Dziś jest: Sobota, 20 lipca 2019, godzina 03:04
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum StarCraft 2 Pomoc Starcraft 2 Trial - Gość

Odpowiedź

Temat: Starcraft 2 Trial - Gość

Taszkiert
Wiadomość [#1]: 24.12.2011 o 10:33

Konto skasowane

Witam.
Problem mój polega na tym że, aktualizowałem konto starcraft 2 do wersji trial. Uruchamiam grę, loguje się na konto, następnie wylogowuje i chciał bym zacząć grać "Graj jako gość", lecz wyskakuje mi komunikat: "Edycja Starter nie oferuje rozgrywki w trybie offline". W przeszłości, czyli około sierpnia na innym koncie mogłem grać jako gość przez 14 dni trwania trialu. Był bym wdzięczny gdyby ktoś pomógł rozwiązać ten problem.
Na jednym komputerze mam zainstalowany Windows 7 64bity, na drugim XP. Na obu ten problem tak samo wygląda.

Dodam że robiłem już następujące czynności:
1. Uruchamiałem grę jako administrator, logowałem się na konto, wylogowywałem, następnie wyłączałem internet i próbowałem grać jako gość.
2. Tworzyłem nowego użytkownika na win 7 i postępowałem jak w punkcie pierwszym.
3. Data i czas w systemie są ustawione prawidłowo.

A może po prostu, po wyjściu nowych patchy trial nie oferuje już gry w trybie offline?

Pozdrawiam.

Krecik
Wiadomość [#2]: 24.12.2011 o 12:06

Konto skasowane

opcja trial (z kluczy specjalnych) oferowała 7h rozgrywki w trybie online jak i offline, grając w offline jak pamiętam również zabierała ten czas, i można było grać wszystkimi rasami, cała kampanie itd.

natomiast w edycji starter dostajesz możliwość grania tylko online, jedynie rase terran, 2 mapy do rozgrywki, i pare misji kampani, nie wiem czy umsy mozna grac nawet na tym.

--- MODERATING SC & SC2 ---
:*
"kto mi wlezie i zrobi bajzel w norce pierdolnę łopatą!"
Be original, be yourself
SC2 Profile
Taszkiert
Wiadomość [#3]: 24.12.2011 o 13:18

Konto skasowane

Zgadzam się z Tobą Krecik. W trialu offline nalicza czas, tylko że, np. zalogowałeś się na konto, włączyłeś misje z kampanii i wyłączyłeś internet. Wtedy gra informuje że grasz w trybie offline i nalicza czas który grasz.
Ja mam problem z "Graj jako gość", po naciśnięciu tego powinny się pokazać 3 konta gość1, gość2, gość3 do wyboru. Wcześniej jak ten tryb działał to jestem na 100% pewien że nie naliczało czasu gry. Ukończyłem całą kampanie i rozegrałem parę rozgrywek z komputerem w trybie "Gościa", a po zalogowaniu na konto wykorzystałem te 7 godzin na grę w lidze.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :