Dziś jest: Środa, 26 stycznia 2022, godzina 22:29
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Set pvp A Frosty

Ciamajda
Wiadomość [#1]: 01.09.2010 o 16:32

Konto skasowane

Witam Mysle o zakupie setu pvp 251 [Relentless Gladiator's Dreadplate Chestpiece] prawie mam zebrane punkty na caly

ale tak pomyslalem ze i tak 4 rzeczy sa potrzebne by dostac bonus od setu i czy nie lepiej by bylo kupic 4 czesci setu i zamiast Chestu Setowego dokupic Chest za Frosty [Castle Breaker's Battleplate]

lub moze inna propozycje lepsza macie no i co sadzicie na ten temat ?

hamaschi
Wiadomość [#2]: 01.09.2010 o 18:07

Konto skasowane

przewaznie sie daje offsety pve, ale lepszy rydz niz nic.

Ciamajda
Wiadomość [#3]: 01.09.2010 o 19:06

Konto skasowane

dlatego pytam czy zrobic jak napisalem czy moze cos innego ktos doradzi a jak ktos cos doradza niech napisze co kupic...

Nolaan
Wiadomość [#4]: 02.09.2010 o 01:23

Konto skasowane

Niestety off sety pve nie dają nam tak dużo jak warkom czy magom i większość dk ubiera się full pvp, a pve itemki maja takie jak neck, ring, trinket i wep.

BattleTag: Nolaan#2781
HAKUNA MATATA
hamaschi
Wiadomość [#5]: 02.09.2010 o 11:43

Konto skasowane

Tylko ze u ciebie jest dodatkowy problem i zarazem + dla setowki, jesli nosisz rele set i masz zamiar rele wymienic na 264 to jest to lepiej zrobic niz wymieniac wrathful offsety na 264 offsety.

Gdybys mial set wrathfula to wtedy bardziej sie oplaca wymeniac offsety, trinket sie zawsze oplaca wymienic na jakis porzadny pve typu dc czy dbw.

To wszystko tez zalezy w jakim setupie myslisz grac, i do jakiego pve gearu masz dostep.

Ciamajda
Wiadomość [#6]: 02.09.2010 o 14:55

Konto skasowane

narazie amm 232 pve podstawowy ale z tym setem 251 chodzi mi o areny nie o dps smiley.gif

hamaschi
Wiadomość [#7]: 02.09.2010 o 15:09

Konto skasowane

wiem ze ci chodzi o areny rotfl .... w zasadzie to jak masz jakies arena pointy to lepiej ci kupowac wrathfula 270 a nie rele 251

Teodorus
Wiadomość [#8]: 02.09.2010 o 15:18

Konto skasowane

hamaschi napisał
wiem ze ci chodzi o areny rotfl .... w zasadzie to jak masz jakies arena pointy to lepiej ci kupowac wrathfula 270 a nie rele 251

Powodzenia z nabijeniem ponad 2k ratingu w furious secie :E

"Pirat to nie człowiek"
Ciamajda
Wiadomość [#9]: 02.09.2010 o 16:12

Konto skasowane

no narazie tylko 2vs2 mysle bo ciezko 3/3 5/5 musze sie zapoznac z arenami i chce kupic ten 251 set ale z Drugiej strony tak mysle i patrze po co mi Chest setowy jak 4 czesci daja mi bonusy

a wiecej str i armor pene + 1 gem blue i Armoru ! daje mi Castle Breaker's Battleplate http://thottbot.com/i50965 a jedynie wiecej staminy daje mi Relentless Gladiator's Dreadplate Chestpiece http://thottbot.com/i40791

wiec mysle ze wystarczy kupic 4 graty bonus tak otrzemam a chest lepszy ten Castle Breaker's Battleplate http://thottbot.com/i50965 patrzac na co czego daje wiecej

Nekkro
Wiadomość [#10]: 02.09.2010 o 20:26

Konto skasowane

oj to kup ten chest i nie mysl potem co by bylo gdyby
i ciesz sie ze nie musisz sie tak martwic o arp jak np. warrior ;)

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
hamaschi
Wiadomość [#11]: 02.09.2010 o 21:52

Konto skasowane

dk w pvp nie stakcuje arp, tak jak mowie kup sobie 270 wrathfule jesli masz jakies arena pointy + biorac pod uwage fakt ze sezon sie jeszcze nie konczy. WYmien offsety typu pasek za frosty czy ring za golda i masz elegancko ubraneog dk.

btw 2k ratingu to mozna w rare wbijac w 3s jesli sie ma ogarnietych przyjaciol.

[Edycja hamaschi - 02.09.2010 o 21:53]

Ciamajda
Wiadomość [#12]: 02.09.2010 o 22:47

Konto skasowane

arp = armor penetration tak ?? . co do tego 270 nie mam ludzi by robic bynajmniej narazie :/ dlatego chce kupic ten secik ale porownujac te chesty setowy 251 a za frosty ( frostowy wydaje mi sie lepszy ) dlatego bym chcial uzyskac odp czemu sie oplaca kupic badz czepu lepiej kupic caly set 251 ^^

Nekkro
Wiadomość [#13]: 03.09.2010 o 00:09

Konto skasowane

bo masz wiecej resi.
arp nie potrzebujesz.
mozesz kupic pasek z hitem za frosty.
smiley.gif

chardev.org i zaplanujesz sobie postac z roznymi rzeczami na sobie, zobaczysz co sie bardziej oplaca i co kupic.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Ciamajda
Wiadomość [#14]: 03.09.2010 o 01:14

Konto skasowane

aha to teraz troche lepiej napisales arp tak myslalem ze nie trzeba tylko sp co do hita to mam 165 hit reating wiec tyle co trzeba by miec capa w pvp wiec mysle nad peleryna dajaca 30/35 sp badz moze jakis trinkiecik z critem ;)

Nekkro
Wiadomość [#15]: 03.09.2010 o 01:45

Konto skasowane

imo jezeli masz troche frostow do wydania to lepiej kupic lepsza czesc setu, nawet jak bedziesz mial jego 5 czesci to i tak bedziesz na plus z resi i hp. Popodgladaj troche DK z arenajunkies, zobacz jak sa ubrani. DK leczy sie za % swojego hp tak wiec im wiecej go masz tym wiecej sie leczysz.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Ciamajda
Wiadomość [#16]: 03.09.2010 o 01:50

Konto skasowane

hmmm np kupuje set 251 pvp w dlaran 5 czesci tak i moge za frosty kupic do tego jakas czesc np cheast tylko z mocniejszymi statami ? ja dokladnie nie znam wowa dlatego moze wnikam az tak mocno smiley.gif

Nekkro
Wiadomość [#17]: 03.09.2010 o 02:08

Konto skasowane

tak, mozesz kupic albo za honor z setu furious albo za frosty w dala czesci z lepszego setu relentless
pamietaj ze rekawice i spodnie pvp moga wypasc z voa wiec raczej helm albo klatka. Dobrym wyjsciem jest tez kupienie shouldera za wg marki, duzo hita i staty na miare relentlesssss

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Ciamajda
Wiadomość [#18]: 17.09.2010 o 13:33

Konto skasowane

A czemu Armor Penetration nie potrzebne dk w Unholy ? do pvp sie nie przayda a do pve ? sa przecierz ladne armory i inne geaty 264 jakie mozna kupic w dalaranie cheast np za 95 frostow...

no i pytanie jest gdzies spis setow pvp i pve ?? by zobaczyc

[Edycja Ciamajda - 17.09.2010 o 13:58]

watman
Wiadomość [#19]: 17.09.2010 o 13:47

Konto skasowane

Ciamajda napisał
A czemu Armor Penetration nie potrzebne dk w Unholy ?

ArP dziala tylko na fizuczny dmg... unholy korzysta w wiekszej czesci ze dmg niefizycznego...

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
Nekkro
Wiadomość [#20]: 17.09.2010 o 19:12

Konto skasowane

Ciamajda napisał
A czemu Armor Penetration nie potrzebne dk w Unholy ? do pvp sie nie przayda a do pve ? sa przecierz ladne armory i inne geaty 264 jakie mozna kupic w dalaranie cheast np za 95 frostow...

no i pytanie jest gdzies spis setow pvp i pve ?? by zobaczyc

[Edycja Ciamajda - 17.09.2010 o 13:58]

zainstaluj sobie addon atlas i atlas loot, tam masz podglad na wszystkie sety pve i pvp

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :