Dziś jest: Czwartek, 14 listopada 2019, godzina 23:10
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum StarCraft 2 Pomoc Starcraft 2 Instalacja.

Odpowiedź

Temat: Starcraft 2 Instalacja.

chumanista
Wiadomość [#1]: 16.10.2011 o 11:45

Konto skasowane

Witam Was!
Mam do Was pewną sprawę do rozwikłania. Chce kupić starcrafta, ale nie pudełko z grą tylko samego cd-keya z allegro. Nie chce mi się za bardzo ściągać stara z neta, bo z moim netem potrwałoby to z miesiąc. Kumpel ma płytkę oryginalną ze starcraftem i tu właśnie jest sprawa do Was. Czy będę mógł zainstalować starcrafta z Jego płyty i z moim cd-keyem, czy będzie jakiś problem? Jeśli nie zrozumieliście mi za bardzo o co chodzi to piszcie biggrin.gif. Proszę pisać komentarze z odpowiedziami, a nie z hejtami. Dziękuję smiley.gif.

ShadowDancer
Wiadomość [#2]: 16.10.2011 o 12:21

Konto skasowane

Grę możesz zainstalować z dowolnego nośnika, potem logujesz się na swoje konto. Keya polecam kupić przez keye.pl [albo coś podobnego](pewniejsze niż allegro), w każdym razie warto dać te 140zł, aby się potem nie zdziwić. Poza tym i tak będziesz musiał zassać kilkadziesiąt (kilkaset? eee chyba nie) mb pathy.

ONLY ROCK'N'ROLL
No co się gapisz? Fajnej sygnatury nie widziałeś?

Piszę poprawnie po polsku i Zanim napiszesz
Project Hybrid : The First Recon (RPG/survival, download ).

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
chumanista
Wiadomość [#3]: 16.10.2011 o 12:30

Konto skasowane

Patche wiem, że trzeba będzie instalować, ale to już jest mały problem. Dzięki wielkie za pomoc!

@edit
Gra już zainstalowana, wszystko gra i buczy, teraz tylko czekać na ściągnięcie się patchy.

[Edycja chumanista - 16.10.2011 o 18:17]

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :