Dziś jest: Poniedziałek, 1 czerwca 2020, godzina 16:58
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Straszliwe lagi.....

Mariusz012
Wiadomość [#1]: 16.01.2007 o 12:49

Konto skasowane

Szukałem ale nie znalazłem więc założyłem biggrin.gif

Nie wiem dlaczego ale gdy gram w D2 to nie moge pograc więcej niz 20 minut bo mnie wywala "polączenie zostalo przerwane"

P.S. Mam neo 512 i przeskanowalem kompa i nie mam zadnych wirusów co to może być?

Proszę o pomoc!!! 1zhelp.gif

JarKo
Wiadomość [#2]: 16.01.2007 o 15:49

Konto skasowane

Mariusz012 napisał:
Szukałem ale nie znalazłem więc założyłem biggrin.gif

Nie wiem dlaczego ale gdy gram w D2 to nie moge pograc więcej niz 20 minut bo mnie wywala "polączenie zostalo przerwane"

P.S. Mam neo 512 i przeskanowalem kompa i nie mam zadnych wirusów co to może być?

Proszę o pomoc!!! 1zhelp.gif

To moze byc pech diablotin.gif

RoXxXxXor
Wiadomość [#3]: 16.01.2007 o 21:21

Konto skasowane

znajac fachowcow z tego forum to powiedza, ze to neo, ale to dziwne bo mam neo 512 od ponad roku i nie mam problemow z lagami i d/c... niestety nie mam pomyslow jak Ci pomoc, moze sprobuj zainstalowac sobie cos w stylu kerio personal firewall i wylaczyc ten windowsowy, ja tak jade i jakos problemow nie mam

gejkiller
Wiadomość [#4]: 16.01.2007 o 23:02

Konto skasowane

spytajmy speców z innego forum.

[Edycja - gejkiller w 16-01-2007 o 23:02]

Mariusz012
Wiadomość [#5]: 27.01.2007 o 16:22

Konto skasowane

To moze odpowiecie na moje inne pytanie>?<

Mianowicie niekiedy gdy chce zalozyc gre to czekam i wyskakuje mi komunikat "nie udalo sie dolaczyc do gry" czy cos w takim stylu.

Mógłby mi ktos poradzic co zrobic??

Kornicki
Wiadomość [#6]: 27.01.2007 o 18:15

Konto skasowane

nic nie zrobisz. możesz co najwyżej trenować swoją cierpliwość;p
"Nie udało się dołączyć do gry" to join bug, którego 'spece' z Blizzarda nie potrawią wykryć i naprawić.

A lagi dzisiaj były przeokropne. A mnie podkusiło, żeby zrobić uber tristram;/ No i klucze poszły się ***.

Ulvar
Wiadomość [#7]: 27.01.2007 o 18:52

Konto skasowane

Pamiętam te czasy kiedy klikałem na jakiś itemek a on sie podnosił !! Potem klikałem w miejsce gdzie chciałem go odłożyć a on tam się znajdował niemalże w tym samym momencie. Pamiętam też czasy kiedy potworki biegały wokól mnie w czasie rzeczywistym i można było fajnie znimi powalczyć bo teraz takie krowy to np stoją koło mnie niby przyjaciele i robia muuuu a ja się cieszę bo mnie nie atakują ........ A teraz najlepsze będzie ! Trade : Podchodzę do gościa klikam na niego ok ok pokazują się oba ekrany i handlujemy , on wykłada towar i mówi że chce 4 isty to ja klikam na swojego pierwszego ista i przenoszę do okna handlu yeah ! se myśle jeden poszedł , następny podnoszę położenie już trwa kilka dobrych sekund . Ok myśle bywało gorzej po czy klikam na trzeciego ista ale oderwać nie mogę i zaczynam się wk........ klikam i klikam i nic na co koleś mi że 2 isty to jest lol i wyłazi z gry . Nie prawda , że irytujące ?

JarKo
Wiadomość [#8]: 27.01.2007 o 19:53

Konto skasowane

Z handlem to mozna kur***y dostac ... jest dokladnie tak jak mowisz.Mnostwo ciekawych okazji mi w ten sposob przepadlo.Jak sie gra odwiesila to tylko sie ukazuje slupek napisow,a koles handluje juz z kims innym potluczony.gif .Co gorsza,czasami sie uda dobic targu,a w nowej grze niespodzianka ... masz to co miales bo cos sie poje***o.
Czytajac poczatek Twojego posta ladnie sie usmialem,cala prawda napisana z humorem.
Z utesknieniem czekam,az wroce czasy z Twojego "opowiadania".

[Edycja - JarKo w 27-01-2007 o 19:54]

dziadek
Wiadomość [#9]: 29.01.2007 o 14:06

Konto skasowane

Odpowiedz na pytanie Mariusz012: Bo wszystkie (wulg.)one dzieci z bn dupuja zamiast dupczyc.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :