Dziś jest: Wtorek, 17 września 2019, godzina 12:36
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum StarCraft 2 Pomoc Skradzione konto battle.net

Odpowiedź

Temat: Skradzione konto battle.net

m4c1ek
Wiadomość [#1]: 20.11.2011 o 12:42

Konto skasowane

Witam wszystkich. Nie wiedziałem za bardzo gdzie napisać, więc piszę tutaj. Jeśli wybrałem zły dział z góry przepraszam za zawracanie głowy moderatorom forum.
Mój problem jest następujący: moje konto battle.net zostało skradzione, tzn. osoba która ukradła mi konto miała dostęp do mojego hasła itd. Ale nieważne. Teraz mam kłopot jak odzyskać swoje konto - korzystałem z formularza odzyskiwania konta (https://eu.battle.net/account/support/account-recovery.html) niby miał mi przyjść jakiś mail a nie przychodzi... już któryś dzień z rzędu korzystam z "odzyskiwania konta" i nic z tego - maila nie ma. Myślę, że trzeba by było napisać do supportu na maila Blizzarda, tylko nie znam odpowiedniego maila do którego mógłbym pisać z moim problemem. Co mogę zrobić w tej sytuacji? Proszę o pomoc.

thats
Wiadomość [#2]: 20.11.2011 o 13:16

Konto skasowane

sprawdzałeś w spamie ?

Venucci
Wiadomość [#3]: 20.11.2011 o 17:23

Konto skasowane

Ja też mam problem:

http://forum.battlenet.pl/viewtopic.php?t=49614

Garik
Wiadomość [#4]: 20.11.2011 o 21:32

Konto skasowane

Venucci napisał
Ja też mam problem:

http://forum.battlenet.pl/viewtopic.php?t=49614

bana dostałeś pewnie za trolowanie po.gif

osoba która ukradła mi konto miała dostęp do mojego hasła

należało Ci się sucker.gif

napisz do nich:

http://eu.battle.net/pl/security/help

I try play do my best...
Dreathan
Wiadomość [#5]: 20.11.2011 o 21:33

Konto skasowane

Zadzwon do blizzarda przez skype ( darmowy numer)
0800 931 0800 Jak nie umiesz eng, popros polskiego konsultanta.

Sulphuriell
Wiadomość [#6]: 21.11.2011 o 00:24

Konto skasowane

m4c1ek napisał
Mój problem jest następujący: moje konto battle.net zostało skradzione, tzn. osoba która ukradła mi konto miała dostęp do mojego hasła itd.

pogratulować

jesteś pewny, że to była kradzież ? potluczony.gif

Co to za świat, że już nawet sku rwysyństwo nie popłaca?
Kris7
Wiadomość [#7]: 21.11.2011 o 01:13

Konto skasowane

Sulphuriell napisał

to że ktoś wie gdzie masz kluczyki do samochodu i ma do nich dostęp to nie znaczy, że to jest jego a nie Twój samochód, i że może go Tobie zabrać.

do not cry about the balance before you know how to play your race.
I'm not a nub, I'm gosu of tomorrow...

nie rozmawiam z debilami
Venucci
Wiadomość [#8]: 21.11.2011 o 10:37

Konto skasowane

Problem jest w tym że konto jest dalej "suspended" choć minęły te 24 godziny. Dodatkowo naprawdę nie wiem za co ta kara - na nikogo nie trolowałem ani nie przeklinałem.

Wierzcie bądź nie. Mi dalej tylko chodzi co w takiej sprawie zrobić jeśli konto miało być zamknięte na 24 godziny a mineły chyba 40 godzin(od soboty 10.00 nie mogłem zagrać!).

Sulphuriell
Wiadomość [#9]: 21.11.2011 o 10:54

Konto skasowane

Kris7 napisał
Sulphuriell napisał

to że ktoś wie gdzie masz kluczyki do samochodu i ma do nich dostęp to nie znaczy, że to jest jego a nie Twój samochód, i że może go Tobie zabrać.

nie ma takiego miejsca, gdzie leży hasło. Hasło do konta masz w głowie tak? Więc jak chcesz tego porównywać, do kluczyków i samochodów, to sytuacja wygląda raczej tak, że ktoś nie tyle wie, gdzie trzymasz kluczyki, co raczej dajesz mu je do ręki.

To weź mi powiedz w jakim celu autor tematu podał komuś swoje hasło do konta?

Zrób też eksperyment - ubezpiecz samochód od kradzieży, wręcz komuś kluczyki, zgłoś, że go ukradli i spróbuj wyciągnąć złamaną złotówkę od ubezpieczyciela. Szybko się przekonasz, że twoje ubezpieczenie od kradzieży nie obejmuje takich zdarzeń potluczony.gif

Co to za świat, że już nawet sku rwysyństwo nie popłaca?
Kris7
Wiadomość [#10]: 21.11.2011 o 15:02

Konto skasowane

Sulphuriell napisał
Kris7 napisał
Sulphuriell napisał

nie ma takiego miejsca, gdzie leży hasło. Hasło do konta masz w głowie tak? Więc jak chcesz tego porównywać, do kluczyków i samochodów, to sytuacja wygląda raczej tak, że ktoś nie tyle wie, gdzie trzymasz kluczyki, co raczej dajesz mu je do ręki.

To weź mi powiedz w jakim celu autor tematu podał komuś swoje hasło do konta?

Zrób też eksperyment - ubezpiecz samochód od kradzieży, wręcz komuś kluczyki, zgłoś, że go ukradli i spróbuj wyciągnąć złamaną złotówkę od ubezpieczyciela. Szybko się przekonasz, że twoje ubezpieczenie od kradzieży nie obejmuje takich zdarzeń potluczony.gif

błędnie zakładasz, że nie ma takiego miejsca gdzie leży hasło. Może ono być zapisane w skrzynce pocztowej, na kartce przy monitorze, w zeszycie itp. Nawet jeżeli, jak to ująłeś "daję mu je do ręki" to nie daje mu przyzwolenia na kradzież - to jest raczej oczywiste. (przecież, wracając do sc2 to zawodnicy grają, za przyzwoleniem organizatorów, na kontach innych graczy np. na jakichś eventach, ale nie otrzymują tego konta na własność a jednynie "użycza" im się hasła własnie).

Pytasz mnie jakie autor miał motywy by podac komus swoje hasło Oo.. to pytanie raczej nie do mnie, zapytaj autora.

a co do eksperymentu, to znając osobę, która mi samochód ukradła (bo wręczyłem jej przecież kluczyki ale nie przekazalem własności) to nie szukałbym pomocy u ubezpieczyciela ale zgłosiłbym ten fakt na policję a potem ewentualnie, w miarę konieczności, dochodził zwrotu samochodu lub kasy w postępowaniu cywilnym. Ubezpieczyciela poinformowałbym tylko o toczącym się postępowaniu i tyle.

Co innego gdy kluczyków brak a złodziej nieznany...ale nie o takiej sytuacji ( w ramach analogii do tematu) rozmawiamy.

[Edycja Kris7 - 21.11.2011 o 12:58]

m4c1ek napisał
Witam wszystkich. Nie wiedziałem za bardzo gdzie napisać, więc piszę tutaj. Jeśli wybrałem zły dział z góry przepraszam za zawracanie głowy moderatorom forum.
Mój problem jest następujący: moje konto battle.net zostało skradzione, tzn. osoba która ukradła mi konto miała dostęp do mojego hasła itd. Ale nieważne. Teraz mam kłopot jak odzyskać swoje konto - korzystałem z formularza odzyskiwania konta (https://eu.battle.net/account/support/account-recovery.html) niby miał mi przyjść jakiś mail a nie przychodzi... już któryś dzień z rzędu korzystam z "odzyskiwania konta" i nic z tego - maila nie ma. Myślę, że trzeba by było napisać do supportu na maila Blizzarda, tylko nie znam odpowiedniego maila do którego mógłbym pisać z moim problemem. Co mogę zrobić w tej sytuacji? Proszę o pomoc.

Mam dziwne wrażenie, że ta część gdzie piszesz NIEWAŻNE jest właśnie najważniejsza.

nie rozmawiam z debilami
Karol191
Wiadomość [#11]: 21.11.2011 o 16:25

Konto skasowane

Tak czy siak , sam się o to prosił lol.gif .

i20918
Wiadomość [#12]: 22.11.2011 o 08:18

Konto skasowane

Kris7 napisał
błędnie zakładasz, że nie ma takiego miejsca gdzie leży hasło. Może ono być zapisane w skrzynce pocztowej, na kartce przy monitorze, w zeszycie itp. Nawet jeżeli, jak to ująłeś "daję mu je do ręki" to nie daje mu przyzwolenia na kradzież - to jest raczej oczywiste. (przecież, wracając do sc2 to zawodnicy grają, za przyzwoleniem organizatorów, na kontach innych graczy np. na jakichś eventach, ale nie otrzymują tego konta na własność a jednynie "użycza" im się hasła własnie).

Dlaczego zakładasz że każdy musi kierować się twoimi zasadami moralnymi ? Dla wielu ludzi wyznacznikiem czy dany czyn jest kradzieżą jest zależny od ryzyka poniesienia konsekwencji z nim związanych. Użyczenie konta zawodnikowi na zawodach raczej nie wiąże się z ryzykiem nadużycia i kradzieży konta BN.
Co do problemów z odzyskaniem to konto BN łatwo odzyskać kontaktując się z supportem. Ostatnio korzystałem z tej procedury dla swojego konta wow(nie gram już od kilku lat), i dostałem burning crusade od złodzieja w prezencie. W wowa już grał nie będę ale złodziej też raczej już sobie na moim koncie nie pogra biggrin.gif

Idioci usiłują na ogół wyglądać inteligentnie, mało jest osób wystarczająco inteligentnych, aby mogły sobie pozwolić na wygląd idioty.
Kris7
Wiadomość [#13]: 22.11.2011 o 23:23

Konto skasowane

i20918 napisał
Kris7 napisał

Dlaczego zakładasz że każdy musi kierować się twoimi zasadami moralnymi ? Dla wielu ludzi wyznacznikiem czy dany czyn jest kradzieżą jest zależny od ryzyka poniesienia konsekwencji z nim związanych.

dobra, czy ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi w zacytowanej wypowiedzi i20918? w szczególności chodzi mi o relację zasad moralnych i ryzyka do ustalenia czy cos jest kradzieżą czy nie.

i tak w ogóle skąd Ci się wzięły te zasady moralne?

nie rozmawiam z debilami
i20918
Wiadomość [#14]: 23.11.2011 o 09:24

Konto skasowane

Kris7 napisał
i20918 napisał
Kris7 napisał

Dlaczego zakładasz że każdy musi kierować się twoimi zasadami moralnymi ? Dla wielu ludzi wyznacznikiem czy dany czyn jest kradzieżą jest zależny od ryzyka poniesienia konsekwencji z nim związanych.

dobra, czy ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi w zacytowanej wypowiedzi i20918? w szczególności chodzi mi o relację zasad moralnych i ryzyka do ustalenia czy cos jest kradzieżą czy nie.

Napisałeś:
Kris7 napisał
Nawet jeżeli, jak to ująłeś "daję mu je do ręki" to nie daje mu przyzwolenia na kradzież - to jest raczej oczywiste.

To czy ktoś coś ukradnie(a raczej nie ukradnie) zależy od tego czy obawa przed potencjalnymi konsekwencjami jest większa od ryzyka związanego z konsekwencjami bycia na kradzieży złapanym. Druga możliwość to taka że ktoś nie kradnie ponieważ takie wyznaje zasady moralne. Patrząc z punktu widzenia zasad moralnych nie ma czegoś takiego jak kradzież z przyzwoleniem(bo brak przyzwolenia jest wymagany by można mówić o kradzieży), to właśnie ten brak przyzwolenia jest wyznacznikiem moralnym kradzieży, co oczywiście nie oznacza że osoba pozbawiona zasad moralnych przejmuje się takimi detalami(dla ciebie jest to oczywiste ponieważ jakieś zasady moralne posiadasz ale dla osoby jej pozbawionych nawet rozważania nad nimi to strata czasu). I na to chciałem zwrócić twoją uwagę.
Kris7 napisał
i tak w ogóle skąd Ci się wzięły te zasady moralne?

Każdy ma jakąś słabość, a z przewrotności zapytam skąd się u ciebie wzięły ?

Idioci usiłują na ogół wyglądać inteligentnie, mało jest osób wystarczająco inteligentnych, aby mogły sobie pozwolić na wygląd idioty.
Lord_Eskel
Wiadomość [#15]: 23.11.2011 o 10:25

Konto skasowane

Dobra ale moralność nie ma tu nic do rzeczy. Niezależnie co złodziej sobie myśli jeśli zabiera komuś rzecz, a ten tą rzecz traci to jest to kradzież.

i20918
Wiadomość [#16]: 23.11.2011 o 11:07

Konto skasowane

Lord_Eskel napisał
Dobra ale moralność nie ma tu nic do rzeczy.

Nie ma ? Przecież "należało mu się", i "sam się o to prosił". diablotin.gif

Lord_Eskel napisał
"Należało mu się" i "się o to prosił" to jedne z podstawowych wymówek złodzieja...

Ups, w moim poście zgubiłem gdzieś cytaty, widocznie im się należało/sami się o to prosili diablotin.gif
Już poprawione.

[Edycja i20918 - 24.11.2011 o 10:10]

Kris7
Wiadomość [#17]: 23.11.2011 o 17:07

Konto skasowane

pomieszane z poplątanym.

najpierw napisałeś :

i20918 napisał
Dla wielu ludzi wyznacznikiem czy dany czyn jest kradzieżą jest zależny od ryzyka poniesienia konsekwencji z nim związanych.

i nie ma w tym zadnego sensu bo kradzież będzie zawsze kradzieżą i nieważne jest jakie ktoś sobie wyznaczniki obierze - moralne czy ryzyka.

potem piszesz:

i20918 napisał
To czy ktoś coś ukradnie(a raczej nie ukradnie) zależy od tego czy obawa przed potencjalnymi konsekwencjami jest większa od ryzyka związanego z konsekwencjami bycia na kradzieży złapanym. Druga możliwość to taka że ktoś nie kradnie ponieważ takie wyznaje zasady moralne.

czyli już nie mowisz co jest kradzieżą ale jakie są motywy kradzieży i co jej może sprzyjać. (i nie wiem dlaczego nagle zacząłeś pisać post bez logicznego związku z wczesniejsza wypowiedzią - tak się nigdy nie dogadamy)

następnie napisałeś:
i20918 napisał
Patrząc z punktu widzenia zasad moralnych nie ma czegoś takiego jak kradzież z przyzwoleniem(bo brak przyzwolenia jest wymagany by można mówić o kradzieży), to właśnie ten brak przyzwolenia jest wyznacznikiem moralnym kradzieży, co oczywiście nie oznacza że osoba pozbawiona zasad moralnych przejmuje się takimi detalami(dla ciebie jest to oczywiste ponieważ jakieś zasady moralne posiadasz ale dla osoby jej pozbawionych nawet rozważania nad nimi to strata czasu). I na to chciałem zwrócić twoją uwagę.

otóż jest coś takiego jak "przyzwolenie na kradzież". Wyobraź sobie, że daję komuś kluczyki do samochodu a on bierze ten samochód i ucieka. Ja go łapię po roku i mówię, że jest zlodziejem. On mi na to, że przecież dałem mu kluczyki wiec myslał, że może sobie go wziąć, myślał, że się na to zgodzilem bo dałem mu przecież kluczyki. Zestawienie tych wyrazów "przyzwolenie" i "kradzież" ukazuje, że bez względu jak sobie będziemy tłumaczyć motywy działania - kradzież pozostanie kradzieżą i to jest oczywiste.

kradzież jest przywłaszczeniem sobie cudzej rzeczy i tyle. Moralność nie ma tu nic do rzeczy i ryzyko złapania również nie. Morlalność lub jej brak (podobnie ryzyko zlapania) może nas jedynie do kradzieży skłonić lub od niej powstrzymać ale tak czy inaczej kradzież pozostaje kradzieżą. Stąd moje pytanie skąd Ci sie wzięły te zasady moralne (zadałem je w kontekście pierwszej Twojej wypowiedzi adresowanej do mnie) natomiast nie mam pojęcia dlaczego mnie się o to samo pytasz.

nie rozmawiam z debilami
Lord_Eskel
Wiadomość [#18]: 24.11.2011 o 09:48

Konto skasowane

"Należało mu się" i "się o to prosił" to jedne z podstawowych wymówek złodzieja...

deimos0
Wiadomość [#19]: 24.11.2011 o 11:17

Konto skasowane

Należało się, czy nie - niech to po prostu zgłosi i na przyszłość pilnuje swoich danych. Za gapowe się płaci.

http://www.youtube.com/user/Deimos0 - komentuję gry i bawię się AE.
http://www.scarea.pl - newsman SCA ; )
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :