Dziś jest: Sobota, 11 lipca 2020, godzina 11:59
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum StarCraft 2 E-sport Starcraft II Local League

Odpowiedź

Temat: Starcraft II Local League

Sivy11
Wiadomość [#1]: 15.04.2012 o 20:59

Konto skasowane

Witam,

Jakiś czas temu cierpiąc na nadwyżkę wolnego czasu i oglądając GSL Code S wpadłem na pomysł aby stworzyć blog/stronę o Starcrafcie.
Od pomysłów do czynów powstała moja strona Starcraft II Local League: http://sc2localleague.pl/ lub http://sc2ll.pl/. Nazwa jest średnio trafiona ale ogólnie zaczęło się wszystko od pomysłu na turniej. Aktualnie strona posiada informacje o największych eventach, które rozgrywają się na scenie sc2. Możecie tam znaleźć zawodników, tabele z punktami, rozpiski bracketów, info co gdzie i kiedy. Staram się wszystko aktualizować na bieżąco o ile czas mi pozwala bo jednak jakoś muszę na życie zarobić.
Do tego wszystkiego już w niedługim czasie pojawią się VODy z moich nagrań oraz ruszy turniej , o którym można przeczytać na stronie o ile uznam dzięki Waszej krytyce, że to ma sens. Serwis informacyjny na pewno pozostanie w takiej formie jak jest bo prowadzenie go sprawia mi fun smiley.gif
Czego jeszcze można się spodziewać:
- info o ciekawych wartych obejrzenia streamach
- info o tym co się dzieje w największych eventach na świecie
- "twitterowe relacje live" z eventów jeśli go oglądam - a za często to robię biggthumpup.gif
- informacje, podsumowania i wiele więcej jeśli tylko czas mi pozwoli.

Nie chcę być dla nikogo konkurencją nie o to w tym chodzi. Jest nas nie wielu jak ktoś tam kiedyś wspominał i prędzej powinno się iść na współpracę niż rzucanie sobie kłód pod nogi.
Robię to bo lubię, bo kocham Starcrafta choć gracz ze mnie marny - ledwo w goldzie się plasuje - czy będę się zatem nadawał do streamowania? Wiedzę myślę, że mam tylko w grze brakuje mi prędkości i ogarnięcia. Mam nadzieję, że z czasem się wyrobie i coś z tego będzie ale na razie muszę siąść do nagrań, żebyście mogli to ocenić.

Dzięki za przyszłą krytykę oraz odwiedzanie mojej strony mam nadzieję, że Wam się spodoba.

[Edycja Sivy11 - 15.04.2012 o 21:08]

[Edycja Sivy11 - 15.04.2012 o 21:09]

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :