Dziś jest: Poniedziałek, 16 lipca 2018, godzina 10:34
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Paladyn Retri Pal PVE Cataclysm/ Pandaria (nowy gracz WoW)

Odpowiedź

Temat: Retri Pal PVE Cataclysm/ Pandaria (nowy gracz WoW)

Sympi
Wiadomość [#1]: 17.06.2012 o 18:26

Konto skasowane

Witam Wszystkich smiley.gif

Tak tak, moze to dziwne ale dopiero zaczynam przygode w WoW smiley.gif
Wczesniej pare lat gralem w D2, D3 lezy na polce bo karta w lapku nie jest wspierana sad.gif,
sporo tez w Plemiona.

Generalnie od paru dni przeszukuje sobie net, ale mam strasznie juz namieszane w glowie gdyz najlepszy builds na Retri Pala w duzej mierze zalezy od aktualnej wersji gry, a czesto i w tych opisach jest sporo balaganu....
.....

Dotarlem wlasnie moim "golym" Palem do 20lvl, nie dodajac talentow, profesji itp..., aby nie spieprzyc postaci....ale dalej takim golasem coraz ciezej grac, szczegolnie, ze widac, ze gra ma wiele mozliwosci tworzenia postaci i rozwijania roznych umiejetnosci o ktorych poki co pewnie w 90% nie mam zielonego pojecia.
A do tego widac na horyzoncie nowy dodatek M Pandaria, wiec tym bardziej nie wiem w jakim kierunku isc z rozwojem postaci...
jezeli wogole powinienem brac juz teraz przy jej budowie jego pojawienie sie...

Prosil wiec bym wieloletnich fanatykow WoW o wsparcie jak rozwijac dalej postac, w szerokim tego slowa znaczeniu,
mogac poswiecic sporo czasu na gre, chetnie z czasem dolacze tez do jakies gildi, ale nie chcial bym tego robic jako totalna zielenina, wole na poczatku pomeczyc sie sam.......Gram na Burning Legion (wiem, ze zdania co do niego sa podzielone, ale ten wlasnie wybralem)

z gory thx za pomoc,

prosil bym tez o nie uzywanie totalnie profesionalnych zwrotow itp, gdyz poki co nie sa one mi zbyt dobrze znane...
(chyba, ze sie inaczej nie da....wrazie co odszukam skroty itp)

Sympi

przepraszam tez, za ewentualne powielenie tematu...ale moze bedzie to dobry pretekst aby zebrac tu najbardziej aktualne informacje... smiley.gif

[Edycja Sympi - 17.06.2012 o 18:29]

[Edycja Sympi - 17.06.2012 o 18:44]

watman
Wiadomość [#2]: 21.06.2012 o 13:37

Konto skasowane

Sympi napisał
Dotarlem wlasnie moim "golym" Palem do 20lvl, nie dodajac talentow, profesji itp..., aby nie spieprzyc postaci....ale dalej takim golasem coraz ciezej grac, szczegolnie, ze widac, ze gra ma wiele mozliwosci tworzenia postaci i rozwijania roznych umiejetnosci o ktorych poki co pewnie w 90% nie mam zielonego pojecia.

ogolnie rzecz biorac, to reset talentow w wowie kosztuje tylko golda, nie tak jak w d2, gdzie albo nie mozna bylo punktow resetowac w ogole albo raz na akt, czy jakostak... build do levelingu jest inny niz endgame, wiec to byloby absolutnie bez sensu...
porozdawaj punkty tak, zeby miec zdolnosci ofensywne i graj - jak zechcesz zostac healem albo tankiem, czy tez po prostu zmienic rozdzial talentow, to sie po prostu respecujesz...

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
BlekDef
Wiadomość [#3]: 21.06.2012 o 14:14

Konto skasowane

Parę błędów ma (jak na przykład wersja HC reliktu), ale ogólnie ok. Osobiście ten ostatni wolny punkt talentów dałbym w Eye for an Eye. Acts of Sacrafice jest bardziej użyteczne na battlegroundach. Z major glyphów to Hammer of Wrath i Divine Protection/Divine Plea/Holy Wrath - w zależności od bossa raidowego/dungeona.
http://www.wowhead.com/guid(...)uide-pve

Każden, kto mowę swą ojczystą kala i jej ortografię umyślnie plugawi, bądź nauczyć się jej nie chce,
ten jest jak dziwka pospolita, co dupy głupocie daje w zamian dysmózgię otrzymując.

Last
To nie treść gier wywołuje przemoc tylko lagi, bugi, nieprzemyślane rozwiązania, kiepski support i inni gracze.
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :