Dziś jest: Środa, 11 grudnia 2019, godzina 19:26
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Rouge 3.3.3 Subt PVP

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
kuk
Wiadomość [#1]: 02.03.2010 o 11:39

Konto skasowane

Siemano!!!!
Jak wam się wydaje czy burst subt drzewka sprawi, że będzie to grywalne w PVP.Według moich obliczeń burst w assi i tak powinnien być lepszy ,ale taki rouge stanie się mobilniejszy.Jak wszyscy rouge obecnie cisne z evenomem 44/2/25 i ciekawostka używam deadly na main heand polecam oczywiście bez shiv (i tak na początek trzyma się kolesia w stunlockach i w tym czasie deadly zdąża się ze stakować :>). Jednak myślę że drzewko subtl będzie bardziej efektowne na /mag/warlock/hunter/rouge assi/priest.

Izmop
Wiadomość [#2]: 02.03.2010 o 12:56

Konto skasowane

Też właśnie ciekawi mnie nuke w hemmo. Mobilność będzie dobra, a do tego shadowdance daje ogromnego silenca na casterach. Nie grałem w subt pvp od TBC, więc pewnie ciężko na starcie będzie. Bawiłeś się może ambushami w subt? ciekawy jestem za ile będą wchodzić w takiego 1k ressil człowieczka.

Igor
Wiadomość [#3]: 02.03.2010 o 13:13

Konto skasowane

w zyciu nie gralem w subt, za moich czasow ten spec byl juz zdechly :/ byloby milo w koncu zobaczyc jak to sie robi :P

Prowler
Wiadomość [#4]: 02.03.2010 o 13:20

Konto skasowane

imo nerf SS to największy grzech blizzarda...

تلاش کے استعمال سے پہلے آپ کسی چیز کے بارے پوچھنا! `;..;´
Igor
Wiadomość [#5]: 02.03.2010 o 13:34

Konto skasowane

moze poprawia smiley.gif juz zaczynam pisac dluga liste durnych pytan jakie wrzuce na forum biggrin.gif

kuk
Wiadomość [#6]: 02.03.2010 o 13:39

Konto skasowane

Testowałem Ambush na casterów i jest wporzadku po 4-5k wchodzi do tego dochodzi (Waylay) 50% slow+20%slow ataków,hemo jest słabsze jak multi, ale można więcej razy udeżyc.Co ważniejsze kiedy shaman nas odżuci i spadniemy jesteśmy wyłonczenie ,a tu jest shadowstep odpalamy shadowdance i ambush z chepshotem na zmiane.Grałem kiedyś ss w tbc i było pięknie a teraz multi nie wymaga zbyt skilla.Niestety gorzej wypada to na plete 2k ambush max ale jeżeli repture poprawią bedzie trzeba zażucać krwawienie to jedyny sposób.Jedynom nadzieje mam w talencie (Honor Among Thieves) na bg nawet jak tylko targetowałem ,combo pointy się sypały jak z rękawa.

Khatill
Wiadomość [#7]: 02.03.2010 o 17:26

Konto skasowane

czy ot to chodzi?
http://www.wowhead.com/?tal(...)Acot:Ari

ToBeOrNotToBe
kuk
Wiadomość [#8]: 02.03.2010 o 18:03

Konto skasowane

Heheheh lol twoj build jest bez sensu bez hemoconfused.gif czym chcesz bic sinster strike? właśnie hemo wzmacniają do 160% aa nie bede komentowal bo bez sensu proponowal bym zaczać czymś takim http://www.wowhead.com/?tal(...)Afot:kdi

Prowler
Wiadomość [#9]: 02.03.2010 o 18:09

Konto skasowane

wotlk kids biggrin.gif
hemo sie nie uzywa, jest jeszcze cos takiego jak backstap...
hemo/ambush build to dopiero bez sens...

kuk
Wiadomość [#10]: 02.03.2010 o 18:42

Konto skasowane

Pfff pls bez lamerskich komentarzy ty sam jestes backstab.Build jest zrobiony pod patcha 3.3.3 hemo jest obowiązkowe a jak nie to po co lepiej multi grać a tobie inspektorze życze powodzenia z backstab.

Arato
Wiadomość [#11]: 02.03.2010 o 19:50

Konto skasowane

Hermo tylko będzie dawać 160% jak nosimy dagery. Ktos na forum arenajunkiers pisał ze jak testował na ptr to takie hermo w holy palka po 1300 wchodzi kryt...wiec życzę wam brustowania celu niczym ghul dk
Buff sub speca powinien juz być dawno, ponieważ chyba w calej grze nie ma klasy i speca z martwym całym drzewkiem do pvp oraz pve. Jednak wydaje mi sie z tego co widzę ze ten buffek nadal jest za mały w stosunku do assa speca.
Obecnie assa polega na szybkim wbijaniu combo poprzez muti i spamowaniu envenom. W sub za to mamy hermo dające 1 cp oraz backstab również dający śmieszne 1 cp. Juz nie mowie o tym ze trzeba stać przeciwnikowi na plecach ciągle to przy backstabie jest praktycznie nie możliwe na zwykłej wymianie ciosow oboje spowolnieni. Powinni ten wymóg zlikwidować tak samo jak zlikwidowali z mutilate na przejściu tbc->wotlk jeżeli chcą na prawdę cos naprawić w tym sub i doprowadzic go do duzej grywalnosci i moblinosci.
Talent Honor Among Thieves jest chyba najgłupszym rozwiązaniem w całym tym drzewku i powinien zostac całkowicie usuniety/zastąpiony innym, ponieważ taki rogue jest zbyt uzależniony od teamu. Na bg fajnie sie cp nabijają, ale juz całkiem inaczej wygląda sprawa w jakis 2/2, duelach, solo farmieniu q.

kuk
Wiadomość [#12]: 02.03.2010 o 20:10

Konto skasowane

Szkoda nadzieje sobie robiłem ale czułem że to kropla w morzu potrzeb sad.gif ehh tęsknie za czasami z tbc teraz rogal tylko na support się nadaje.Czekam do cataclysm jak nic nie zrobią z rougem to bedzie żal

Prowler
Wiadomość [#13]: 02.03.2010 o 21:14

Konto skasowane

wiesz ze w tbc rogale nie grali pod ambush/hemo...?

Firenzo
Wiadomość [#14]: 02.03.2010 o 21:48

Konto skasowane

Prowler napisał
wiesz ze w tbc rogale nie grali pod ambush/hemo...?

w sensie hemo tak, ale śmigali ze swordami/mackami z tego co pamiętam... i stunlock.

Prowler
Wiadomość [#15]: 02.03.2010 o 22:19

Konto skasowane

no tak, ambush wtedy byl beznadziejny(teraz chyba tez ;p)

Izmop
Wiadomość [#16]: 02.03.2010 o 22:37

Konto skasowane

a bierzecie pod uwagę glyphy w subt? 40% mocniej na target z hemmo ;]
będzie trzeba sprawdzic to, pozatym hemmo śmieszną ilosc energii będzie kosztować. a shadow dance też w sumie nie sprawdzony jeszcze. Dodatkowo te wszystkie bajery z 10% AP dodatkowym i agility. Z gearem sie stackować ładnie toto będzie :]
Darmowe 1 combo z 1 sec walki praktycznie... tak samo dobre, cheat death, shadowstep :] trudny spec będzie ale ciekawy

[Edycja Izmop - 02.03.2010 o 22:42]

Arato
Wiadomość [#17]: 02.03.2010 o 22:48

Konto skasowane

Debuff pozostawiany przez hermo jest tylko mocniejszy z glyphem. Spec jak na razie nadaje sie do zabawy na bg. Czekamy na poważniejszy buff:]

pwnedbylife
Wiadomość [#18]: 03.03.2010 o 00:14

Konto skasowane

pvp swoja droga, ja w 3.3.3 z checia HAT wyprobuje w pve ; ) imho fajnie sie czasem takimi buildami pobawic, poeksperymentowac z rotacjami etc, a nie tylko trzymac sie sztywno pieprzonych statystyk madrych glow z EJ. wole czasem sie dobrze bawic grajac rogalem, niz robic te 2 k dps wieecj spamujac na przemian te same przycisku i patrzec tylko kiedy mi debuff z targetu po envenomie zejdzie, albo cooldowny na bombach etc .. ;]

mindseeker
Wiadomość [#19]: 03.03.2010 o 00:37

Konto skasowane

Grałem kiedyś ss w tbc i było pięknie a teraz multi nie wymaga zbyt skilla.

Muahaha. na odwrót człowieku. Subtlety to był największy ez mode w historii rogala bo samo to że setupem rogue/rogue można było zdobyć glada mówi samo za siebie.
A assa w tej chwili wymaga na prawdę konkretnego skilla i umiejętności jeśli chcemy coś ugrać.

wotlk kids biggrin.gif hemo sie nie uzywa, jest jeszcze cos takiego jak backstap... hemo/ambush build to dopiero bez sens...

Pieprzysz. Testuje wszystko na PTR od jakiegoś tygodnia i nie wiem czy w ogóle widziałeś jakie zmiany zaszly w drzewku sub.
Build hemo/ambush będzie jak najbardziej vaible.

Ogólnie sub będzie teraz dobrym specem do pvp, ale nadal beznadziejnym do pve.

Testowalem z kilkoma znajomymi różne kombinacje i najciekawiej wypada spec hemo/ambush/rupture bym to nazwał.
Rupture nie robi praktycznie żadnego burstu bo jest dotem. Ale cały dmg jaki zadaje z talentami sięga średnio 7-10k, więc znacznie więcej niż envenom obecnie z 5 cp - czyli wniosek jest taki że na dłuższe walki typu heal/dps vs heal/dps sub może być lepszy od assa. Co do hemo to jest na prawdę fajnie - ogolny buff w drzewku sub +5% dmg sprawia że rupture bije dośc mocno jesli wezmiemy pod uwagę koszt energii w porównaniu do mutilate. Do tego tylko 20 sec cd na shadowstep z talentami to świetny buff. Mobilność w sub będzie na prawdę dobra - taka rogalowa lepsza wersja szarży.

Mimo wszystko te zmiany raczej nie sprawią że wszyscy nagle zmienią spec na sub, ale cześć rogalów na pewno zacznie tym grać dla odmiany.

kuk
Wiadomość [#20]: 03.03.2010 o 10:08

Konto skasowane

Wreszcie odezwał się ktoś kto testował to na PTR.Hmmm jeżeli chodzi o skill to kiedyś subt było takie samo jak teraz multi ,latało się z mackami lub swordami wiec ambushe/backstab nie wchodziły w gre.Więc wyglądało to podobnie jak teraz multi, ale prawda jest taka że jak trafisz na skillowego maga/priesta skill nie pomaga sad.gif
Moja nadzieje jest właśnie w subt obecnie będzie wymagał o wiele więcej skilla i umiejętnemu wykorzystywaniu narzedzi na poszczególne klasy.Bo jak patrze że magowi zostało 5% hp ja mam spalone wszystkie cooldowna i siedzę w polymorph lub ganiam na ferze to mnie szlak trafia.Ale powiedz mi kolego jak to wygląda w walka na Plate bo cała filozofia walki evenomem jest wymierzona przeciwko Plate.A i jak możesz zlookaj builda którego zamierzam testować rzuciłem wyżej linka.Ty za odpowiedz

REKLAMA
Strona 1 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :