Dziś jest: Środa, 19 grudnia 2018, godzina 03:15
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Swiezy Holy Paladin 80 lvl.

jakkum
Wiadomość [#1]: 14.06.2010 o 16:42

Konto skasowane

To tak dobilem dzisiaj swoim altem paladynem 80, chce grac jako healer i pojawia sie otóż pytania:
1. Jaki build uzywac jezeli mam gear pół na pół (PVE, PVP) ?
2. Jak wyglada rotacja leczenia paladyna na instancjach/raidach, tzn czego uzywac z umiarem a czego nie zalowac?
3. przydatne addony dla holy palka ?

z góry dzieki za odp.

tetro
Wiadomość [#2]: 14.06.2010 o 17:58

Konto skasowane

1. Albo grasz pve albo pvp zdecyduj sie. Uniwersalne buildy są do dupy.
2. BoL na main tanka zawsze , FoL spamujesz ogólnie przy małych obrażeniach na członkach raidu, HL głównie no i Holy shock praktycznie co te pare sec (chyba, że nie trzeba instant heala w danym momencie ale przydaje się też do procu talentu kiedy wejdzie crit)
3. standardowo healbot , quartz, grid.

maku22
Wiadomość [#3]: 14.06.2010 o 18:16

Konto skasowane

1. Jak powiedziała osoba wcześniej, zdecyduj się PvE czy PvP.
2. Jeszcze wiem, że Hpalki używają Sacred Shield'a. Nie wiem w jakich okolicznościach, pewnie zaraz ktoś kto gra palkiem powie dokładnie.
3. Zamiast healbot'a, moim zdaniem lepiej pobrać VuhDo(moim zdaniem bardziej przejrzyste). Albo jak chcesz bardziej konfigurować, to grid i clique. Na raid'ach przyda Ci się jeszcze PallyPower.

Edit/ Źle złożone zdanie ;)

[Edycja maku22 - 14.06.2010 o 20:14]

varesh
Wiadomość [#4]: 14.06.2010 o 19:46

Konto skasowane

Hpalki raczej nie uzywaja sacred shielda
Zaklada sie ss na jakiegos gracza i jednorazowym folem nakladany jest na niego hot

Szklany
Wiadomość [#5]: 19.06.2010 o 12:04

Konto skasowane

1. zdecydowanie, albo pvp albo pve
2. co do czego używać etc. wszystko zależy jakie obrażenia idą w tanka, jakie w inne osoby w grupie/raidzie. Jeśli robisz zwykly random hc etc, to zawsze trzymaj sobie sobie na tanku Sacred Shield oraz Beacon of Light i lecz innych ludzi w grupie, staraj sie rozkładac tak spele aby nie spalic many w 30sec, tzn lecz Flashami a jak tank zaczyna obrywac "uratuj" go Holy Shockiem oraz lecz Holy Light'em. Na raidach juz zdecydowanie nadal Becon i Sacred na tanku i tu juz leczysz samymi Holy Lightami, a w miedzyczasie uzywasz Divine Plea na odnowe many.... tyle
3. najlepiej sciagnij sobie kilka addonow do leczenia, healbot, xpearl etc i potestuj, każdy ma swój ulubiony na którym mu sie najwygodniej leczy, ja osobiscie używam healbota

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :