Dziś jest: Poniedziałek, 16 lipca 2018, godzina 10:29
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Retri Pal pomocy !

Blue_Eye87
Wiadomość [#1]: 06.09.2012 o 07:10

Konto skasowane

Witam

Mam pytanie odnośnie pala retribution a mianowicie jak raidować i pomagać na instancjach żeby nie utrudniać innym graczom grania tzn. jakich mam używać blessingów, seal-ów albo albo czarów ofensywnych? Ogólnie rzecz biorąc jak ustawiać się na grę.

Używałem dotychczas czarów Blessing of King a jeśli atakowaliśmy więcej niż jednego przeciwnik to seal of righteousness a jak pojedynczego to seal of truth. Jeśli chodzi o czary ofensywne to templar's verdict, crusader strike oraz excorcism.

Gram dopiero od dwóch miesięcy więc proszę o wyrozumiałość smiley.gif

BlekDef
Wiadomość [#2]: 06.09.2012 o 10:40

Konto skasowane

Używaj zawsze Blessing of Might, chyba że powiedzą inaczej. Seale dobrze. Teraz, gdy jest kilku przeciwników (tak 4-5 i więcej) to używaj Hammer of the Righteous zamiast Crusader's Strike i Divine Storm zamiast Templars Verdict. Ogólnie polecam ściągnąć
http://www.curse.com/addons/wow/clcret
Jak zainstalujesz to zaloguj się, wejdź do gry, następnie w menu => interface => zakładka AddOns => zaznacz CLCRet => kliknij load options => zakładka rotation
Będzie tam taki pasek, w którym można coś wpisać. Jeśli coś w nim jest, to ok. Jeśli jest pusty to wklej tam:
inqdp inq tvdp tv3 cs how exo j
I wciśnij okay. Wersja na 85 poziom. Później będzie wymagać modyfikacji.

Przydatny addon do uczenia się "rotacji" potluczony.gif dla paladyna. Po kilku raidach sam już będziesz wiedzieć, co i kiedy wciskać.

[Edycja BlekDef - 06.09.2012 o 10:40]

Każden, kto mowę swą ojczystą kala i jej ortografię umyślnie plugawi, bądź nauczyć się jej nie chce,
ten jest jak dziwka pospolita, co dupy głupocie daje w zamian dysmózgię otrzymując.

Last
To nie treść gier wywołuje przemoc tylko lagi, bugi, nieprzemyślane rozwiązania, kiepski support i inni gracze.
Alzat
Wiadomość [#3]: 07.09.2012 o 08:31

Konto skasowane

masz tutaj anglojezyczna strone w ktorej masz wszystkie niezbedne informacje nie tylko jak grac retri palkiem ale jak poprawnie go uzbrajac, sa tez informaje na temat przydatnych addonow, macr itd.

link

Generalnie czytaj to co ludzie pisza na czacie podczas robienia dungeona czy raidu i poprostu to rob,

Jak masz jakies konkretne pytania odnosnie gry palkiem smialo pytaj przez dlugi czas to byl moj main wiec cos tam o nim wiem

Alzatka - Retribution Paladin - Burning Legion EU
Sithalzat - Assassination Rogue - Burning Legion EU

Arena -Albionu
Blue_Eye87
Wiadomość [#4]: 07.09.2012 o 20:54

Konto skasowane

Dzięki chłopaki tych informacji potrzebowałem smiley.gif

General86
Wiadomość [#5]: 09.09.2012 o 14:46

Konto skasowane

polecam również zapoznanie się z Elitist Jerks

http://elitistjerks.co(...)players/

[Edycja General86 - 09.09.2012 o 14:47]

Human Paladin
Jarunin
Wiadomość [#6]: 24.10.2012 o 12:00

Konto skasowane

Witam Jarek Terenas a mam pytanko przy okazji jak modyfikować CLcReta? bo chcę dopisać do rotacji np divine storm pisze ds małymi duzymi literkami i ciągle nic invalid co ciekawe w legend nie ma tego spella można poprosic poradę w tej kwestii

General86
Wiadomość [#7]: 25.10.2012 o 15:33

Konto skasowane

Jarunin napisał
Witam Jarek Terenas a mam pytanko przy okazji jak modyfikować CLcReta? bo chcę dopisać do rotacji np divine storm pisze ds małymi duzymi literkami i ciągle nic invalid co ciekawe w legend nie ma tego spella można poprosic poradę w tej kwestii

Spróbuj wpisać pełną nazwę Divine Storm

Human Paladin
Jarunin
Wiadomość [#8]: 30.10.2012 o 18:51

Konto skasowane

Przepraszam za zwłokę, wpisałem też nic invaild komunikat nie chce przyjąć

[Edycja Jarunin - 30.10.2012 o 18:50]

Jarunin napisał

Przepraszam za zwłokę, wpisałem też nic invaild komunikat nie chce przyjąć

[Edycja Jarunin - 30.10.2012 o 18:50]

BlekDef
Wiadomość [#9]: 30.10.2012 o 23:29

Konto skasowane

Nie da się wrzucić Divine Storm i Hammer of the Righteus na chwilę obecną. Musisz po prostu się przyzwyczaić, żeby zamiast Crusader Strike'a używać HotR, a zamiast Templar's Verdict lecisz z Divine Stormem.

Każden, kto mowę swą ojczystą kala i jej ortografię umyślnie plugawi, bądź nauczyć się jej nie chce,
ten jest jak dziwka pospolita, co dupy głupocie daje w zamian dysmózgię otrzymując.

Last
To nie treść gier wywołuje przemoc tylko lagi, bugi, nieprzemyślane rozwiązania, kiepski support i inni gracze.
Jarunin
Wiadomość [#10]: 02.11.2012 o 19:20

Konto skasowane

BlekDef napisał
Nie da się wrzucić Divine Storm i Hammer of the Righteus na chwilę obecną. Musisz po prostu się przyzwyczaić, żeby zamiast Crusader Strike'a używać HotR, a zamiast Templar's Verdict lecisz z Divine Stormem.

rozumiem że trzeba poczekać na nowszą wersję Clcret hmm a może jakiś iny addonik cos podobnego byś polecił?

BlekDef
Wiadomość [#11]: 02.11.2012 o 20:08

Konto skasowane

Nie wiem, czy w ogóle taka opcja będzie w clcrecie, skoro CS i HotR dzielą CD, a TV i DS kosztują 3 hp. Kwestia 5 minut, by się przyzwyczaić do tego.

Last
Jarunin
Wiadomość [#12]: 02.11.2012 o 20:48

Konto skasowane

BlekDef napisał
Nie wiem, czy w ogóle taka opcja będzie w clcrecie, skoro CS i HotR dzielą CD, a TV i DS kosztują 3 hp. Kwestia 5 minut, by się przyzwyczaić do tego.

Rozumie i dzieki za fachowa porade

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :