Dziś jest: Czwartek, 23 stycznia 2020, godzina 01:27
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Rogal PvP

Momus
Wiadomość [#1]: 04.12.2009 o 14:29

Konto skasowane

Witam!

Na wstepie zaznacze, ze oczywiscie przegladalem duza czesc forum i inne strony za posrednictwem google smiley.gif

Troche wiedzy zebralem, ale nie za bardzo specjalistycznej.

Niedawno wbilem 80 lvl, bacznie przygladalem sie forum, gdzie niestety w duzej czesci jeden drugiemu probowal udowodnic jaki to on nie jest super, inne wypowiedzi byly dla mnie bardzo niezrozumiale, czesc wyczytalem i doszedlem do jakies wiedzy.

Mam jednak swiadomosc, ze jest ona niedostateczna, a co najwyzej mierna.

Dlatego zwracam sie do Was z prosba o poradnik, o odswiezenie informacji, gdyz czesc zawarta na forum jest nieaktualna, z naciskiem na :

- jak powalic okreslona postac
- jakie makra uzywac
- jakie addony uzywac

Bulid pozwolilem sciagnac sobie : http://eu.wowarmory.co(...)Kalimist od tego gracza, jestem w trakcie zmienienia profesi na JC / EnGI

Potrzebuje Waszych opini, mozecie nawet wygrzebac z forum jezeli sa aktualne i tutaj wkleic.

Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam.

P.S

Niebardzo ogarniam angielski, stad mam problem ze zrozumieniem textow na danych stronach, ktore sie na forum przewijaja..

[Edycja Momus - 04.12.2009 o 16:04]

Igor
Wiadomość [#2]: 04.12.2009 o 16:49

Konto skasowane

chcesz, zeby ktos przewalil za Ciebie cale forum i wypunktowal Ci wszystko co dotyczy rogala w pvp?
no no... ambitnie biggrin.gif
powodzonka zycze w szukaniu chetnego

Momus
Wiadomość [#3]: 04.12.2009 o 18:28

Konto skasowane

idziesz w zla strone.

Chce zeby mi ktos pomogl

nie musi przewalac forum

nie musi nad wymiar sie angazowac

wystarczy ze napisze to co ma w glowie.

Igorze.. wiecej pomocy.. mniej zlosliwej aluzji

Igor
Wiadomość [#4]: 04.12.2009 o 19:16

Konto skasowane

ach, chciales pomocy. no dobrze, spojrzmy na Twoj post... po przejrzeniu doglebnym zauwazam ze masz w zasadzie trzy watpliwosci:

Momus napisał
- jak powalic okreslona postac
- jakie makra uzywac
- jakie addony uzywac

sprobujmy pomoc.

- aby okreslic jak powalic okreslona postac nalezy wiedziec jaka jest postac okreslona. bez okreslenia powyzszego mozna to okreslic w jedyny tylko sposob: powalic okreslona postac mozna w sposob blizej nieokreslony. albowiem kazda walka jest inna, a jej przebieg kontrolujesz zarowno Ty jak i Twoj przeciwnik.
biorac pod uwage, ze klas jest co najmniej kilka, a kazda klasa ma co najmniej kilka specow uzywanych w pvp... nieco tego jest.

- makra i addony - najprosciej zajrzyj na arenajunkies.com, shadowpanther.com, elitistjerks.com, roguerogue.com, w ogole wpisz w googla "macra+rogue+wow". ot co. nie wiadomo jak grasz i z czym masz problem, jest tych macr tyle, ze cos sobie na pewno dopasujesz pod swoj styl gry.
na pewno przyda sie na szybki sap najblizszego targetu, gouge+bandage, blind, i wszystko ucieczkowo-przezyciowe :P
z addonow: zajrrzyj na curse.com, sekcja addonow wow, rogue. znajdz jakis timer na cd koniecznie, oprocz tego MiKScrollingtext mi np. sie przydaje, uzywam tez Huda i na arene Gladius. popatrz dopasuj cos pod siebie i mozliwosci swojego kompa. a potem dopiero zadaj konkretne pytania o konkretne rzeczy a nie o wszystko naraz :P

Allbi
Wiadomość [#5]: 07.12.2009 o 15:44

Konto skasowane

nie znajdziesz dokladnego poradnika jak pokonac dana klase, wszystko zalezy od poziomu przeciwnika etc. Macra znajdziesz na AJ, podstawowe to marco na SAP kazdy musi je miec ;P . Addony tylko zamulaja gre wiec najlepiej nie walic ich za duzo :P na areny Gladius i dalej juz nie widze bardzo przydatnego addona ;]

a co do buildu to wiadomo ze Kalimist to 1 z najlepszych rogali i tez mam podobny build jak on chociaz zauwazylem ze tereaz duzo rogali ma w assa dodany talent Master Poisoner + nakladaj Deadly poison i uderzaja z evnenom gdyz zadaje on wiecej dmg niz evi ( ale nie na clotherow) gdyz ma w dupie armor przeciwnika :P ale to ejst build typowo pod areny jesli grasz z priestem i potrzebujesz wiekszy nuke :P

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :