Dziś jest: Piątek, 24 stycznia 2020, godzina 19:33
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Słaby dps w dobrym gearze!

pedro36
Wiadomość [#1]: 15.10.2009 o 22:28

Konto skasowane

Hiho,

Otóż od patcha 3.2 moj dps i dmg done drastycznie spadły, nie wiem dlaczego. Wg. spredsheets z elits jerks powinienem mieć koło ~7k dps a teraz mam średnio 4,5-4,8k.. Nie tylko w totc ale i w ulduarze... używam rotacji: srealth -> garrote -> 3cp (lub więcej zależy od tego czy wejdzie) -> killing spree -> snd -> adrenaline rush + blades flurry -> rupture (w między czasie odnawiam snd i rupture, oraz używam eviscerate jeśli jest czas) potem powtarzam rotacje tyle że KS aktywuje kiedy skończy się cd a adrenaline rush i blades flurry tylko razem.

link do armory:
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Frostmane&n=nutka

(nie kupiłem tego chara na ebayu chodź to tak wygląda lol)

weps:
the spinebreaker mh wound poison
steel bladebreaker oh deadly poison

[Edycja pedro36 - 15.10.2009 o 22:35]

raziel666
Wiadomość [#2]: 15.10.2009 o 22:38

Konto skasowane

po pierwsze dps na spreadsheetach to tylko teoretyczna wartosc, ktorej nigdy nie uzyskasz.
po drugie zapomnij o jakiejs tam rotacji (ta napisana przez ciebie brzmi tak strasznie i zawile, ze nic dziwnego, ze ci nie wychodzi kiedy probujesz ja za wszelke cene wprowadzic w zycie ;p).
masz miec zawsze snd,
podstawowy finisher to rupture, zawsze pieciopunktowy,
reszte cp zbijasz evi,
wszystkie cooldowny odpalasz jak tylko mozesz jesli nie ma jakichs innych przeslanek w danej walce gdzie czekajac chwile / ewentualnie laczac cd uzyskalbys lepszy efekt - tutaj potrzebny zdrowy rozsadek,
tyle.
nie mowiac juz o takich podstawach jak maksymalizacja czasu na bossie i zawsze atakowanie z tylu.

Madness is the gift, that has been given to me!
pedro36
Wiadomość [#3]: 15.10.2009 o 23:03

Konto skasowane

nie bardzo rozumiem "maksymalizacja czasu na bossie" ? Chodzi ci oto żeby skupiać się na bossie?

niepoprawny
Wiadomość [#4]: 15.10.2009 o 23:08

Konto skasowane

Pogadaj w grze z gościem: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Frostmane&n=Angelofchaos . Polak.
Macie ten sam combat build, różnice są w dwóch statystykach:
- hit - on ma go 2x więcej;
- ArP - ma go ponad 2x więcej.
Fakt, ma bardzo dobry gear. I kręci spory dps (gdyby jeszcze miał troszkę lepszego kompa...)
Spytać można smiley.gif

Tooly
Igor
Wiadomość [#5]: 16.10.2009 o 10:06

Konto skasowane

pedro36 napisał
nie bardzo rozumiem "maksymalizacja czasu na bossie" ? Chodzi ci oto żeby skupiać się na bossie?

chodzi o to, ze ponad polowe obrazen w walce zadajesz z autoataku :P wazne wiec jest, zebys szybko reagowal na ruchy bosa i nie wychodzil z zasiegu. bo wtedy nawet jak nie masz energii/cp to i tak bijesz.

combat rogale gemuja sie w arp, ale jakiego rzedu wartosci musza to byc nie mam pojecia smiley.gif

i nie wiem czy deadly na oh to dobry pomysl? i tak finiszujesz rupture/evi

chyba musze poczytac o combacie troche biggrin.gif

Izmop
Wiadomość [#6]: 16.10.2009 o 10:39

Konto skasowane

gemujesz sie pod tyle arp by miec maksymalną możliwą wartość w momencie kiedy odpalą Ci sie wszystkie trinki które mają arp

ja ostatnio na assa przeszedłem i większy dps niż w combat robie, fakt w combat łaziłem z fistem z leviatana, a w assa jakies tam 245 lvle wyczaiłem no, ale nie wiem. Po tym envenomie bez zabierania deadly poisona naprawde dps skoczył.

pozatym w assa możesz sie bawic switchem daggerków, 5 stacków deadly, dajesz na daggerka w offie z instant poisonem, 3-4 sec przełaczasz na tego z deadly, fajna zabawa troche męczące to ale dps też znacznie rośnie.

Alron
Wiadomość [#7]: 22.10.2009 o 23:40

Konto skasowane

Zmień wszystkie gemy na ArP i zapewniam Cię że dps skoczy jak po(wulg.).

Daros666
Wiadomość [#8]: 23.10.2009 o 17:27

Konto skasowane

niepoprawny napisał
Pogadaj w grze z gościem: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Frostmane&n=Angelofchaos . Polak.
Macie ten sam combat build, różnice są w dwóch statystykach:
- hit - on ma go 2x więcej;
- ArP - ma go ponad 2x więcej.
Fakt, ma bardzo dobry gear. I kręci spory dps (gdyby jeszcze miał troszkę lepszego kompa...)
Spytać można smiley.gif

Ja jestem z nim w gildii swoim palkiem xD

[Edycja Daros666 - 23.10.2009 o 17:30]

Znowu w Hordzie,mon.
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :