Dziś jest: Sobota, 16 grudnia 2017, godzina 02:29
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Rogal pomoc we wszystkim :D

Leathien
Wiadomość [#1]: 01.04.2012 o 08:06

Witam dopiero co zaczolem grac w wowa i zaczolem grac rogalem :P Potrzebuje malej pomocy ze wszystkim tylko prosze bez skrotow bo jeszcze nie wiem co i jak a wiec z jakimi bronami latac niby to dager ale moge tez inne bronie zakladac wiec nie wiem czy lepsza opcja jest inna bron jak mysliscie? Czy jest jakis item ktory odnawia energie? profesje dac na rogala tlko pelna nazwa bez skrotow widzialem temat z profesjami ale nie czaje bo tam duzo skrotow:P jakie drzewko talentow rozwijac?

PM Email
FireeMan16
Wiadomość [#2]: 01.04.2012 o 09:08

A wiec tak Rogal posiada trzy drzewka : 'Assasination','Combat','Subtlety'- Assasination pod areny , Combat pve , a Subtlety pvp , ale to od ciebie zalezy co wybierzesz w jaki typ gry bedziesz gral .
Jak levelujesz to polecal bym ci drzewo Combat , a zas gdy grasz pvp (areny) to dobrym wyborem bedzie Assasination , jednak Subtlety jest tez dobry pod pvp ale nadaje sie rowniez pod leveling...
Bronie:
daggers-pod Assasination i Subtlety
sword,axe,mace-Combat
Subtlety-rowniez dobry uklad to daggers po lewej i sword po prawej ; )
Jesli chodzi o odnawianie energi w rogalu to jest haste ktore posiadaja niektore ciuchy...
Niektore sety zwiekszaja ci twoja energie o 10
Moim zdaniem dla klasy rogue najlepsza profesja to Engineering-inzynier i Leatherworking-skory , ewentualnie Enchanting
A podrzedne to takie jak :
-First Aid
-Cooking
-Archeologia

Jak bys mial jakies pytanie to pisz : )
pozdro

[Edycja FireeMan16 - 01.04.2012 o 09:10]

[Edycja FireeMan16 - 01.04.2012 o 09:10]

PM Email
Leathien
Wiadomość [#3]: 01.04.2012 o 17:11

aha to wiec jak mam zamiarac teraz lvlowac to drzewko combat a bronie mace czy cos w tym stylu tak??smiley.gif

PM Email
Todiru
Wiadomość [#4]: 01.04.2012 o 19:27

Konto skasowane

Fishing jest jeszcze podrzędną profą.I teraz to nie ma żadnego znaczenia w czym lvlować, naprawdę.

"Tell them only that the Lich king is dead, and that World of Warcraft died with him" KONIEC Z WORLD OF FACEROLLCRAFT!!!
Nekkro
Wiadomość [#5]: 01.04.2012 o 21:03

czym sie roznia areny od pvp ?

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
PM Email
Alzat
Wiadomość [#6]: 02.04.2012 o 09:48

Leathien leveluj w combat specu, zakladaj na siebie wszystkie leathery ktore maja stat agility, zeby nie przyszlo ci do glowy zalozyc cos z intelektem. Na kazda bron nakladaj trucizny ktore mozna kupic u vendora w kazdym z wiekszych miast (dzialaja godzine od momentu ich nalozenia). Jesli w jednym czasie pulniesz na siebie zbyt duza ilosc mobow i wiesz ze nie dasz im rady albo Twoja ilosc zycia drastycznie spada, uzywaj cloak of shadows jesli jakies debuffy masz na sobie i vanish resetujac walke, odlecz sie i ponow probe. Jesli masz wiecej jak jeden cel do bicia uzywaj blinda na jednym a bij drugi (kazde uderzenie w cel z blindem powoduje to ze konczy sie jego efekt). Przeciwko mobom walczacym melee atakami uzywaj skill dismantle, przeciwko magom skilla kick.
Jako pierwszy socket glyph wloz glyph of slice and dice, a samo slice and dice uzwaj jako pierwsze zaraz kiedy nabijesz sobie pierwszy combo point na celu. Jesli bijesz dwa lub 3 cele na raz i sa one wszystkie w twoim melee rangu odpalaj skill blade flurry, kiedy walczysz tylko z jednym mobem skill ten jest bezuzyteczny. Kiedy podczas bicia mobka/mobkow uda ci sie nazbierac 4-5 combo pointow uzywaj skill recuperate ktory powoli przez jakis czas cie odlecza jesli ilosc twojego zycia jest mniejsza niz 100%.

Nie wiem ktory masz poziom, nie wiem ktore skille masz dostepne ale generalnie z czasem sprobuj stosowac to co napisalem a z levelowaniem nie pownienies miec problemow.

Alzatka - Retribution Paladin - Burning Legion EU
Sithalzat - Assassination Rogue - Burning Legion EU

Arena -Albionu
PM Email
Igor
Wiadomość [#7]: 02.04.2012 o 10:51

Nekkro napisał
czym sie roznia areny od pvp ?

gupi nie wie... :P
w pvp sie bije przeciwnika, a na arenach sie biega wokol slupkow smiley.gif

tylko subtlety jest dosyc duzo mobilniejszy od assa, czemu wiec assa sie poleca jako lepsze do biegania to nie wiem biggrin.gif
ale sie klocic nie zamierzam smiley.gif skoro mowi, to pewnie wie smiley.gif

PM Email
Leathien
Wiadomość [#8]: 03.04.2012 o 06:26

ok mam nastepne pytanie ale chodzi o wowa a nie rogala mianowicie mam wersje startowa i chce ja rozszezyc do normalnej wiec teraz musze kupic klucz wowa + dodatki i wsio? nie bede musial zasysac wowa z neta jak mam started edytion update na full?

PM Email
raziel666
Wiadomość [#9]: 08.04.2012 o 05:20

nie.

Madness is the gift, that has been given to me!
PM Email
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :