Dziś jest: Niedziela, 8 grudnia 2019, godzina 21:09
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Rogue Combat pytania

Bulbek
Wiadomość [#1]: 14.04.2010 o 09:56

Konto skasowane

Witam

gram rogalem ok. roku w bulidzie ass 2xdagger ;] naszlo mnie na zmiane speca (combat z 2xAxe) ,lecz wogole nim nie gralem i chcialbym prosic znajacych dobrze te drzewko ludzi i podanie dobrej rotacji(wiem moge sobie looknac na yt ale jest ich tyle ze nie wiadomo co wybrac i ktora jest najlepsza ;p) +ewentualnie jakis przydatnych pod te drzewko macr ktore moglbym wykozystac w pve jak i pvp. Sprzet czeka w banku na gemy i jest on na poziomie 5.8k gs i w zwiazku z tym kolejne pytanie zgemuje go kamieniami z armp i po gemowaniu czystego armp bedzie ok.1100 czy to jest dobry wynik jak na poczatek dla combat speca ?? wiem ze cap to 1400. Dodam jeszcze ze glownie raiduje icc10 jak i 25. Pytam dlatego zeby pierw sie czegos dowiedziec na temat tego speca i nie wydawac wrazie moich bledow zbednie golda skoro ktos z was moglby mi pomoc.

Pozdro czekam na pomocne posty biggrin.gif

raziel666
Wiadomość [#2]: 14.04.2010 o 19:04

Konto skasowane

tu masz wszystko co potrzebujesz wiedziec
1100 arpen to dobry wynik.

ps. dziwi mnie jakim cudem grales rok rogalem, masz sprzet 5.8k gs i raidujesz icc25 a nie masz pojecia o grze swoja klasa. i uprzedzajac twoje nastepne pytanie - nie wazne, ze grales caly czas innym specem. przeciez grajac rogalem nabywasz wiedzy ogolnej o rogalu, nie tylko o jednym specu.

Madness is the gift, that has been given to me!
Bulbek
Wiadomość [#3]: 15.04.2010 o 08:47

Konto skasowane

heh znam swoja postac wiem jak nia grac i w co bic zeby bylo ok lecz zaznaczalem ze nie gralem jeszcze combat specem i pytalem tylko i wylacznie z czysto teoretycznych dla mnie informacji i po to aby uniknac niepotrzebnych bledow ktore moglbym popelnic ,pozatym od tego jest forum zeby ewentualnie moc uzyskac jakis informacji zeby rozwiac swoje watpliwosci btw ty 4 help z linkem ale moglby ktos jeszcze podac pozadna rotacje i ewentualnie jakies macra ktore moglbym wykozystac na tym specu ,bede bardzo wdzieczny.
pozdrawiam

[Edycja Bulbek - 15.04.2010 o 08:48]

Igor
Wiadomość [#4]: 15.04.2010 o 10:16

Konto skasowane

Bulbek napisał
btw ty 4 help z linkem ale moglby ktos jeszcze podac pozadna rotacje i ewentualnie jakies macra ktore moglbym wykozystac na tym specu ,bede bardzo wdzieczny.

jak juz dziekujesz za linka to moze do niego zajrzyj? przeciez masz tam rozpisana rotacje :/

macro na spam sinisterow? chyba sie niezbyt przyda...

Khatill
Wiadomość [#5]: 17.04.2010 o 21:12

Konto skasowane

Macro możesz sobie ustawić na Tricksa żeby targetował z focusa na przykład.Albo jak masz trinket z +Attack power-em to ustaw sobie go razem z Killing Spree -efekt gwarantowany na kilka sekund jesteś uberhiperdamagerem biggrin.gif

ToBeOrNotToBe
pwnedbylife
Wiadomość [#6]: 17.04.2010 o 23:57

Konto skasowane

yo do tricksow tak, co do trinketu i bf/ks to nie uzywasz tego z macrem tylko co cooldown, w ostatecznosci mozesz poczekac na fale addow albo z pare sekund jezeli jest z 5-19 sekund roznicy miedzy nimi

Igor
Wiadomość [#7]: 19.04.2010 o 13:38

Konto skasowane

gra rogalem juz rok. chyba ma takie standardy jak macro na tricki? biggrin.gif

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :