o tym, ze taki turniej sie wkrotce odbedzie, i ze wzgledu na to, ze informacja pochodzi - wedlug mnie, z konkretnego zrodla, to szukam ludzi, z ktorymi trening moglbym zaczac juz teraz, bo gra sama w sobie jest pelna niespodzianek, i kazdy popelniony blad sie liczy, a typy z tego klanu rowniez je popelniaja. Jesli dojda do tego jakies konkretne nagrody to moze byc serio ciekawie. Tak wiec, ja w dalszym ciagu szukam ludzi.

Desert of Exile > Dota
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :