Dziś jest: Sobota, 18 listopada 2017, godzina 00:18
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Server RP dla Polaków

tklrp
Wiadomość [#1]: 27.03.2010 o 19:56

Mnie zastanawia dlaczego nie ma zdominowanego przez Polaków serwera RP:/ wydaje mi się ze gra na serwerze gdzie na generalu można bez żadnych komentarzy ze strony five'o'clocków napisać coś wyrafinowaną polszczyzną była by rewelacyjnasmiley.gif wiem że to mrzonka ale można by się zgadać na jakiś konkretny serwer RP. Piszcie kto na jakim serwerze gra i jak wygląda sytuacja jeśli chodzi o polskie gildie zęby w niedalekiej przysłośći można było powiedzieć, że" ... to nieoficjalny polski serwer RP".

Moonglade RP Alliance : dwie gildie po około 180 i 130 postaci, plus kilkudziesięciu niezrzeszonych i w anglojęzycznych gildiach

PM Email Strona domowa
MS
Wiadomość [#2]: 27.03.2010 o 22:45

"zęby w niedalekiej przysłośći " to mogą wylecieć.. smiley.gif - takie skojarzenie. Poza tym chyba trochę głupi pomysł.

PM Email
didactylos
Wiadomość [#3]: 27.03.2010 o 23:52

im mniej polaków tym lepiej :P
masa polaków = spam / dzieci neo

oto moje zdanie

PM Email
Blasktrzask
Wiadomość [#4]: 29.03.2010 o 16:37

Konto skasowane

Tylko zauważ kolego że na Moonglade te dwie gildie po stronie ally (Surinen i cośtam) się nienawidzą i jest to otwarty konflikt z tego co wiem bo mam tam znajomych smiley.gif
A sama idea Serwera RP jest świetna - imo jest tam więcej możliwości gry - oprócz PvP i PvE czego nie brakuje zawsze można się z kimś naprawdę genialnie zabawić i odegrać jakąś rolę. Btw. wymagany angielski na wysokim poziomie bo "ploXX prOO N00b 2 g WTF" nie przejdzie.

:MAGICZKA:
:WOJOWNICZKA:
Amdre
Wiadomość [#5]: 23.06.2013 o 05:01

Heh, kolejny watek z serwerem RP...

Osobiście bardzo polecam nowy serwer New Hope, bardzo fajni i zgrani ludzie, wiele klimatów i wątków, począwszy od klimatów pirackich aż po gildie magiczne, RP na wysokim poziomie. Poradniki dla początkujących.
Po za tym administracja, która zawsze jest w stanie pomoc nowym graczom jak i takim którzy kiedyś mieli styczność z RP-ieniem. Przyznam ze gram tam od dłuższego czasu i jest to serwer, który bardzo przypadł mi do gustu.

Dodatkowo moim zdaniem na plus... Serwer jest świeży i nadal się buduje i tworzy, wiec każdy możne bez problemu podrzucać swoje pomysły, swoje wizje na dany temat.

Oprócz tego:
- Możliwość założenia własnej gildii, prowadzenia klimatów i własnych wątków w świecie fantasy w realiach WOW.
- Możliwość uzyskania od GM, setu który najbardziej pasuje nam do naszej postaci, urozmaica to wizualnie rozgrywkę.
- Startowy lv. 80.
- Serwer działa na części Lich Knight, która jest mniej wymagająca mechanicznie dla komputerów niż Cataclysm, przy najmniej u mnie. ;)

Jest jeszcze wiele, wiele innych zalet, ale to sami możecie ogarnąć na naszym forum.

Pozdrawiam.
Amdre.

Dane dla chętnych:
FORUM http://www.projekt-new-hope.pl/forum/index.php

Rate serwera
Experience rates: x6
Quest rates: x6
Reputation rates: x2
Honor rates: x2
Profession rates: x3
Drop rates: x4
Gold rates: x4