Dziś jest: Środa, 19 czerwca 2019, godzina 05:03
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum StarCraft Pomoc SC problem z zalogowaniem battle.net (błędny login/hasło)

Odpowiedź

Temat: SC problem z zalogowaniem battle.net (błędny login/hasło)

rebo
Wiadomość [#1]: 31.07.2010 o 23:17

Konto skasowane

Witam. Postanowiłem sobie dziś kupić Starcrafta na keye.pl za 7.50zł. Wszystko poszło sprawnie. Ściągnąłem grę ze strony blizza, instaluje, patchuje włączam sc brood war i każe mi podać login do battle.netu. I tu zaczynają się schody. Wpisuje mój dawny login (dawny, ponieważ teraz podaje się email, co nie?..) i piszę że login lub hasło jest złe. Miejsca na to żeby wpisać email jest za mało. Login na 100 % wpisuje poprawny i hasło też. Mam aktywne konto w WoWie więc na pewno nie jest wygasłe czy coś. Bardzo proszę o pomoc. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

[Edycja rebo - 31.07.2010 o 23:21]

krecik123
Wiadomość [#2]: 01.08.2010 o 00:08

Konto skasowane

W starych grach dalej podaje się tylko login, email jest tylko odnośne WoW i SC2

--- MODERATING SC & SC2 ---
:*
"kto mi wlezie i zrobi bajzel w norce pierdolnę łopatą!"
Be original, be yourself
SC2 Profile
BlekDef
Wiadomość [#3]: 01.08.2010 o 01:23

Konto skasowane

Battle.net z SC1 wymaga oddzielnego konta.

Każden, kto mowę swą ojczystą kala i jej ortografię umyślnie plugawi, bądź nauczyć się jej nie chce,
ten jest jak dziwka pospolita, co dupy głupocie daje w zamian dysmózgię otrzymując.

Last
To nie treść gier wywołuje przemoc tylko lagi, bugi, nieprzemyślane rozwiązania, kiepski support i inni gracze.
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :