Dziś jest: Środa, 22 maja 2019, godzina 17:07
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Soso kulka czy blizz?

Latur
Wiadomość [#1]: 11.06.2010 o 21:27

Konto skasowane

Otóż dostałem seta :
czako, 2 nagele, torch,annihilus,okulus,duch,podróżniki,arm tala, ammu tala, gheeda i takie różne

Włąściwie cały set do MF.
Co lepiej sprawowało by się sos sos mf blizz czy kulka (cold)

Sry za double posta i zły temat ale mam pytania a nie chce new tematu zakładać :

Czy można zresetować statystyki po wykonaniu questa 1 u akary hell ? - czy to prawda, ile razy, i czy to cos kosztuje
Co to są esencje destrukcji itp. słyszałem że jak sie zbierze wszystkie to można all skille zresetować ? - czy to prawda, ile razy, i czy to coś kosztuje

DonMateo
Wiadomość [#2]: 12.06.2010 o 10:30

Konto skasowane

Chyba o to chodzi
http://diablo.phx.pl/c(...)y-Haxite

A co do soski mf, to ja bym proponwał najpierw w singlu zrobić orb+es i zobaczyć jak to działa. Jeśli będą marne efekty z użycia es, to z automatu blizza na bn bym robił

TEAMWORK
means a lot of mindless morons doing exactly what the boss says.

Lastfm.pl
Latur
Wiadomość [#3]: 12.06.2010 o 15:36

Konto skasowane

Zrobiłem tą respekalizacje (czy jak to sie tam zwie) i dodało mi też pkt za izuala ^^ na 84lvl mam 89 pkt (3x izual)
A masz jakiś program do robienia itemów ?
Bo tam tal seta to idzie dorwać z hero editor'a, ale już np. z czako ciężko - a zawsze lepiej obliczać dmg. z eq.

[Edycja Latur - 12.06.2010 o 15:36]

DonMateo
Wiadomość [#4]: 12.06.2010 o 16:11

Konto skasowane

Gdzieś mi się wala na poczcie folder z różnymi taktami do diablo (z itempack'iem włącznie). Zaraz wrzuce na hosta

http://www.sendspace.com/file/zl46r0

[Edycja DonMateo - 12.06.2010 o 16:18]

TEAMWORK
means a lot of mindless morons doing exactly what the boss says.

Lastfm.pl
MwFog
Wiadomość [#5]: 22.06.2010 o 11:29

Konto skasowane

Orb to napewno nie na takich itemach, a o es pod mf zapomnij wogole, Przy es dajesz wszystko w energy i bez skillerow life, scs life/mana bedziesz mial ze 300hp.
Na mf przy takim gearze rob blizzke, bedzie sobie swietnie radzic.

adrian0026
Wiadomość [#6]: 25.06.2010 o 12:37

Konto skasowane

Ja robie soso blizz aktualnie biggrin.gif mam nadzieje ze sie uda tongue.gif skompletowalem juz prawie calu "ubiór" zostalo tylko buty 2 pierscienie i naszyjnik, i jakis pasek i mozna smigac xD

Dadam jeszcze ze robie swoja soso na ten wzor :

Ladna strategia blizz :]

[Edycja adrian0026 - 25.06.2010 o 12:39]

mnirek
Wiadomość [#7]: 07.01.2014 o 14:14

Konto skasowane

No w sumie wybór ograniczony, ale wybieram blizz

Chce porównać tonery samsung pod kątem optymalnej ceny, w stosunku do ilość druków.
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :