Dziś jest: Wtorek, 26 marca 2019, godzina 06:06
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft PvP Battleground Rogal vs druid i mag. Moje frustracje

Odpowiedź

Temat: Rogal vs druid i mag. Moje frustracje

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Odsromion
Wiadomość [#1]: 09.07.2010 o 09:16

Konto skasowane

Szlag jasny mnie trafia ostatnio na arenkach kiedy mam walczyć z druidami resto, magami frost.
Uważam, że obie klasy są przekoksane do przesady. Przesadzono wg. mnie np. z tym, że druid w formie dzrzewa biega z tą samą szybkością co humanoidzi. Ja rozumiem, w kocie biega szybciej od humanoidów, ale dlaczego do jasnej cholery drzewo korzeniami zagarnia tak samo jak humanoid. Gram rogalem. Założyłem meta gem zwiększający bieganie i enczant na buty tak samo poprawiający bieganie a i tak bieganie za dzrzewkiem i próba złapania go jest mocno frustrująca.
Mag frost natomiast irytuje mnie ilością swoich sztuczek tych ofensywnych jak i defensywnych. Ostatnio na bg biegaliśmy jak idioci chyba w 5 osób za jednych frostem i żaden z nas nie mógł typka sensownie dorwać, bo nas wszystkich przymrażał. Tak samo za driudem w trzech biegaliśmy chyba bite 5 min. a on się w nieskończoność leczył, zmieniał formę w kotka (!!!) w trakcie walki i uciekał. Mam żal do blizzarda o to, że są takie dysproporcje w możliwościach klas.
Dlaczego magom dano morzliwość wychodzenia ze stuna blinkiem, który ma dodatkowo krótki cooldown a rogalom znerfiono wyrywanie się z rutsów i frostów SZADOWSTEPEM?
Każde pierdnięcie frost maga spowalnia, przymraża, etc.. Dodatkowo w starciu z jego czterema klonami i elementalem to porażka. Blink, Blink i po ptakach.
I to co mnie wkurza na arenach to jest możliwość przywracania do życia gracza. Mogą to robić klasy już same w sobie mocno przekoksane tak więc dodatowo taka możliwość ożywiania kompana jest moim skromnym zdaniem niedopuszczalna.
Uważam, że rogalom powinno się przywrócić możliwość wyrywania ze wszelkich unieruchomień szadowstepem, zwiększyć ilość celów możliwych do oślepienia do przynajmniej 5ciu na raz (proporcjonalnie do ilości celów możliwych do zrutsowania bądż przymrożenia), zwięszyć przynajmniej o 5% szybkość biegania w stosunku do reszty klas. A CO???!!! jak się bawić to się bawić.

Raiderro
Wiadomość [#2]: 09.07.2010 o 11:08

Konto skasowane

Fajnie. Co z tego, że w trzech bijecie jak być może żaden z was nie robi tego co trzeba w danym momencie (mam na myśli logicznie wykonywane cc/dispele). A napisz nam, jak fajnie bije się klasy, które klną na rogali (w tym i na ciebie).

Poczekaj na Cataclysm, może będzie lepiej.

[Edycja Raiderro - 09.07.2010 o 11:09]

Jestem zmuszony stwierdzić, że dalsza konwersacja z tobą w celu uzyskania odpowiedzi na zadane przeze mnie pytanie jest bezcelowa.
maestrino
Wiadomość [#3]: 09.07.2010 o 11:19

Konto skasowane

Oooh... CRY ME A RIVER! CRY ME A RIVER!
Szczerze współczujemy, że musisz grać w tą grę, ale to nie jest powód, żeby robić spam na forum, nie prawdaż?

[Edycja maestrino - 09.07.2010 o 11:19]

LoL referral link
Nekkro
Wiadomość [#4]: 09.07.2010 o 13:00

Konto skasowane

Odsromion napisał Mam żal do blizzarda o to, że są takie dysproporcje w możliwościach klas.

dziekujemy ze podzieliles sie z nami swoimi przemysleniami i frustracjami, niestety nic nie mozemy w tej sprawie zrobic - napisz do blizzarda, moze Cie wysluchaja i znerfia klasy ktorych nie mozecie z kolegami pokonac.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
hamaschi
Wiadomość [#5]: 09.07.2010 o 14:00

Konto skasowane

Odsromion napisał Mam żal do blizzarda o to, że są takie dysproporcje w możliwościach klas.

Jedyny zal mozesz miec do Boga o to ze sa takie dysproporcje miedzy ludzmi.

Uwazam ze powinienes znacznie wiecej grac pvp ( aren) zamaist tracic czas na wyplakiwanie sie na forum.

[Edycja hamaschi - 09.07.2010 o 14:00]

Igor
Wiadomość [#6]: 09.07.2010 o 14:10

Konto skasowane

dobrze pisze smiley.gif
i SZADOWSTEPA koniecznie dac nam biednym rogalom we wszystkich specach. i mozliwosc uzycia vanisha i sprintu 40 razy, bo skoro sa bg po 40man to musimy miec mozliwosci zrobienia tego 40 razy bez cd. i zeby sap dzialal bez stealth, zadawal obrazenia jak ambush i trzymal playerow tyle czasu ile zwykle mobki. w koncu czym sie rozni mobek na bg od mobka pod Ogri? no i zeby kazdy rogal w instancie mial trzecia profke od poczatku zlvlowana na maksa i niech to bedzie engineering, bo spadochron jest cool.
i jeszcze zeby resto druty widzac rogala dostawaly ze strachu debuff i robily pod siebie przez 10 minut nie mogac w tym czasie robic nic innego. w koncu maja korzonki, to tylko jedna czynnosc na pewno tymi korzonkami moga naraz :P
a magom zabrac wszystkie blinki, niech zapizdzaja jak inni uczciwie. a lockom portale z tego samego powodu. bo to jakies takie przekoksane i wkurzajace bo niezgodne z natura :P
a, i cloak powinien zdejmowac z nas wszystko permanentnie. wchodzimy na bg, wrzucamy cloak i fiu... do konca walki casterzy moga nam skoczyc. i zeby bleedy sciagal, bo to durne jest, ze nie sciaga. (no to akurat jest durne heheheh)
i nie zapominajamy o huntardach. zabrac im pety. po co im? my rogale nie mamy to i oni nie musza smiley.gif

spisz wacpan wszystkie pomysly i dawaj petycje do Blizza, ja sie podpisze wszystkimi rencami heheheh

JEDIDJ
Wiadomość [#7]: 09.07.2010 o 14:13

Konto skasowane

Nekkro
Wiadomość [#8]: 10.07.2010 o 10:48

Konto skasowane

niemniej
Odsromion napisał
ale dlaczego do jasnej cholery drzewo korzeniami zagarnia tak samo jak humanoid.

jes to dosko cytat biggthumpup.gif

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
mindseeker
Wiadomość [#9]: 12.07.2010 o 15:59

Konto skasowane

Resto Druid jest ok. Fakt że napierdalanie cyklonów i rootsów wkurza każdego, ale taka mechanika tej klasy.

Co do Frost Maga to każdy od dawna wie, że ma zbyt duże możliwości w stosunku do takich klas jak Warrior, Lock itd.
A skoro teraz cię kolego magowie (wulg.)ają to nie radzę czytać zmian jakie mu blizz podaruję w najbliższym dodatku - to będzie dopiero parodia dla warriora, rogala czy retardyna - dotknąć tego gówna nie będą w stanie...

vood
Wiadomość [#10]: 13.07.2010 o 10:03

Konto skasowane

Bo najlepiej by było mag nie miał zamrażania i blinka a klasy meele by miegały za nim i napierdzielały w niego w tedy by było ok . Pieprzenie kotka za pomocą młotka trzeba się nauczyć najpierw grać własną klasą a nie płakać po katach że jacy my to biedni i pokrzywdzeni . Tak gram magiem ale gram tez warlockiem i mag jest do pokonania . A co ma powiedzieć mag przeciw hunterowi ?? Bo dla mnie osobiście to jest ciężka klasa aczkolwiek , po 2 tygodniach grania przed ogri przeciwko hunterowi idzie o wiele lepiej . Także wniosek jest jeden poćwiczyć a nie płakać ciągle że rogal powinien każdego na jednego strzała brać bo przecież to rogal ...

Nekkro
Wiadomość [#11]: 13.07.2010 o 12:38

Konto skasowane

ej, tak na szybko bo mnie to ciekawi - czym hunter ma przewage nad magiem frost ? Szybkoscia strzalow, zdejmowaniem efektu magicznego ? Cos w ten desen ? Sorry, nie znam sie.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
mindseeker
Wiadomość [#12]: 13.07.2010 o 13:42

Konto skasowane

vood napisał
Bo najlepiej by było mag nie miał zamrażania i blinka a klasy meele by miegały za nim i napierdzielały w niego w tedy by było ok . Pieprzenie kotka za pomocą młotka trzeba się nauczyć najpierw grać własną klasą a nie płakać po katach że jacy my to biedni i pokrzywdzeni . Tak gram magiem ale gram tez warlockiem i mag jest do pokonania . A co ma powiedzieć mag przeciw hunterowi ?? Bo dla mnie osobiście to jest ciężka klasa aczkolwiek , po 2 tygodniach grania przed ogri przeciwko hunterowi idzie o wiele lepiej . Także wniosek jest jeden poćwiczyć a nie płakać ciągle że rogal powinien każdego na jednego strzała brać bo przecież to rogal ...

Przestań (wulg.)ić. Grałem rogalem, retardynem i warriorem i żadną z tych klas nie byłem w stanie pokonać maga. Najgorzej Paladynem bo on kompletnie nic nie może zrobić vs mage, więc choćby nie wiem jak ogarnął te klasy to frost maga nie będę w stanie zabić.

A co do Huntera to jest to jedyna klasa na 9 z którą Mag ma problemy, a konkretniej mówiąc jest to antyklasa dla maga. Poza huntardem ogarniętego Maga nikt nie jest w stanie zabić.

ej, tak na szybko bo mnie to ciekawi - czym hunter ma przewage nad magiem frost ? Szybkoscia strzalow, zdejmowaniem efektu magicznego ? Cos w ten desen ? Sorry, nie znam sie.

Dispel Ice Barrier i ogromny burst fizycznych ataków, a jak wiadomo Mag ma najmniejszy armor ze wszystkich klas. Poza tym Silencing Shot, Pet i ogólnie jeśli Mag nie stoi blisko huntera to pada w 3 sekundy.

Arato
Wiadomość [#13]: 13.07.2010 o 14:37

Konto skasowane

Mag juz wiecej wytrzyma vs taki hunter, niz rogue. Za wielkiej różnicy miedzy leather rogala, a clothem maga w armor nie ma, a dodatkowo mag ma banki. Wiem ze sa dispelowane ale zawsze cos dadzą.
Slow- odskok- i rogue pada po 4 sek. Uzycie zbugowanego vanish vs hunter tez jest niemożliwe.
Co do samego maga to każdy wie ze jest to najlepsza klasa na 1/1. Posiada niesamowity surv, ogromny dmg i i wielka mobilnosc - praktycznie immune na stuny, dodatkowy trinkiet.

mindseeker
Wiadomość [#14]: 13.07.2010 o 22:40

Konto skasowane

Mag juz wiecej wytrzyma vs taki hunter, niz rogue.

Oj mylisz się.
W tej chwili Rogue>Hunter. Dobry Rogal pojedzie w duelu dobrego Huntera bez większych problemów jeśli nie jest to BM Hunter, a takich jest bardzo mało w PvP.

exio
Wiadomość [#15]: 25.10.2010 o 10:18

Konto skasowane

I to co mnie wkurza na arenach to jest możliwość przywracania do życia gracza. Mogą to robić klasy już same w sobie mocno przekoksane tak więc dodatowo taka możliwość ożywiania kompana jest moim skromnym zdaniem niedopuszczalna.

Przecież można zniszczyć ciało martwego gracza i już nie da się go resnąć, przynajmniej w TBC tak było.

Nekkro
Wiadomość [#16]: 25.10.2010 o 10:34

Konto skasowane

cos chyba za duzo tych aren nie grasz jak mowisz o czasach tbc.
szukasz partnera do aren.
odpowiadasz na topic z sierpnia.
plz ;)

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
exio
Wiadomość [#17]: 25.10.2010 o 12:36

Konto skasowane

Nie widzę nic złego w odpowiadaniu na tematy z sierpnia :< A jeżeli chodzi o to resanie to jeżeli pozwalacie kolesiowi wycastować 10 sec spell to możecie mieć pretensje tylko do siebie.

Craft_Sephiroth
Wiadomość [#18]: 08.02.2011 o 22:22

Konto skasowane

A ja uważam że dobry gracz zjedzie słabego nie ważne jaką klasą.
Ot co - ja już magiem zjechałem każdą klasę i każda zjechała mnie.
Więc lol słabym płaczką rogalom - mama Cie przytuli men crying.gif

Garn
Wiadomość [#19]: 08.02.2011 o 23:56

Konto skasowane

Temat jeszcze z Wotlka smiley.gif

Recent Activity >
for 10 points. 18/02/2014
» 76 Newbie helped 17/02/2014
» 75 Newbie helped 15/02/2014
   ͏͏͏
atylla3
Wiadomość [#20]: 09.02.2011 o 01:10

Konto skasowane

Craft_Sephiroth napisał
A ja uważam że dobry gracz zjedzie słabego nie ważne jaką klasą.

Tu Ameryki nie odkryłeś, ale co się stanie jak ten dobry trafi też na dobrego?

REKLAMA
Strona 1 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :