Dziś jest: Niedziela, 17 grudnia 2017, godzina 22:11
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Rogue vs all..... 4.3

Szakalaka
Wiadomość [#1]: 25.02.2012 o 06:56

Witam,

Mam prosbe, moze ktos wrzucic linka do strategi rogala sub na inne klasy? Albo poprostu napisac, chodzi mi o 1 vs 1, najwieksze problemy mam wsumie z blood dk i ogolnie z palkami, ale chcialbym zobaczyc tez na inne klasy w celu polepszenia sie. Niemoge znalesc tego na necie z aktualnym patchem 4.3, moze zle szukam, niewiem. Tak wiec jeszcze raz prosze o te takty i z gory dziekuje.

Pozdrawiam

[Edycja Szakalaka - 25.02.2012 o 09:49]

PM Email
Xcz
Wiadomość [#2]: 27.02.2012 o 00:13

Jeśli spotkasz Blood dk z gearem mniej więcej takim jak Twoja postać to możesz zapomnieć o wygranej, ale nie powinieneś też przegrać. IMO rogalem nie da się zabić bdk, hpalka czy rshammka, ale zakładając ze wszyscy są ubrani w cata sezon:-).. Problemu natomiast nie powinieneś mieć z retri paladynami. Musisz nauczyć się patrzeć na ich buffy. Jak widzisz że odpala wingsy to się chowasz i spokojnie czekasz :-). Potem bijesz na dobra sprawę tak jak dummy :-P. Recu oczywiście to podstawa o której nie można zapominać.

PM Email
Shandril
Wiadomość [#3]: 10.03.2012 o 16:08

o ile rogalem z hpalkiem i restro shamkiem idzie wyhrac grunt to przerywac wszelakie casty , jak castuje spell to kick goudge , stun cokolwiek byleby to przerwac to go zjesz ;-))
gorzej jest z blood dkaczem jezeli jest ogarniety to masakra trzeba sie naocic i to zdrowo ;p na retri tak jak napisal wyzej albo uciekasz az skrzydelka mu zejda albo jezeli uzyl juz insygni dajesz mu blinda ;p wtedy jemu zejda skrzydelka a TObie odnowi sie energia ;p na nuke ;p. W sumie strategi jako tako nie znajdzisz bo w pvp uzywasz swoich skilli adekawtnie do tego ci sie dzieje i nie mozesz miec z gory narzucone rotacji ;x. Poprostu musisz grac i kombinowac

PM Email
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :