Dziś jest: Niedziela, 9 sierpnia 2020, godzina 11:04
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Rotacje assa/combat

qqryq
Wiadomość [#1]: 09.01.2010 o 09:58

Konto skasowane

Witam mam problem z odnalezinem wlasciwej rotacji w buildzie combat;/ Przeczytalem strony poswiecone rogue na elitisjerks, ale nie dale rady przebrnac przez wszystko i poprostu nie wszystko zrozumialem;/ Dlatego moja prożba jest taka aby skillowi rogaale podali tutaj przykłady swoich rotacji pod combat, oraz pod assa;) Wiem że napewno to wielu osoba pomoże, ponieważ czasami cieżko usłyszeć taką inf"in game" ponieważ wielu rogue jest mega pro i nie chcą wogule rozmawiać, a nie każdy gra tą klasą od 5 lat.

CHodzi mi o nastepujacy przykład( ja tak robie pod assa choć nie wiem czy jest to najlepszy sposób)

zaczynam garrote>HoB>1muti>SnD>5xmuti>Envenom (co 1min. odświezam HoB i utzrzymuje SnD cały czas)

Prosiłbym własnie o taką forme podania rotacji

Moje armory http://eu.wowarmory.co(...)=Serafin

Zgóry dziękuje za pomoc;)

mindseeker
Wiadomość [#2]: 09.01.2010 o 11:54

Konto skasowane

garota->sinister strike x1->slice and dice->sinister strike do 5 cp->eviscerate->odświeżenie snd itd.
w między czasie jak procnie jak najwiecej buffów(berserking trinkety etc.) odpalam killing spree.

[Edycja mindseeker - 09.01.2010 o 11:55]

qqryq
Wiadomość [#3]: 09.01.2010 o 12:47

Konto skasowane

grajac w MH degerkiem 1.40(216,4dmg) z Instant poison i w OH degerkiem 1.80(196,7dmg) z Dedli poisonem na kukle robie 4,2k dps czy to jest dobry winik?
i jak odswiezac HoB uzywam go tylko 1 na samym poczatku rotacji, a jak sie skonczy to dlugo sie odświeza( pisze ze aby zadzialal wymaga bliid-jak go uzyskac ?)
grajac w assa oczywiscie

Izmop
Wiadomość [#4]: 09.01.2010 o 12:53

Konto skasowane

garrota - używasz całej energii jaką masz na SS - Killinig spree - dajesz slice dice - lecisz z normalnym cyklem

najlepiej szybko odpalić BF i adrenaline póki masz odpalone trinki, berski i tak dalej

[Edycja Izmop - 09.01.2010 o 12:55]

Khatill
Wiadomość [#5]: 09.01.2010 o 18:00

Konto skasowane

zeby HoB wszedł cel musi" krwawić" czyli albo ty zapodasz mu ruptura(nawet z jednego punktu)albo ktoś inny cos innego.Rotacja pod assa to dwa przyciski muti oraz envenom.Warto pozbierac trinkety i odpalac je zeby nie usnąć:P

[Edycja Khatill - 09.01.2010 o 18:01]

[Edycja Khatill - 09.01.2010 o 18:33]

ToBeOrNotToBe
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :