Dziś jest: Piątek, 30 października 2020, godzina 00:28
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Rozterka odnośnie Postaci- Inne spojrzenie.

Odpowiedź

Temat: Rozterka odnośnie Postaci- Inne spojrzenie.

Zakus
Wiadomość [#1]: 06.05.2010 o 17:23

Konto skasowane

Witam!

Mam do was takie małe pytanie... .Szukałem i nie znalazłem dokładnie tego co mnie interesuje.

Otóż chodzi mi o postać jaką mam grać patrząc na ZMIANY które nadejdą w kolejnym dodatku do WoW'a.

Aktualnie zmieniłem server i narazie mam 53 lv Palka, na 55lv chciałbym zrobić sobie BLOOD DK. Ale nie wiem teraz konkretnie co robić.

Pomóżcie mi wybrać długoterminową postać pomiędzy:
(NIE CHCE BY POSTAĆ ROBIŁA MB I BYŁA WIELCE UZALEŻNIONA OD MANY!)

DK- Narazie jako Blood ma słaby DPS i słabo mu wychodzi pvp. Z Lokiem i Palkiem to naprawdę.... Lecz w następnym dodatku chcą przenieść do Blood skille by można było tankować nim, i do tego chcą mu podnieść DMG! Niby zapowiada się słodko ale strasznie boje się tego co zrobią z jego SPEEDEM i RUNAMI (chodzi mi o odnawianie się run) Czy nie będzie problemu z tym że przez 10 sek. nie będę miał czym atakować.

Paladyn- Chcą go ogólnie troszkę.... osłabić ? Jako PVP był miodzio bo mógł się leczyć i miał aurę która absorbowała DMG przez XX s. Lecz teraz chcą aby DS trwał krócej i ogólnie go osłabić.... Sami wiecie.... Boje się że teraz pod PVP będzie strasznie słaby kontra LOK itd.

Warrior- Nie mam o nim zielonego pojęcia.

Druid- Jego potęgą był wysoki DPS i bardzo dobry pod PVP, przy wysiłku mógł poradzić sobie z każdym, lecz teraz chcą nałożyć CoolDown na drzewko..... i nie wiem jak to teraz będzie wyglądać sad.gif Ale kurde korci mnie by nim pograć biggrin.gif Tylko boje się że jednak on umiera wraz z nowym dodatkiem.

Sam nie wiem co robić, zostać przy palku do 55 i robić DK? Czy co teraz takiego robić..... Co prawda to prawda teraz też nie chcę się męczyć biggrin.gif Wkońcu do next pacha też jeszcze troszkę czasu zostało.

Najlepiej jak byście napisali od 1 do X i opisali dodatkowo co sądzicie o nich.

(Proszę by nie powstała kolejna sprzeczka tylko jasne i klarowne wyjaśnienie... do tego proszę by wypowiedziały się osoby które mogą dokładnie doradzić, może sami macie jakieś typy których ja tutaj nie zawarłem ?)

raziel666
Wiadomość [#2]: 06.05.2010 o 17:32

Konto skasowane

juz spiesze z klarownymi wyjasnieniami.
do czasu wyjscia cataclysmu wszystko zdazy sie zmienic miliord razy!
po wyjsciu cataclysmu tak samo!
sam blizzard nie wie jak to wszystko bedzie wygladalo za rok powiedzmy wiec czego ty tutaj oczekujesz od nas? no ale ty juz wiesz, ze oslabaija paladyna na warrior umiera.
litosc czlowieku.
balans miedzy klasami, to czy jakas jest dobra a inna slaba zmiania sie NON STOP OD PIECIU LAT! dlatego NIGDY nie powinno sie opierac wyboru postaci na tym czy jest ona w tym momencie dobra bo za miesiac moze byc do bani na przyklad.
jedyne sensowne kryterium jakim powienies kierowac sie wyborem postaci to to czy ci sie podoba. czy podoba ci sie styl gry ta postacia, czy pasuje ci do rasy (wyglad), jak na niej leza zbroje etc.

[Edycja raziel666 - 06.05.2010 o 17:34]

Madness is the gift, that has been given to me!
ihatebiohazard
Wiadomość [#3]: 06.05.2010 o 18:32

Konto skasowane

Z tetgo co blizzard mówił wynika, że chcą zunifikować klasy i nie bedzie miało dla grupy jak i w pvp wiekszego znaczenia kim bedziesz grać (znaczy że każdy tank, healer i dps będa porównywalni), to samo niby w pvp (będzie pasowac mieszanka każdego dps z healem). Oczywiście w praktyce tak nie bedzie i zawsze beda lepsze kombinacje, ale jest to ruch w pewną strone. Więc wybierając postać sugeruj się rolą jaką chcesz pełnić i sposobem pełnienia tej roli. Nie siłą klasy. Nic więcej na tym etapie nie wymyślisz, a przecież nie będą zmieniać sposobu grania daną klasa.

Firenzo
Wiadomość [#4]: 10.05.2010 o 19:10

Konto skasowane

Zakus napisał
[wall of text]

Grałeś jakąś postacią na 80 wogóle?

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :