Dziś jest: Niedziela, 25 października 2020, godzina 03:00
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: StarJeweled. Help.

FrozenFire
Wiadomość [#1]: 08.05.2011 o 12:00

Konto skasowane

Witam
Otóż mam problem z tym umsem, mam chrapkę na zdobycie jego achievement points ale za cholerę nie mogę sobie dać rady :/ Nie mogę wygrać nawet z medium, rozegrałem już z 20 partii i z ciągle takim samym skutkiem. Tak więc znacie może jakieś cwancyki ? Interesują mnie tylko te 1v1, bo avatarek z tego już mam, for the swarm też. Czy po prostu muszę ćwiczyć ? Mój największy problem polega na tym, że jak zbijam kryształki to miewam zastoje, szukam kryształków do zbicia i ich nie widzę po prostu :/ co skutkuje tym, że wróg zyskuje przewagę bo riny mi nie wychodzą nawet i ene mi nie rośnie. Tak więc czekam na jakiekolwiek rady z waszej strony smiley.gif

Dałem radę vs medium ai, zastosowałem taktykę mass muta i działa, zobaczymy jak to będzie wyglądało dalej. Muszę jeszcze ewidentnie poćwiczyć, bo szybkość się tutaj liczy, no i przede wszystkim szczęście, bo to od niego zależy ułożenie klocków na naszą korzyść.

[Edycja FrozenFire - 08.05.2011 o 16:46]

"Seven is the number of the powers of Hell, and seven is the number of the Great Evils"
MIchalcok
Wiadomość [#2]: 08.05.2011 o 12:48

Konto skasowane

Jak bedziesz mial zacmienie i nie dasz rady nabijac energi to sobie zresetuj kryształy( pod Z jest o ile sie nie myle)

Delta
Wiadomość [#3]: 08.05.2011 o 20:23

Konto skasowane

Postaraj się szukać kryształków w czasie jak poprzednie się zbijają, inna rada, staraj się zbijać te najniżej, ponieważ wtedy u góry dużo się samo zmienia, i masz większą szansę na samoczynne kombosy/więcej możliwych kombinacji. Pozdro i powodzeniasmiley.gif

nicram0413
Wiadomość [#4]: 08.05.2011 o 22:51

Konto skasowane

Fakt mass muta na medium ladnie działa a co na hard itd. Macie jakieś rady. Hydry +colo i tanki+duchy jakoś średnio mi wychodziło a to na youtubie widziałem

Delta
Wiadomość [#5]: 08.05.2011 o 23:11

Konto skasowane

ultra+ heal?smiley.gif

Dagaen
Wiadomość [#6]: 08.05.2011 o 23:38

Konto skasowane

Tez miałem problem na medium - ten ums jest cholernie trudny, nie wiem jak przejdę Insane.

Generalnie musisz dużo grać. Po pewnym czasie już nabierasz wprawy - ciągłe przewracanie kryształami to podstawa. Korzystaj ze stormów i leczenia. I polecam czesto dorabiać Zealoty, by móc zając przeciwnika podczas gdy Marinsy będa strzelać.

http://eu.battle.net/sc2/pl/profile/594275/1/Indolent/
Breathe
Wiadomość [#7]: 09.05.2011 o 00:11

Konto skasowane

Ja wam powiem jak przeszedłem Insane. Musisz mieć już trochę wprawy. Ja rozegrałem około 40 gier. Nabijasz energii do maxa, robisz 1 tanka. Wtedy znowu do maxa i 2 ultry. Ultry powinny zdążyć wejść przed tanka zanim tamten dostanie się pod ostrzał. Następnie nabijasz energie jak po(wulg.), i healujesz non stop 2 ultrale. Powinieneś takim pushem zniszczyć przy farcie minimum 2 wieżyczki. Jak się odbijesz to znowu powtarzasz to combo. Wymaga to sporego farta, mi zajęło to 30 prób około. A btw przy ostatniej próbie gdy to wyszło zrobił mi się sam też 6-combo streak ^^.

FrozenFire
Wiadomość [#8]: 10.05.2011 o 17:18

Konto skasowane

Spróbuję zastosować tutaj taktykę Delty, dzięki smiley.gif Medium i Hard mam już za sobą, dziś się będę męczył na very hard i też jestem ciekaw jak ja pokonam tego insane heh :P Jest trochę taktyk co do unitów, naoglądałem się trochę tego na YouTube. Typo wygrał insane samymi mass mutami, tank+ghost, hydra+ghost. Ale największe znaczenie ma w tej grze moim zdaniem szybkość zbijania kryształków, bo czym szybciej będziemy je nabijać, tym szybciej riny będą nam wychodzić i będziemy mogli szybciej tworzyć pożądane jednostki, tak więc trzeba ćwiczyć + liczyć na szczęście bo ono też jest ważne ;) A jak już ładnie to ogarnę, mam nadzieję biggrin.gif To potem Achivki z Left 2 Die smiley.gif

I dziękuje za poradę Breathe smiley.gif 2 Ultrale miażdżą wroga + heal, właśnie przed chwilą zdobyłem achivka vs very hard ai smiley.gif

[Edycja FrozenFire - 09.05.2011 o 09:40]

Właśnie pokonałem insane ai biggrin.gif Trudziłem się dwa dni no i proszę, dałem radę. Ale się cieszę, aż mi ręce się trzęsą lol.gif. I nowy achivek do kolekcji. Dzięki za wasze rady chłopaki biggthumpup.gif

"Seven is the number of the powers of Hell, and seven is the number of the Great Evils"
Breathe
Wiadomość [#9]: 10.05.2011 o 19:35

Konto skasowane

Tak 2 ultrale są fajne, tylko pakują się w głąb wieżyczek. Dlatego ten tank, bo mariny słabo rozwalają canony.

Dagaen
Wiadomość [#10]: 10.05.2011 o 19:42

Konto skasowane

O, to mam BO do StarJeweledbiggrin.gif Lecę próbowaćtongue.gif

Działa ślicznie, VHard pokonany, jeszcze tylko Insane.

Aha, mały trick ode mnie: pauzując grę możemy przemyśleć swoje następne kroki. Sam w sumie nie korzystałem jeszcze, ale może się komuś przydaćbiggrin.gif

[Edycja Dagaen - 10.05.2011 o 19:55]

http://eu.battle.net/sc2/pl/profile/594275/1/Indolent/
Breathe
Wiadomość [#11]: 10.05.2011 o 22:51

Konto skasowane

Ciesze się że mogłem pomóc! ^^ Trzeba mieć tylko farta by nie przymasowali aira.

nicram0413
Wiadomość [#12]: 18.05.2011 o 12:47

Konto skasowane

Ja już prawie mam zaliczone medium i hard - mass muty na very hard dwa razy przechodzilem 7-9 tankow + ghoust - dwa bo za pierwszym razem kiedy szlo extra pauze zapusciłem jak został ostatni budynek i zamiast wyłączyć to menu wyszedłem z gry.

Tak więc rada Pauza dobra ale patrzcie co klikacie chcąc wrócić do gry.

Bargor
Wiadomość [#13]: 18.05.2011 o 15:10

Konto skasowane

Jest zawsze przycisk Pause/Break na klawiaturze, znacznie wygodniejszy w uzyciu i wymaga tylko 1 klikniecia

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :