Dziś jest: Czwartek, 29 października 2020, godzina 23:33
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Skille dla Druta

PanebOgnik
Wiadomość [#1]: 27.03.2011 o 16:42

Konto skasowane

Witam, ze Stachem tworze WoWa ORPG w Warcrafcie 3. Moja rola są zdolności, dostałem listę zdolności na WoW wiki i dostałem wolna rękę żeby wybrać 4 z pośród wszystkich. Podczas skillowania DK nie było problemów z wybraniem skillsów. Problem mam z Druidem który z tego co widzę ma dużo dobrych umiejętności i można go wytrenować na kilka sposobów. Podczas pobieżnego przestudiowania Druidzkich skillów wybrałem te 4: Entangling Roots, Thorns (działanie jak w W3), Rejuvenation i Rebirth (działanie jak w Wc3) tylko to moim zdaniem z druidka robi słabą postać bo jedynym combatem będzie Entangling Roots, nie będzie miał żadnych dodatkowych zdolności wspomagających, będzie mógł się tylko leczyć i być trudny do zabicia bo my ciągle z martwych wstawał. Myślałem tez nad opcja zostawienia mu tych samych umiejętności co ma w warcrafcie 3 czyli : Entangling Roots, Force of Nature, Thorns i Tranquility ale chyba przyznacie ze nie było by to zbyt zabawne. Tak wiec proszę was o pomoc gracze WoWa w wybraniu 3 normalnych skilli i jednego specjalnego.

ps. Jak by nikomu się komuś z pamięci pisać nie chciało albo szukać to jest link: http://www.wowwiki.com/Druid_abilities

[Edycja PanebOgnik - 27.03.2011 o 17:01]

Lowca
[img]http://aikayasou.269g.net/image/aikayasou-2005-09-18T20:41:55-1.jpg[/img]
Xardas80
Wiadomość [#2]: 27.03.2011 o 17:13

Konto skasowane

Ja bym zamienił Thorns na Wrath albo Starfire, żeby miał prawdziwy czysto ofensywny skill. Rejuvention niech mu zostanie i ulti też.

[quote]The problem with astrology and predictions is that the stars keep moving![/quote]
Garn
Wiadomość [#3]: 28.03.2011 o 19:28

Konto skasowane

Thorns to całkiem mocny spell, uniemożliwia atak w końcu smiley.gif

Moje propozycje to:
- Thorns(buff dla party)
- Rejuvenation
- Moonfire / Starfire
- Cyclone
- Entangling Roots

Któreś z nich. Rebirth chyba się nie da zrobić, a jeśli chodzi o self-rezz to daj go Shamanowi.

Recent Activity >
for 10 points. 18/02/2014
» 76 Newbie helped 17/02/2014
» 75 Newbie helped 15/02/2014
   ͏͏͏
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :