Dziś jest: Niedziela, 5 grudnia 2021, godzina 21:02
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Statystyki na pvp

AdaMS11
Wiadomość [#1]: 28.01.2011 o 13:49

Konto skasowane

Siemka, powiedzcie mi jak powinienem zreforgowac swój set pvp, i pod co wkładać gemy. Na razie we wszystkie itemki gdzie mogę to wkładam intelect, gdzie nie mogę to mastery, na razie żaden item nie jest zreforgowany. Napiszcie mi jak powinny wyglądać staty u maga frost na pvp w taki sposób: int>stamina>mastery... itp. Za wszelkie porady dziękuję.

Reap3r0
Wiadomość [#2]: 28.01.2011 o 14:37

Konto skasowane

Jakbys dał linka do armory bylo by łatwiej

"Obawiam się dnia, kiedy technologia weźmie górę nad stosunkami międzyludzkimi. Świat będzie miał pokolenie idiotów."
wesel
Wiadomość [#3]: 29.01.2011 o 05:33

Konto skasowane

primo - koło 220 spell penetration(hard cap)
drugie primo - nie wsadzaj kamieni ze staminą, szkoda ,lepiej wsadź z hitem ,a nadmiar hita zreforguj( hit cap - 4%)
trzecie primo int>crit>haste/mastery(zupełnie jak wolisz) - kryt jest najbardziej porządaną z cech u maga, a co do różnic master/haste - naprawdę, wolna wola, większosć magów we froście o ile widzę to jednak preferuje haste(aczkolwiek sa i wyznawcy master) - tu juz wszystko zależ od indywidualnych upodobań.

kamczyki - żółty slot - int+crit
czerwony - naturalnie, int
niebieski - moim zdaniem, int +hit. Lepiej ukraść hita z itemów reforgem.

no.,no to tyle, powodzenia na bg/arenkach.

pzdr
W

hamaschi
Wiadomość [#4]: 29.01.2011 o 11:15

Konto skasowane

195 + 45 = 240 spell pene

Garn
Wiadomość [#5]: 30.01.2011 o 02:26

Konto skasowane

Po co hit do pvp?
Resilence > reszta xD

Recent Activity >
for 10 points. 18/02/2014
» 76 Newbie helped 17/02/2014
» 75 Newbie helped 15/02/2014
   ͏͏͏
sepuku
Wiadomość [#6]: 30.01.2011 o 09:11

Konto skasowane

Po co?

Moze chociazdy dla tego by miec 100% szansy na trafienie przeciwnika?

Wyobraz sobie sytuacje, gdy nie jestes hit caped, walczysz z wrogiem obojgu pozostaje wam po 5% zycia, Ty zadowolony atakujesz z lekkim wyprzedzeniem, a tu uwaga miss, no i przeciwnik Cie dobija.

Craft_Sephiroth
Wiadomość [#7]: 09.02.2011 o 23:45

Konto skasowane

Ja mam pytanie odnośnie spell penetration, po co to jest, ile trzeba mieć oraz dlaczego.

I jeszcze takie pytanie, czy warto mieszać frost czary z fire - spotkałem się z graczami którzy tak robili ale jakoś bez większego efektu się to odbyło.

Nekkro
Wiadomość [#8]: 10.02.2011 o 15:32

Konto skasowane

Craft_Sephiroth napisał
Ja mam pytanie odnośnie spell penetration, po co to jest, ile trzeba mieć oraz dlaczego.

I jeszcze takie pytanie, czy warto mieszać frost czary z fire - spotkałem się z graczami którzy tak robili ale jakoś bez większego efektu się to odbyło.

powyzej masz napisane ile musisz miec spell penetr.
http://www.wowwiki.com/Spell_penetration

no w frost masz chyba taki talent ktory daje inst fireball, uzywasz takich czarow jakie sa odpowiednie dla sytuacji.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
Craft_Sephiroth
Wiadomość [#9]: 11.02.2011 o 04:02

Konto skasowane

Nekkro napisał
Craft_Sephiroth napisał

powyzej masz napisane ile musisz miec spell penetr.
http://www.wowwiki.com/Spell_penetration

no w frost masz chyba taki talent ktory daje inst fireball, uzywasz takich czarow jakie sa odpowiednie dla sytuacji.

Nom jeśli chodzi właśnie o fire bola to nie opłaca się go używać - lepiej dać glyfa w fire-frost bolt i mieć swego rodzaju potężny pocisk załamujący x]
Bardziej mi chodziło o używanie impacta - fire blast.
Jakoś nie moge się oprzeć pokusie stwierdzenia, że coś jest na rzeczy z impactem.

No i jeszcze zastanawiam się ile wynosi hit cap dla Drenei (dokładnie w liczbie).

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :