Dziś jest: Niedziela, 5 lipca 2020, godzina 15:13
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Silver Dragon

krowa
Wiadomość [#1]: 16.03.2010 o 01:32

Konto skasowane

Czy da sie ustawic tego addona by pokazywał mi miejsce gdzie znajde poszukiwanego moba? Niby pokazuje ze ktorys z mobów sie respawnął ale gdy przeczesuje dany teren nic nie znajduje.

Diablo1 BN ZRV 2001
L2 Centrumstawki L2Godz
Do rozdania zaproszenie na CinemaMovies
Super hicior !!!
robbo38
Wiadomość [#2]: 17.03.2010 o 16:32

Konto skasowane

Miałem ten sam problem. W oknie Silver Dragona przy poszczególnym mobie zawsze pisało " never seen " co tłumacze sobie jako nigdy nie widziany. Czyli krótko mówiąc addon wie ze takowy mob moze sie pojawic w danej krainie ale na razie go nie wykrył czyli ze trzeba czekac az sie respawnie. Ile ? Nie mam pojęcia. Ostatnio wpadłem na pomysł ze będę latał po danej lokacji i używał keya na którym bedzie zbindowane makro /target nazwa_moba. Wiem że Silver Dragon wykrywa te moby bo zdarzyło mi sie to gdy robiłem achiev Explore Barrens, z tym ze tam przypadkiem wpadłem na owego rare mobka ale wyskoczyło okno z jego nazwa i poleceniem target. Wiec addon raczej działa a problem polega na tym że po prostu nie mamy szczęścia i kiedy wyruszamy na poszukiwanie mobów to one poprostu są ubite i trzeba czekac na ich respawn.

Super hicior
Lucjan
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :