Dziś jest: Piątek, 19 kwietnia 2019, godzina 15:22
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Szukam klanu

fazzi
Wiadomość [#1]: 21.08.2012 o 17:43

Konto skasowane

Witam
Jak w temacie szukam konkretnego klanu grajacego na powaznie w sc2.
Aktualnie znajduje sie w masterze top 25 1000 punktow protoss.
Mam 18lat gram w sc niecale 2 lata i zaczely sie problemy w masterze dlatego szukam ogarnietych ludzi z ktorymi mozna pograc customy i obgadac buildy itp itd.
Gram okolo 4h dziennie chyba ze mam wiecej czasu to cisne do oporu xD.

ShadowDancer
Wiadomość [#2]: 21.08.2012 o 19:10

Konto skasowane

Masz 18 lat, za robotę/maturę byś się wziął, a nie młodość marnujesz na ciskanie 4h dziennie w sc.

ONLY ROCK'N'ROLL
No co się gapisz? Fajnej sygnatury nie widziałeś?

Piszę poprawnie po polsku i Zanim napiszesz
Project Hybrid : The First Recon (RPG/survival, download ).

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
mellodee
Wiadomość [#3]: 21.08.2012 o 19:45

Konto skasowane

www.dd-clan.tk

niegoslav
Wiadomość [#4]: 21.08.2012 o 19:52

Konto skasowane

ShadowDancer napisał
Masz 18 lat, za robotę/maturę byś się wziął, a nie młodość marnujesz na ciskanie 4h dziennie w sc.

Żal Ci dupę ściska?
Wielkie mi to, 4h w wakacje grać w S2 :S

www.specnaz-clan.com

[Edycja niegoslav - 21.08.2012 o 19:52]

fazzi
Wiadomość [#5]: 21.08.2012 o 19:58

Konto skasowane

Co do pierwszej odpowiedzi to just NC. Ja w wakacje mniej gram niz normalnie w roku szkolnym bo w wakacje musze mieszkac z rodzicami a od wrzesnia bede mieszkal sam wiec nie bedzie mi nikt przeszkadzal. Za oferte SS podziekuje bo to nie jest to czego szukam a pozatym graja tam ludzie ktorych nie jestem w stanie tolerowac. Co do DD to odezwe sie we wrzesniu najwczesniej, ale nie oznacza to ze napewno dolacze do waszego klanu.

[Edycja fazzi - 21.08.2012 o 20:09]

ShadowDancer
Wiadomość [#6]: 21.08.2012 o 21:22

Konto skasowane

niegoslav napisał
Żal Ci dupę ściska?

Nie, po prostu szkoda życia na granie w sc. Daję mu tą radę, jako, że będąc trochę starszy mogę przemyśleć to z innej perspektywy.

ONLY ROCK'N'ROLL

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
niegoslav
Wiadomość [#7]: 21.08.2012 o 21:56

Konto skasowane

ShadowDancer napisał
niegoslav napisał
Żal Ci dupę ściska?

Nie, po prostu szkoda życia na granie w sc. Daję mu tą radę, jako, że będąc trochę starszy mogę przemyśleć to z innej perspektywy.

I jako osoba która nigdy nie była w masterze.
Nie rozumiem jak można mówić że robienie czegoś co sprawia frajdę to strata czasu (dopóki nie szkodzi innym). To jest taka sama strata czasu, jak słuchanie przez 4h muzyki, 4h oglądania TV, 4h w kinie, 4h oglądania meczu ulubionego zespołu, 4h chlania z kumplami (wątpię aby na 4h się kończyło biggrin.gif ). To jego czas, niech on robi co z nim chce, Tobie nic do tego. A tym bardziej nie masz prawa oceniać czy coś jest stratą czasu czy nie.

[Edycja niegoslav - 21.08.2012 o 21:57]

ShadowDancer
Wiadomość [#8]: 22.08.2012 o 00:17

Konto skasowane

Pewnie, że mi nic do tego. Mogę mieć wyjebane, ale nie chcę, aby chłopak popełnił ten sam błąd co ja, marnując sobie kawałek życia, tak ciężko to pojąć?

ONLY ROCK'N'ROLL

niegoslav
Wiadomość [#9]: 22.08.2012 o 00:41

Konto skasowane

A ciężko Ci pojąć, że dla niego może to być czas nie zmarnowany?

fazzi
Wiadomość [#10]: 22.08.2012 o 17:46

Konto skasowane

Ok widze ze wam delikatnie odjebalo poprosze nie offtopowac (nie interesuja mnie wasze prywatne opinie na temat tego co robie) mi tu tylko podawac jakies konretne klany. Z gory dzieki i pozdro ;p

[Edycja fazzi - 22.08.2012 o 17:49]

Sulphuriell
Wiadomość [#11]: 22.08.2012 o 17:57

Konto skasowane

powinieneś docenić, że oprócz klanu możesz tu znaleźć także mentora, który cię poprowadzi przez życie

fazzi napisał
(nie interesuja mnie wasze prywatne opinie na temat tego co robie)

A nasze publiczne opinie już tak?

Co to za świat, że już nawet sku rwysyństwo nie popłaca?
Dra4z
Wiadomość [#12]: 11.09.2012 o 18:47

Konto skasowane

MY-NOMERCY.PL SINCE 2008
Opis klanu: Działamy nieustannie z od 2008 roku, więcej informacji u administracji bądź na naszej stronie.
Kim jesteśmy: Organizacją esportową+patrz wyżej.
Ogólny poziom: Śmieszne pytanie, profesjonalne podejście, nasze drużyny przede wszystkim za cel obierają występy w turniejach offline.
Gdzie gramy: Wszędzie gdzie to możliwe, poczynając na ligach/turniejach forumowaych kończąc na cybergamer, esl, allplay itd.
Adres strony my-nomercy.pl
Kontakt pod e-mail : dra4z_(at)_my-nomercy.pl
lub gadu-gadu : 9813280
Szukamy przede wszysktim aktywnych graczy, chcących coś osiągnąć i pokazać się zarówno na scenie polskiej jak i europejskiej/światowej, zależy nam na ludziach którzy za swoją pasję obrali SC2, jednakże jak wiadomo każdy ma swoje zycie prywatne. Potrzeba około 4/5 graczy, na poziomie masster, grandmaster ewentualnie diamond , również mile widziane występy wturniejach esl, eliminacjach eswc wcg itd. Oferta, ustalana jest z każdym z graczy indywidualnie, w grę wchodzą środki na gre itd.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :