Dziś jest: Niedziela, 19 listopada 2017, godzina 18:56
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Kapłan Rotacja Spriest...co jest nie tak ??

Odpowiedź

Temat: Rotacja Spriest...co jest nie tak ??

darekszczecin33
Wiadomość [#1]: 17.11.2011 o 20:52

witam. Mam pytanie odnosnie sprista a dokladnie rzecz biorac rotacja.Jak ona ma dzialac skoro nie przynosi pożądanych efektów.Co robie zle lub co mam zle ustawione skoro moj dps wacha sie od 8k do 35 k w aoe damage a takze single traget.Moja rotacja pochodzi ze strony http://www.noxxic.com/pve/p(...)ooldowns .Oecnie przy tej rotacji mialem 10 k w Za HC.Co robie zle , jak mam wlaczyc wszystkie bufy kiedy nie daje się ich użyć ? Link do mojej postaci http://eu.battle.net/w(...)o/simple . Zaowazylem ze wartos haste na armory jest badzo inna niz mam obecnie.Mam teraz okolo 18% a musze miec 25 % to wiem.Hit Cap mam na 17, 25 %. Co robie zle czemu mam taki maly dps? Proszę o odpowiedz w miare łopatologiczna.Ps. Wiem ze brak mi enchant i gem ale to wina gear ...w trakcie zmiany wiec nie chce za dużo w to inwestowac pieniedzy.Pozdrawiam. Tylko nie krzyczcie !

PM Email
luney
Wiadomość [#2]: 17.11.2011 o 21:52

Casual!

Tragiczny reforge (powinieneś wszystko możliwe reforge'ować w haste, a na niektórych itemach masz, np. SPIRIT+MASTERY zreforge'owane na SPIRIT+MASTERY+HIT co jest kompletnym marnotrawstwem; za dużo hita (wiem, że to tylko 0,15%, ale to jest za dużo: pokombinuj tak, aby mieć równo 17% lub TROCHĘ MNIEJ, nigdy więcej; dodatkowo chodząc tylko na 5-many nie potrzebujesz 17% hita)), brak gemów i enchantów (tak, wiem, że coś tam pisałeś, ale enchanty i gemy dają w cholerę dpsu).

Poza tym, shadow NIE ma rotacji, jedynie listę priorytetów.

Rozpoczynasz walkę tak:
1. VT
2. SWP
3. DP
4. Shadowfiend
4. Mind Flay aż dostaniesz co najmniej 1x Shadow Orb i będziesz miał 5x Dark Evangelism
5. Mind Blast
6. odświeżasz doty, nawet jeśli jest dużo do końca! czyli: VT, DP (SWP samo się odświeża)
7. Archangel

Potem patrzysz na poniższą listę i używasz tego spella, który jest dostępny albo dotę, która właśnie zeszła (tj. nie ZESZŁA kompletnie ale ma mniej niż 2 sek do końca):
1. Shadowfiend
2. Archangel (zaraz po tym jak odświeżyłeś doty, nigdy przed; najlepiej użyć jak masz 3 orby i MB, ale nigdy na to nie czekaj, bo możesz się nie doczekać)
2. VT (jeśli nie masz na sobie Shadow Emp., który dostajesz po użyciu MB z Shadow Orbem, to pamiętaj, aby potem odświeżyć znowu VT, jak będziesz miał na sobie Shadow Emp., ale taka sytuacja nie powinna mieć miejsca)
3. DP (j/w)
4. Mind Blast (tutaj musisz być uważny, bo gdy VT lub DP ma się niedługo skończyć, a Shadow Emp. się skończyło lub zaraz skończy, a nie masz Shadow Orba, to musisz poczekać z MB na proc Shadow Orba)
5. Shadow Word: Death
6. Mind Flay

Jak tego używać? Patrzysz po kolei na listę i używasz tego, czego nie ma na bossie lub co masz już dostępne, czyli: Shadowfiend na cd, nie mogę go uzyć, patrzę dalej. Archangel ciągle na cd, idę dalej. VT jest na bossie, kończy się za więcej niż 2 sekundy, idę dalej. DP ciągle ticka na bossie i nie skończy się za mniej niż 2 sekundy, dalej. Mind Blasta mam na cd, więc nie mogę go użyć, idę dalej. Boss nie ma jeszcze mniej niż 25% hp, więc nie mogę użyć SWbiggrin.gif, dalej. Został już tylko Mind flay, więc używam jego.

Na packach, gdzie są mniej niż 3 moby: dotujesz all i utrzymujesz doty aż padną moby przy okazji robiąc normalną "rotację".
Na packach gdzie są więcej niż 4 moby: zakładasz 2-3 swp na moby i używasz Mind Blasta gdy procnie Orb, aby wszedł Shadow Emp. i używasz Mind Seara. Jak masz mniej niż 3 sek. do końca Shadow Emp. to użyj znowu MB, o ile masz orba.

Clear?

[Edycja luney - 17.11.2011 o 21:55]

.:: Profil PSN :: luney87::.
.:: Blog o World of Warcraft :: http://holywhine.blogspot.com ::.
PM Email Strona domowa
darekszczecin33
Wiadomość [#3]: 17.11.2011 o 21:58

Ofc smiley.gif Teraz wiem co i z czym sie je smiley.gif Dzieki za podpowiedz z rotacją. Mam nadzieje ze i dps sie poprawi....Jeszcze raz dzieki wielkie.

PM Email
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :