Dziś jest: Piątek, 19 kwietnia 2019, godzina 15:00
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Starcraft 2 starter

herezjush
Wiadomość [#1]: 09.10.2011 o 14:01

Konto skasowane

Witam,
mam taki problem, otóż zakupłem pod koniec lipca 2011 legalny klucz do sc2 na stronie allegro.pl. Wszystko było ok- sc2 działał w trybie offline jak i online. Miesiąc temu przeproawdziłem sie na nowe mieszkanie gdzie nie ma jeszcze internetu. W oczekiwaniu na instalacje internetu, grałem w sc2 w trybie offline i wszystko było ok do wczoraj, kiedy to standardowo po zalogowaniu otrzymałem komunikat ze starcraft starter nie oferuje rozgrywki w trybie offline"..o co chodzi, przecież mam/miałem (?) w pełni dzialajaca gre, w którą grałem przez 3 miesiace bez zadnych ograniczen a tu nagle taki zonk...ktos wie o co moze chodzic? czyzbym kupil wersje starter? ale to chyba nie mozliwe bo ona wyszla gdzies kolo sierpnia...bardzo prosiłbym o pomoc w tej sprawie..
pozdrawiam

Giorgio89
Wiadomość [#2]: 09.10.2011 o 14:48

Konto skasowane

Żeby grać w trybie offline musisz raz na miesiąc zalogować się do bnetu 2.0 w trybie online(generalnie od zalogowania możesz grać 30 dni w trybie offline bez internetu). Jeżeli tego nei zrobisz to nie pograsz offline. Wystarczyło przeczytać regulamin, ale jak to każdy polak nie czyta...

Krecik
Wiadomość [#3]: 09.10.2011 o 15:53

Konto skasowane

giorgio zanim odpowiesz przeczytaj temat

nie pamietam rozwiazania, wiem tylko tyle iz na eu.battle.net forum na pewno bylo to opisane jak to
http://eu.battle.net/s(...)69138610 jedno co znalazlem
jak nie to to napizs do pomocy technicznej by ci to naprawili

--- MODERATING SC & SC2 ---
:*
"kto mi wlezie i zrobi bajzel w norce pierdolnę łopatą!"
Be original, be yourself
SC2 Profile
Giorgio89
Wiadomość [#4]: 09.10.2011 o 16:49

Konto skasowane

Krecik napisał
giorgio zanim odpowiesz przeczytaj temat

nie pamietam rozwiazania, wiem tylko tyle iz na eu.battle.net forum na pewno bylo to opisane jak to
http://eu.battle.net/s(...)69138610 jedno co znalazlem
jak nie to to napizs do pomocy technicznej by ci to naprawili

Nie wiem co ma mi dać temat: "Starcraft 2 Starter" ?

Tak jak napisałem wyżej, nie da się grać offline, jeżeli na danym kompie nie logowałeś się dłużej niż 30 dni na bnet.

Krecik
Wiadomość [#5]: 09.10.2011 o 18:46

Konto skasowane

giorgio, chodzi o to iz byl cyrk po nowych patchach iz zmienialo wersje gry na koncie z normalnej na stareta, a wnioskuje tak iz jak pierwszy post iz gra byla kupiona a potem sie zwalilo

ile dales za ta gre, normalna cena 140 i miales dostep do wszystkiego przez nieograniczony czas?

--- MODERATING SC & SC2 ---
:*
"kto mi wlezie i zrobi bajzel w norce pierdolnę łopatą!"
Be original, be yourself
SC2 Profile
Adko
Wiadomość [#6]: 10.10.2011 o 13:17

Konto skasowane

ustaw poprawna date w systemie .

herezjush
Wiadomość [#7]: 16.10.2011 o 10:28

Konto skasowane

ok, juz wszystko działa smiley.gif tak jak napisał Giorgio trzeba zalogować się raz na 30 dni i wszystko jest ok, natomiast zdziwił mnie fakt ze po tych 30 dniach offline, wyskakuje komunikat ze mam wersje starter, stad moja panika :P pozdrock! i dzieki za info

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :