Dziś jest: Wtorek, 24 kwietnia 2018, godzina 06:59
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Shaman na PvP

androl
Wiadomość [#1]: 29.06.2011 o 21:36

Witam!
Chciałbym się dowiedzieć który szamek teraz po patchu jest lepszy na PvP enh czy ele?
Chodzi mi który robi większy burst i gra się łatwiej i przyjemniej. Chce wiedzieć o burst
bo lubie grac i w melee i ranged więc się dostosuje.

PM Email
mindseeker
Wiadomość [#2]: 29.06.2011 o 21:54

Łatwiej jest w Enh. Testowaliśmy i Storm Strike po buffie bije po 10-15k, więc burst jest fajny.
Ele dostało buffa ale damage z Ligthning Bolt jest śmieszny - mimo wszystko spec jest viable jak najbardziej.

PM Email
Ran666
Wiadomość [#3]: 30.06.2011 o 11:44

Moc jest ze mna człowieku

Enh daje sobie rade ,bardzo dobrze

PM Email
Sivy11
Wiadomość [#4]: 05.07.2011 o 09:40

ele po patchu ciekawie sie zachowuje po dodaniu mozliwosci castowania LB w ruchu i slowa po thunderstormie dalo mu sporego kopa i widze ostatnio ze na bg ele shamani pojawiaja sie duzo czesciej niz to bylo przed patchem.
ench zawsze byl bardzo mocny w pvp i nadal tak jest szczegolnie ze dostal lekkiego boosta wiec gra sie nim bardzo dobrze
imo ench wymaga wiekszego ogrania niz ele szczegolnie przeciwko postaciom dystansowym ale praktyka czyni mistrza wiec do boju
dla mnie i tak najlepszy shamek pvp to resto smiley.gif

PM Email
Nekkro
Wiadomość [#5]: 05.07.2011 o 11:11

Sivy11 napisał
ele po patchu ciekawie sie zachowuje po dodaniu mozliwosci castowania LB w ruchu i slowa po thunderstormie dalo mu sporego kopa i widze ostatnio ze na bg ele shamani pojawiaja sie duzo czesciej niz to bylo przed patchem.
ench zawsze byl bardzo mocny w pvp i nadal tak jest szczegolnie ze dostal lekkiego boosta wiec gra sie nim bardzo dobrze
imo ench wymaga wiekszego ogrania niz ele szczegolnie przeciwko postaciom dystansowym ale praktyka czyni mistrza wiec do boju
dla mnie i tak najlepszy shamek pvp to resto smiley.gif

sporego kopa ? watpie, zalezy przeciwko jakim klasom. Slow po thunderstormie ?
DK - death grip
Warr - szarza
Rogue ? ten i tak ma sporo sposobow zeby byc niedaleko.

Napewno jest to jakis + ale elemental nadal wymaga sporej uwagi i ogrania, chyba ze myslisz o staniu z boku i waleniu lb albo lava burst. Tak to kazda klasa jest ok.
A tak jak pisali wczesniej - light bolt nie bije jakos super, chyba nawet gorzej niz scorch maga ;) moze sluzy to tylko do nabijania rolling thunder.

Pojawiaja sie czesciej bo ludzie chca zobaczyc jak sie gra szamanem, wiekszosc pewnie wczesniej latala w resto bo i sprzetu nie trzeba za duzo wymieniac.

I co ma enchanting do pvp ? Ze mocny byl ? Ze ogrania wymaga ? coolgleamA.gif

Enh jakos za specjalnie ogrania nie wygmaga wlasnie, masz ranged root dla huntera, wilki i shaman rage dla usuniecia slow, no i insta GHW z maelstorma ktory moze critnac za 35k, a tak to leczy za 18k, tyle co dawne Deathstrike DK biggrin.gif dodatkowo 6 sekund cd na interrupt.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
PM Email
Sivy11
Wiadomość [#6]: 05.07.2011 o 13:21

wiesz gram shamanem od 2 lat ponad dla mnie slow z thunderstorm, jak i lb w ruchu to jest spory kop bo praktycznie z niemoblinej postaci shaman dostal spora mobilnosc czego zawsze mu brakowalo to ze ele wymaga ogrania nie przecze ale tak samo jak kazda klasa.
widzisz mi ciezej sie gra enchem niz ele dlatego tak napisalem a nie inaczej...
co do death gripa, charge itd. to wszystko zalezy czy jest cd czy nie i ogolnie od tego co sie dzieje aktualnie na polu bitwy wiec te argumenty za mna nie przemawiaja bo tak samo ja bede mial cd na ts i tyle pozytku z niego bede mial...
mnie nowe zmiany w ele sie podobaja i wedlug mnie sa na plus a jak ktos uwaza inaczej to jego swiete prawo z tego co wiem zyjemy w demokratycznym kraju choc czasem sam mam co do tego watpliwosci...

PM Email
Nekkro
Wiadomość [#7]: 05.07.2011 o 15:31

Faktem jest ze w 5v5 moze robic niesamowity burst, ale jak jest zostawiony sam sobie. Grasz 2 lata i ciagle piszesz ench. Nie ma takiej klasy jak ench szaman ;) ale to drobiazg.

Napewno jest to zmiana na plus, ale ja nie nazwalbym jej duzym kopem.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
PM Email
Sivy11
Wiadomość [#8]: 05.07.2011 o 15:55

"Nie ma takiej klasy jak ench szaman ;) ale to drobiazg."

Ty dobre nigdy na to nie zwrocilem uwagi... popis roku smash.gif
Nigdy nie testowalem ele w 5 vs 5 wiec sie nie wypowiem sad.gif

[Edycja Sivy11 - 05.07.2011 o 15:55]

PM Email
REKLAMA