Dziś jest: Czwartek, 27 lutego 2020, godzina 21:10
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Soloing Old Contentu

alt.artificial
Wiadomość [#1]: 03.05.2010 o 17:34

Konto skasowane

Witam,

mam w zamiarach zrobienie paladyna, więc nakupiłem swego czasu sporo BOE shitu (po okazyjnej cenie od pewnej gildii) pod melee dps. I tutaj rodzi sie moje pytanie - w którym specu paladyn poradzi sobie lepiej z solowaniem old contentu (patrz - MC - po Thunderfury czyli Gar i Geddon oraz High Priest w ZG po Tygrysa / Raptora, ew. Attumen w KZ po Horse). Czy retribution paladin na poziomie 245-264 ilvl jest w stanie solować coś takiego bez większych problemów? Czy sprzedać całe to BOE i zainwestować w PROT? Docelowym specem będzie prawdopodobnie holy, tak więc prot lub retri pod duala na solo wyżej wymienionych.

Proszę także uwzględnić jeżeli różnica między prot a retri jest niewielka.

Pozdrawiam.

I'll make him an offer he can't refuse.
Corroa
Wiadomość [#2]: 28.05.2010 o 10:43

Konto skasowane

Solowalem najpierw jako Protection ale teraz wylacznie jako Retri z małą modyfikacją glyphów tak aby zwiekszyc heal (Glyph of Divine Storm) i zwrot mana jezeli zalezy Ci na szybkim przebiciu sie przez trash (Glyph of Seal of Command). Teraz nie wrociłbym do Protction bo jako retri jest to po prostu trzy razy szybsze a jednakowo łatwe. Z rzeczy które sprawdziłem jako solowalne jako retri to Molten Core - wszystkie bossy, Zul Gurub - wszystkie bossy (mount run 2 bossów trwa 20 minut), wszystkie heroiki z Outlandu (MGT mout run trwa 8 minut na przykład, tyle że w dobrym sprzęcie), w Karazhan solowałem tylko 2 pierwszych bossów (Attumena po mounta i Moroesa po Mongoose) nie wiem co z pozostałymi bo nigdy nie próbowałem. Robiłem to tylko w sprzęcie PvE bo w PvP było za wolno. Tak więc polecam wyłącznie jako Retri ze względu na mniejsze poświęcenie czasu

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :