Dziś jest: Środa, 27 stycznia 2021, godzina 05:07
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum StarCraft 2 Pomoc Serwer działa ale problem z logowaniem

Odpowiedź

Temat: Serwer działa ale problem z logowaniem

Freak-lp
Wiadomość [#1]: 10.07.2010 o 09:18

Konto skasowane

dlaczego mody to usuwaja jak polowa graczy ma z tym problem!!! dostalem invite do bety mam bete w management account a pisze mi taki komunikat jak sie loguje

"this battle.net accound does not include an associated copy of starcraft 2. Please log into battle.net account management and add the game to your account."

co teraz mam zrobic?

ShaD321
Wiadomość [#2]: 10.07.2010 o 09:31

Konto skasowane

2 mozliwości...masz przypisany klucz do konta US a ściagnąłeś bete EU
Masz przypisany klucz do konta EU a ściągnąłeś betę US.

biggrin.gif
Pozdrawiam
ShaD321

Freak-lp
Wiadomość [#3]: 10.07.2010 o 09:35

Konto skasowane

ale jak ściągam to nie pisze mi czy mam wybór sciagnac bete us czy eu...

Dobra dzieki moj blad sciagalem gre z p2p zeby bylo szybciej sciagnołem gre us i nie zobaczylem... no to teraz 14 h sciagania przedemna ale dramat....

Edit: chyba ze ma ktoś stronke z ktorej sciagal bete en.eu wersje bo sciaganie z blizzarda strony to poprostu strata czasu przy takim transferze danych..... jak cos to prosze mi wyslac strone na pw

[Edycja Freak-lp - 10.07.2010 o 09:52]

ShaD321
Wiadomość [#4]: 10.07.2010 o 10:01

Konto skasowane

nie koniecznie!

Proszę o zapoznanie się z poniższym linkiem.. Masz opisane jak można zmieniać różne servery nie ściągając nowej wersji

http://www.teamliquid.net/f(...)d=118158

Pozdrawiam
ShaD321

Freak-lp
Wiadomość [#5]: 10.07.2010 o 10:40

Konto skasowane

jak to zadziala to jestes Bogiem!

1) Pobierz pliki, które chcesz bazy i nazwa ich EUBase.SC2Data, USBase.SC2Data i / lub AsiaBase.SC2Data, a następnie umieścić je w tym samym folderze co baza domyślna (Mods \ Core.SC2Mod \). Nie należy zmienić nazwę pliku bazy domyślnej (Base.SC2Data), zostaw tam.

2) umieścić w pliku wsadowym w tym samym folderze co StarCraft II wykonywalny, zazwyczaj C: \ Program Files \ StarCraft \ Beta II.

3) Dla wygody, kliknij prawym przyciskiem myszy na plik wsadowy -> Wyślij do -> Pulpit. W ten sposób będziesz mieć skrót na pulpicie dla łatwiejszego dostępu. Możesz nawet zmienić jej ikonę StarCraft II w nieruchomości, jeśli chcesz.

w punkcie drugim który to jest plik wsadowy i wogole co mam z nim zrobic :O ?

english version

1) Download the base files you want and name them EUBase.SC2Data, USBase.SC2Data and/or AsiaBase.SC2Data, then put them in the same folder as your default base (Mods\Core.SC2Mod\). Do not rename your default base file (Base.SC2Data), just leave it there.

2) Place the batch file in the same folder as the StarCraft II executable, usually C:\Program Files\StarCraft II Beta\.

3) For convenience, right-click on the batch file -> Send to -> Desktop. This way you'll have a shortcut on your desktop for easier access. You can even change it to the StarCraft II icon in properties if you want to.

TheGalant
Wiadomość [#6]: 10.07.2010 o 10:47

Konto skasowane

a mi przy logowaniu wyskakuje Battle.net may by ... PLease check your connection and try again. Nizej nie moge wcisnac tego "Play Offline" ktos z was tez to ma ?

Freak-lp
Wiadomość [#7]: 10.07.2010 o 11:00

Konto skasowane

ale to jest zamieszane wogole nie wiem o co w tym chodzi czy mam edytowac jakis plik czy co mam zrobić... czy ktos tu moze mi w tym pomoc?

Sickstee
Wiadomość [#8]: 10.07.2010 o 11:10

Konto skasowane

polecam zassać oryginalną instalkę z battle.net najlepiej English EU żeby mieć pewność i spokój.

"Jeśli mierzysz w gwiazdy, możesz wdepnąć w gówno, ale jeśli mierzysz w gówno, na pewno trafisz w gówno." Wiktor Zborowski

http://eu.battle.net/s(...)ickstee/
Freak-lp
Wiadomość [#9]: 10.07.2010 o 11:13

Konto skasowane

taa i czekac 14 godzin jak sie sciagnie i jeszcze do tego patch podziekowal. dalej ten sposob nie dziala...

Sickstee
Wiadomość [#10]: 10.07.2010 o 11:19

Konto skasowane

chciałem tylko potwierdzić sprawdzony bezproblemowy sposób.

Jak chcesz się bawić z jakimś modyfikowaniem plików i ściąganiem z rapidów to jest najkrótsza droga do tego, żeby w ogóle nie działało, więc i tak skończysz na ściąganiu z bnetu oryginalnej instalki, tylko że jeszcze później.

Twój wybór.

"Jeśli mierzysz w gwiazdy, możesz wdepnąć w gówno, ale jeśli mierzysz w gówno, na pewno trafisz w gówno." Wiktor Zborowski

http://eu.battle.net/s(...)ickstee/
Premson
Wiadomość [#11]: 10.07.2010 o 11:42

Konto skasowane

Popieram ;] pamiętam jak sciągałem wowa podstawke, patche z rapida a potem sie męczyłem z tym jak glupi. Skonczyło sie i tak na oficjalnym downloaderze ;]

PS. przy ściąganiu z downloadera blizza wyłącz ściaganie p2p, mnie pomogło - miałem max prędkość ściągania.

[Edycja Premson - 10.07.2010 o 11:44]

Freak-lp
Wiadomość [#12]: 10.07.2010 o 11:48

Konto skasowane

jak wylaczys sciaganie p2p?

ShaD321
Wiadomość [#13]: 10.07.2010 o 11:52

Konto skasowane

1. plik wsadowy, czyli plik z rozszerzeniem .bat który jest tam do ściągnięcia wrzucasz do katalogu Starcraft 2 .
2. następnie ściągasz plik EUBase.SC2Data i wrzucasz go do katalogu Starcraft II / Core.SC2Mod
3. uruchamiasz gre przez plik wsadowy i wybierasz odpowiedni server na którym chcesz grać
4. po zakończeniu gry dusisz jakikolwiek guzik :P

Freak-lp
Wiadomość [#14]: 10.07.2010 o 12:18

Konto skasowane

jezeli ci chodzi o ten plik
Download: http://www.mediafire.com/?y0ndtgtngtn
to ten plik jest plikiem niby bat a jest tekstowym i zajmuje 4k nie da sie z nim nic zrobic i dalej stoje w miejscu....
pomoze ktos?

krecik123
Wiadomość [#15]: 10.07.2010 o 12:23

Konto skasowane

przeniesiony -> pomoc

http://www.speedyshare.com/(...)_p2p.reg
wylaczenie sciagania przez p2p

--- MODERATING SC & SC2 ---
:*
"kto mi wlezie i zrobi bajzel w norce pierdolnę łopatą!"
Be original, be yourself
SC2 Profile
ShaD321
Wiadomość [#16]: 10.07.2010 o 12:34

Konto skasowane

hej...to nie był plik tekstowy tylko plik wykonywalny ( batch ) . Posiada on rozszerzenie .bat ...

ściągasz go i wrzucasz go do katalogu starcraft II, nastepnie go uruchamiasz ( tak jak plik exe, klikając 2 razy na niego ). następnie pojawia się konsola, gdzie jeśli wszystko zrobiłeś dobrze masz do wyboru server...
1 - US
2- EU ( albo odwrotnie )

W tej konsoli wybierasz wybór ( wpisując go ) i czekasz aż się gra uruchomi...

następnie po zakończeniu gry dusisz jakikolwiek guzik w konsoli i wyłącza się ona sama powracając do poprzedniego stanu.

Mam nadzieję że to rozwiąże Twoje problemy

Pozdrawiam
ShaD321

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :