Dziś jest: Piątek, 26 kwietnia 2019, godzina 09:53
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum StarCraft 2 Pomoc Starcraft2 - potrzebuje pomocy

Odpowiedź

Temat: Starcraft2 - potrzebuje pomocy

shivar
Wiadomość [#1]: 26.10.2011 o 20:11

Konto skasowane

Witam
problem jest taki, że..
najpierw sciagalem starcrafta z innego zrodla niz oficjalnego bo szybciej to szlo a niechcialo mi sie czekac bo kupilem klucz i chcialem szybko grac, gdy zainstalowalem byla aktualizacja przy 28-29% wyszedl komunikat ' tracker nie reaguje' probowalem wylaczyc zapore systemu windows, firewalla i nic... dodatkowo potem nie moglem wlaczyc zadnego komunikatora(gg itp) oraz strony internetowej.
potem sciagnelem z battle.net i gdy pobralem program z ktorego mozna sciagac ta gre wyszedl ten sam komunikat przy sciaganiu gry zrobilem te same kroki co wyzej i nic, to samo i tez nic nie moglem wlaczyc.
moj system to windows XP.
prosze o pomoc chce grac nie poto kupilem oryginala by teraz go wyrzucic w bloto.

Rasa: Protoss
Kod BNet: Shivar.502
Mój profil StarCraft II na Battle.net [klik]
Najlepsza strona o StarCraft II [klik]
Grasz w StarCrafta? Lubisz pogadać? Zapraszamy na serwer TeamSpeak 3 - soban.pl Kanał Starcraft II zaraz na początku listy.
ZeeTox
Wiadomość [#2]: 26.10.2011 o 20:28

Konto skasowane

SC2 pobiera się z kilku serwerów jednocześnie, jako, że dzisiaj rozpoczął się nowy sezon, to dużo osób gra i ściąga nowy map pool, przez co jeden z serwerów może być zapchany. Poczekaj parę godzin, powinno ruszyć. Jak nie, to pisz do Tech Support Blizza, albo na ich forum (eu.battle.net)

Dawidowski
Wiadomość [#3]: 26.10.2011 o 20:34

Konto skasowane

Nie bardzo wiem w czym błąd ale mogę ci polecić support, który jest o dziwo bardzo sprawny. Sam ostatnio miałem problem i gdy napisałem do nich otrzymałem dość szybką odpowiedź z wyjaśnieniami co i jak.

shivar
Wiadomość [#4]: 26.10.2011 o 20:47

Konto skasowane

na supporcie trzeba po angielsku pisac?...
moze ma ktos inne rozwiazania? juz napisalem do supportu zobaczymy co bedzie.

[Edycja shivar - 26.10.2011 o 21:21]

Grasz w StarCrafta? Lubisz pogadać? Zapraszamy na serwer TeamSpeak 3 - soban.pl Kanał Starcraft II zaraz na początku listy.
Dawidowski
Wiadomość [#5]: 26.10.2011 o 22:31

Konto skasowane

Nie, nie trzeba pisać po angielsku, na dole strony masz do wyboru język, zmieniasz i piszesz :P

shivar
Wiadomość [#6]: 30.10.2011 o 16:44

Konto skasowane

no napisalem zobaczymy jak pomogą.
moze ktos wie jak rozwiazac ten problem?

[Edycja shivar - 27.10.2011 o 16:58]

witam
pytanie troche z innej beczki(bo nad problem tracker nie reaguje pomaga mi support blizzarda)
czy na kompie z takimi parametrami pojdzie mi sc2?:
Intel Celeron CPU 2.66GHz
768 MB RAM
GeForce 6200
Windows XP

nie musi byc bajer, czy na minimalnych pojdzie?

Darlon82
Wiadomość [#7]: 30.10.2011 o 16:58

Konto skasowane

Moze byc cieżko. Nawet jesli pojdzie to nie bedzie sie przyjemnie gralo.

Karol191
Wiadomość [#8]: 30.10.2011 o 18:45

Konto skasowane

Karta grafiki za slaba - GF 6200- 3DMark 2003 score:4100 -gf6600gt - 3DMark 2003 score: 9100

shivar
Wiadomość [#9]: 31.10.2011 o 12:32

Konto skasowane

dobra gra mi juz chodzi na mojej pro maszynie smiley.gif a juz sie obawialem ze bede musial grac na tym zlomku co pisalem ^^

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :