Dziś jest: Piątek, 24 stycznia 2020, godzina 19:34
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Rogue Subtlety

Sora
Wiadomość [#1]: 16.08.2009 o 19:56

Konto skasowane

Czy opłaca sie chodzić rogalem w subtlety i jak wypada w pvp/pve??

Kończę z wowem sad.gif
Bies
Wiadomość [#2]: 16.08.2009 o 20:01

Konto skasowane

nie, nie opłaca się, w pvp/pve nie istnieje, to martwy spec.

Prowler
Wiadomość [#3]: 17.08.2009 o 03:43

Konto skasowane

ambush spec dobry na farme bg i funu

تلاش کے استعمال سے پہلے آپ کسی چیز کے بارے پوچھنا! `;..;´
tomekrogue
Wiadomość [#4]: 27.08.2009 o 12:34

Konto skasowane

Ale do zabawy najlepszy...

Nate
Wiadomość [#5]: 28.09.2009 o 17:00

Konto skasowane

nie wiem czy to jest wymarły spec. Pro imba rogale używają tego buildu;) bylem nim na bg i powiem ze potrzeba do niego skilla, jak sie go ogarnie to daje wieksze możliwości niż build multilate, ale trzeba go ogarnąć smiley.gif jeśli ktoś gra subtley spec to prosze zeby się wypowiedział na ten tematsmiley.gif jestem na razie zielony w sub;)

[Edycja Nate - 28.09.2009 o 17:02]

Gibbs
Wiadomość [#6]: 30.09.2009 o 10:00

Konto skasowane

Powiem Ci o co chodzi. Ludzie nie lubią grać w sub, ponieważ w bazuje on maksymalnym dmg w jak najkrótszym czasie. Po wprowadzeniu reslice trochę zrobiło się to trudne. Zasadniczo wielu graczy nie inwestuje w Shadowdance, widać drugi Ambusz czy Cheap Shot nie są im potrzebne. Przeciwnika rzadko udaje się ubić w sekwencji Ambush / Cheap Shot -> Kidney Shot / lub inny combo zjadacz, wtedy Shadow Dance -> Cheap Shot i jeśli nie przerwie stunta to Ambush. Jeśli dostał heala to Vanish (i sprawdzić czy nie trzeba użyć Cloak of Shadows) sprintem do healera (tu można użyć Preparation, aby do w dalszej walce miec wszystkie cd) i Sap lub Cheap Shot, a następnie Shadow Step na nasz pierwszy cel.

Shadow Step możesz użyć do ucieczki kiedy Twojego przeciwnika wspiera jakiś dps na odległość. Wskakujemy sobie za niego Shadow Dance -> Cheap Shot i Vanish (i sprawdzić czy nie trzeba użyć Cloak of Shadows). Stunt trzyma 4sec., więc można na Sprincie spróbować dobić pierwszy cel, jeżeli nie dostał za dużego heala.

Wszystko to wygląda pięknie. Problem polega na tym, że przeciwnik nie ma Stuntlocka przez cały czas i to przerasta niektórych. Hunter im odskoczy, warek założy renda, lock fearnie a lolo zarzuci bańkę. Rogue wymaga trochę więcej niż spamowanie dwóch klawiszy jak to się przyjęło.

Co to pve. Do main-hand coś innego niż dagger i jazda. Healer będzie wdzięczny jak ściągniesz z niego moba Shadow Step->Shadow Dance->Cheap Shot->Evasion(po jego upływie)->Kidney Shot

I jeszcze mała uwaga odnośnie Premeditation. Im szybciej zarzucisz tym szybciej będzie można jej użyć ponownie. Trzyma się 20sec. taki sam cd, więc rozpoczynając walkę można mieć 4 combo gratis.

Jeżeli powyższe Cię zmęczy można farmić niedobitki angel2.gif

Pozdro miłej zabawy.

-OK. Tank's off. Hunter use ur pet.
Nate
Wiadomość [#7]: 01.10.2009 o 22:24

Konto skasowane

Chodzi o to. Jestem w teamie arenowym 2v2 (double rogue) i 3v3 (double rogue i Warlock) Zdecydowaliśmy ze będę w sub robiony pod ambusha. Szukam buildu który by mi odpowiadał lecz nie moge znaleźć ;/ A sam do robienia spec sub nie granę się bo nie boję się że zrobie zły:P Może mi podać build sub?

raziel666
Wiadomość [#8]: 02.10.2009 o 16:26

Konto skasowane

nie granę się bo nie boję się że zrobie zły:P

wat?

Madness is the gift, that has been given to me!
Nate
Wiadomość [#9]: 02.10.2009 o 16:57

Konto skasowane

sory nie skasowałem całego tekstu chodzi mi ze nie garnę sie do zrobienia buildu ponieważ boje sie ze zrobię go zle smiley.gif

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :