Dziś jest: Wtorek, 17 lipca 2018, godzina 15:42
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Łotrzyk Rogal wykręcał ponad 2x większy dps przy pomocy trucizny. JAK?

Odpowiedź

Temat: Rogal wykręcał ponad 2x większy dps przy pomocy trucizny. JAK?

Iska
Wiadomość [#1]: 29.12.2011 o 11:13

Konto skasowane

Cześć!
Zastanawia mnie pewna rzecz. Otóż zazwyczaj gdy morduje moby w DF to wykręcam największy dps z całego party. Wczoraj wszedłem na moje pierwsze rajdy i byłem w szoku. Rogal wykręcał ponad 2x większy dps przy pomocy trucizny, bodajże Instant Poison.
Ja mam truciznę na każdej broni ale nie uzyskałem takiego wyniku. W czym leży problem?

Nazario
Wiadomość [#2]: 29.12.2011 o 11:26

Konto skasowane

podales tak malo informacji , ze raczej nikt CI nie pomoze , nawet nie napisales jaki boss, nie podales swojego ani tego 2 rogala armory , nawet nie wiadomo czy byliscie w tym samym specu( muti na ten przyklad robi wiecej z poisonow dzieki mastery) a wiec ciezko wywrozyc z fusow

[Edycja Nazario - 29.12.2011 o 12:05]

Igor
Wiadomość [#3]: 29.12.2011 o 11:52

Konto skasowane

jak wiesz, ze wykrecal 2x wiecej bo mial Instant Poison, to sobie (wulg.) zaloz tez Instant Poison. sie wyrowna...

tydzien bym myslal i bym nie wymyslil tak durnej konstrukcji pytania :/ jesli tak robisz dps jak pytasz to sie nie dziw, ze nie wiesz o co chodzi potem. i nikt inny rowniez.

[Edycja Igor - 29.12.2011 o 11:55]

raziel666
Wiadomość [#4]: 06.01.2012 o 10:26

Konto skasowane

HAHAHAHAHHAHAHA

sorry za slowpoke'a ale dopiero teraz tutaj zajrzalem tongue.gif

Madness is the gift, that has been given to me!
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :