Dziś jest: Środa, 24 kwietnia 2019, godzina 02:06
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Shadow po 3.0.2

Wolko
Wiadomość [#1]: 24.10.2008 o 10:44

Konto skasowane

Być może to jest tylko moje odczucie, ale wydaje biorac pod uwage inne klasy mam wrazenie ze shadow praktycznie nic nie zyskal. Owszem crity po 4k+ z mb + mind flay cieszy oczy ,ale patrzac na dmg metter mozna jedynie sie mocno (wulg.)c. Klasy polegajace na ap dostaly takiego buffa ze glowa mala. Mag i lock to samo ,ba nawet retri pala potrafi krecic dmg wiekszy od nas. Raz ze nasz support spadl po nerfie VT to dps tez jest marny. Co o tym myslicie?

przybysz666
Wiadomość [#2]: 24.10.2008 o 11:23

Konto skasowane

ze jesli wszystkie klasy cie przebiegaja w dps to albo masz slaby gear albo poprosru nie umiesz grac. U mnie na raid nie widze zeby SP byl specjalnie slaby nie jest najlepszy ale niejest tez wcale najgorszy plasuje sie tak okolo 4-8 miejsca w dps

Gife me donator shop blizz !!!
Wolko
Wiadomość [#3]: 24.10.2008 o 12:00

Konto skasowane

Jestem w top 10 ,ale no wlasnie:
- shadow nie ma aoe oprocz holy nova (lol) wiem ze na 75 bedzie ale z tego co slyszalem jest to srednie aoe
- A plasuje sie jako raczej dobrze ubrany sp (2x t6 i zeby nie bylo head zdobyty przed patchem) jeszcze specjalnie zaczelem gimpowac spell power zeby zyskac troche crita
- i niech mi nikt nie wciska kitu ze slabo gram, zobaczie whine na us i eu forum w temacie priestow.

blebleh
Wiadomość [#4]: 24.10.2008 o 12:20

Konto skasowane

ja tam na sp sie nie znam ale marudzenie o balans zostawiam na 80lvl jak sie już każdy ogra ze swoją klasą;d

Nigdy nie kłóć się z debilami, najpierw ściągną cię do swojego poziomu, potem pokonają doświadczeniem.
lock
pala
Hoshin
Wiadomość [#5]: 30.10.2008 o 11:20

Konto skasowane

Ja słyszałem, że ba być to nadrobione przez sety na 80lvl ale jak SP nie będzie się za dobrze wyrabiał to zacznie tracić miejsce w raidach więc niby jak ma zdobyć coś dobrego? dla mnie trochę mało się mmu dostało w porównaniu do innych klas ale zobaczymy co będzie dalej.

"Zmiażdż nasze dusze, zjedz nasze serca."
Seth
Wiadomość [#6]: 30.10.2008 o 19:47

Konto skasowane

Ja tam jestem zadowolony szczególnie że w 3,0,3 < chyba > dochodzi nowy efekt do s forma <3

Burning Legion:
Drothan - Ne Rogue 70 - Deleted
Drothan - UD Priest 80 <Nothing Personal>
Squstion
Wiadomość [#7]: 30.10.2008 o 20:17

Konto skasowane

Wolko napisał
(2x t6 i zeby nie bylo head zdobyty przed patchem)

rozumiem ze przed 2.3 bo jak nie to jakies srednie osiagniecie

War 70 - afk
Wolko
Wiadomość [#8]: 31.10.2008 o 21:36

Konto skasowane

Dobra ,ale to nie jest temat czy zdobycie tego i tego itemu do jakies osiagniecie czy nie. Po prostu jest buff ale w porownianiu do innych klas jest on sredniawy.

maestrino
Wiadomość [#9]: 01.11.2008 o 17:38

Konto skasowane

http://maxdps.com/priest/shadow.php
Pure DPS podwyższony o 450 dmg, więc nie jest tak źle.

LoL referral link
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :