Dziś jest: Środa, 23 października 2019, godzina 17:28
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Set gladiatora

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Monia
Wiadomość [#1]: 24.02.2008 o 13:33

Konto skasowane

Witam,posiadam pierwszy set gtladiatora. Możecie mi powiedzieć jak mogę zdobyć następny ?? Czy można go zdobyć tylko za walki na arenie czy w jakiś inny sposób ??

TesaChrom
Wiadomość [#2]: 24.02.2008 o 13:58

Konto skasowane

tylko za punkty, przyznawane za walki na arenie

Gallano
Wiadomość [#3]: 29.02.2008 o 00:58

Konto skasowane

Nie chce nic sugerowac, ale chyba jednak gladiatory za honor to byl zly pomysl...

luvdisc
Wiadomość [#4]: 29.02.2008 o 12:31

Konto skasowane

/agree

imo powinien byc za 50% ceny (albo cos w tym przedziale) sezonu 3, a zostawic gear HWL/GM za honor

ChiKuSho
Wiadomość [#5]: 29.02.2008 o 15:03

Konto skasowane

Szczerze to mi to wali bo i tak wiekszosc ludzi co maja full gladiatora nie przebija 1600 ratingu a niektorzy potrafia wykorzystac ten dar ... a i tak uwazam ze jest przepasc miedzy S1 a S3 wiec jak by jeszcze gladiator nie byl za honor to dopiero przepasc by byla dla nowych teamow

Last.fm user
<('-'<) ( '-' )/ (>'-')>
Rince
Wiadomość [#6]: 29.02.2008 o 15:46

Konto skasowane

wg mnie powinni wprowadzic areny 1v1 i wyeliminowac nagminne kupowanie ratingu

Rince 80lvl undead mage
ChiKuSho
Wiadomość [#7]: 29.02.2008 o 16:13

Konto skasowane

Areny 1v1? Like Warlock & rogue only?

Last.fm user
<('-'<) ( '-' )/ (>'-')>
Xayandrala
Wiadomość [#8]: 29.02.2008 o 16:18

Konto skasowane

Monia napisał
Witam,posiadam pierwszy set gtladiatora. Możecie mi powiedzieć jak mogę zdobyć następny ?? Czy można go zdobyć tylko za walki na arenie czy w jakiś inny sposób ??

lol...
Kiedys jak ktos mial s1 to byl pro i w ogole a teraz mozna miec s1 niewiedzac nawet gdzie sie kupuje i jak sety za areny ( nie liczac s1)-porazka

ChiKuSho
Wiadomość [#9]: 29.02.2008 o 16:27

Konto skasowane

Zazwyczaj nazekaja na to ze jest s1 za honor ci co sami kupili go za arena pointy lub jak kupowali s2 to s1 nie bylo za honor ... w sumie nie dziwie sie ale z punktu widzenia chocby moje ciezko by bylo mi wbic sie w system arenowy nie majace tego s1 ... podaczas s1 nie biegali na ~1650 ratingu ludzie w full s2/s3 jak to ma miejsce teraz tylko ludzie w pve gearze wiec bylo latwiej nabic ten wiekszy rating nie majac specjalnego sprzetu ... Gra idzie do przodu gdyby S1 nie byl za honor to przepasc pomiedzy ludzmi na arenach byla by olbrzymia pomiedzy tymi co maja sprzet a tymi co nie maja. Choc juz jest to dosyc odczuwalne w mojej BG po przekroczeniu 1700 zaczynaja sie ludzie w s3 broniach non stop i 75% s3 wiec o czym my tu mowimy ...

Last.fm user
<('-'<) ( '-' )/ (>'-')>
Rince
Wiadomość [#10]: 29.02.2008 o 16:35

Konto skasowane

ChiKuSho napisał

nerf! biggrin.gif

Rince 80lvl undead mage
alt.artificial
Wiadomość [#11]: 29.02.2008 o 20:40

Konto skasowane

Gallano napisał
Nie chce nic sugerowac, ale chyba jednak gladiatory za honor to byl zly pomysl...

PNWED ;] POPIERAM ;) SOOOG (gdyby byl) :P

I'll make him an offer he can't refuse.
Elv_Ne
Wiadomość [#12]: 29.02.2008 o 21:44

Konto skasowane

Rince napisał
ChiKuSho napisał

nerf! biggrin.gif

śmiem twierdzić ze dwarf disc priest z odpowiednim buildem nie byłby na straconej pozycji

Krresh
Wiadomość [#13]: 05.03.2008 o 19:27

Konto skasowane

Z sl sl lockiem na 1v1 niewielu by moglo pogadac, ale taki rodzaj areny bylby moim zdaniem bardzo ciekawy.

ChiKuSho
Wiadomość [#14]: 05.03.2008 o 23:39

Konto skasowane

Krresh napisał
Z sl sl lockiem na 1v1 niewielu by moglo pogadac, ale taki rodzaj areny bylby moim zdaniem bardzo ciekawy.

Byl by nudny jak duele pod orgri

Last.fm user
<('-'<) ( '-' )/ (>'-')>
Krresh
Wiadomość [#15]: 06.03.2008 o 17:15

Konto skasowane

Bez urazy, ale nie dziwie sie ze wlasnie sl sl locka gra 1v1 nudzi

Razz
Wiadomość [#16]: 06.03.2008 o 18:01

Konto skasowane

Mnie nie nudzi i tez uwazam ze to glupi pomysl.

DRUIDS ARE UNDERPOWERED
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Burning+Steppes&n=Shadows
ChiKuSho
Wiadomość [#17]: 06.03.2008 o 19:46

Konto skasowane

Krresh napisał
Bez urazy, ale nie dziwie sie ze wlasnie sl sl locka gra 1v1 nudzi

Sadze ze gdybym byl na innym speccu tez by bylo nudno lol

Last.fm user
<('-'<) ( '-' )/ (>'-')>
Janizar
Wiadomość [#18]: 04.04.2008 o 09:55

Konto skasowane

Zawsze mozna by bylo rywalizowac o miano najlepszego w swojej klasie Dlatego mysle ze areny 1v1 niekoniecznie musialy by byc skazane na porazke tym bardziej ze napewno znalazlo by sie sporo chetnych na taka rozgrywke. Wiadomo ze w kazdej klasie byly by top buildy ale nieoszukujmy sie to nie quake tutaj nigdy sam skill niebedzie decydowal o wygranej. Wprowadzajac osobna klasyfikacje dla najlepszych graczy danej klasy moglo by byc calkiem fajnie. A gladiator za honor to jedyne sensowne rozwiazanie a Ci co ubijali swoj s1 na arenach zyskali cos co nawet bardzo szybkie wykoxanie s1 na bg niezastapi , Doswiadczenie.

ChiKuSho
Wiadomość [#19]: 04.04.2008 o 15:48

Konto skasowane

high lvl pvp to praktycznie czekanie az Mi lub przeciwnikowi cos procnie/resistnie wiec taki 1v1 pvp w swojej klasie np w przypadku warlocka bylo by skazane na dominacje UD ze wzgledu na raciala

Last.fm user
<('-'<) ( '-' )/ (>'-')>
Amok
Wiadomość [#20]: 20.04.2008 o 11:57

Konto skasowane

ja gralem pve wczesnije,ale teraz chyba sobie zrobie odskocznie i pobawie sie w areny
mam pytanie, czy jak zdobede gladiator set,to bede wlaczyl na arenie tez z ludzmi ktorzy maja s1,czy moze mi trafic team ubrany w s3
jak to wyglada z doborem przeciwnikow?
i czy wogole ten gladiator set da rade na poczatek

REKLAMA
Strona 1 z 3.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :